reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Masiek ja wiem ze to nie teges ale jak na poczatku i tak nie obcinalam tylko obgryzalam:sorry2: (tylko mnie nie zlinczujcie:-D) bo sie balam ze te malenkie paluszki polamie:-D
RENIU :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

...a wiecie chodzi tu po szpitalu plotka ze rodzilam w czapce. bo jak sie wybudzilam bylo mi zimno, wojtek skombinowal czapke i w tej czapce przewiezli mnie na odzial.
MASIU:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Masiu Twoje rady nieocenione :-) ja mam pamery 1 (udało mi się je dorwac ) ale one sa maleńskie :szok: i wezmę tez parę tetr ale to pewnie na szmatki raczej. i łapki też już mam naszykowane...

Szybko zdjeli i szwy ale pewnie wiedza co robia. :-)

Iza a idź z tym posranym zusem...i wogóle z firmami ..jak byłam sama wszystko było na czas zrobione pracownicy mieli wszystko jak chcieli..a teraz sa dwie i ***** sama se wszystko robić muszę..na szczeście wypłacającym u mnie jest szef.

Maju no w zasadzie jak dzieciaczki maja po te 50 cm i więcej i te koło 3 kilo to siła musza miec menij miejsca..ja az tak wielgachnego brzusia ni móm. ;-)

An ciekawe jak tam Jeremi i Twoja szyja ;-)

ja mam wizytę w czwartek i chciałabym by była ostatnia bo akurat gin wróci będzie 31 marzec to zapisze sie albo na 8 albo na 3 czyli wolałabym jechac wtedy na porodówkę ;-)
 
No dobra idę do bankomatu, z tym grubym dupskiem się ruszę i zobaczę, czy może już wpłacili. I przy okazji wybiegam pieska, może nawet do lasku się przejdziemy bo słoneczko ładnie świeci :)
 
Cytat:
Napisał Renata79
Masiek ja wiem ze to nie teges ale jak na poczatku i tak nie obcinalam tylko obgryzalam:sorry2: (tylko mnie nie zlinczujcie:-D) bo sie balam ze te malenkie paluszki polamie:-D

RENIU :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Maju Ty sie smiej ze starszej pani:-D:-D:-D:-D:-D
 
kaj jest słońce??????????????? :szok: dawać dzielić się nim prosze..u nas mokro i szaro i fuj

Renia jakiej starszej??? Ja z tego samego i starsza pani nie jestem ;-)
 
Masiek jak tak szybciutko zdejmują szwy to widac ze super sie Ci goi, Dobrze ze małego dostaniesz (taki śliczniutki)

Iza wiesz a też tak długie włosy to w liceum miałam przed maturą - prawie do pasa(kiedy to było) rosna jak szalone ale mi sie nie chce ich obcinać - ja je w kok spinam lub warkocz. No a z synem musze sie wybrac do fryzjera bo zapuszczony niesamowicie a świeta idą
Ten Twój szef to wstręciuch kaska na dzici potrzebna i powienien pilnowąć zeby wsie dokumenty były ok.

Na zajączka dla syna zamówiliśmy na allegro plakat na ściane i antyrame z wilkiem, bo mu sie strasznie plakaty zwierząt podobają (no i maz tez sobie zamówił jakiś ale nie wiem jaki - ciekawe gdzie sobie maz powiesi:confused: taki z piłką nożną nad łóżeczkiem :-D
 
reklama
nie mam duzej rany, szwow bylo malo, a ja prawie 2dni lezałam, to sie goilo.
gorzej z moimi nogami bo ciagle drentwieja, a mi szczegolnie wieczorem jest strasznie zimno.
reniu to też dobry sposob, wiele mam tak na poczatku robi.
madziujku "pampki" pampersow i to 1byly na malego za duze, ale ma prawo, do tego zjechal na wadze i jak po urodzeniu wazyl cale 2.5kg tak najbardziej zjechało mu sie prawie do 2kg. ale zaczyna nadrabiac.
no w koncu zlopie mamusine mleczko, dostaje mleczko na wzmocnienie.

no za pol godziny zanikne. nie wiem czy dam rade nadawac jak maly bedzie przymnie. jak patzre na mamusie ktore tu sa to odderwac sie nie moga od swoich maluszkow. ta jeden maluszek wczoraj sie urodzil i mial prawie 5kilo a jego mamusia taka drobna sie wydaje
 
Do góry