reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
No i wszystkie myku myk....:-):-):-) to ja również życzę spokojnej nocki....a ja proszę bardzo godzina 22.30a mnie zaczęła energia rozpierać no wiecie co....
 
Witam sie wieczorkiem chochumor mam jak wiekszosc z Was do du......:angry:

Masiek sliczny ten przystojniak Wasz:tak:

No a ja mam wiesci od Niebo:

"ciezko mi znalezc czas na internet, choc strasznie chcialabym podzielic sie z Wami wszystkimi emocjami. Macius jest od czwartku w domu , mimo poczatkowych problemow szybciej doszedl do siebie. Wojtus jeszcze w szpitalu , moze wypisza go po swietach . A ja zasypiam na stojaco,kursujac miedzy domem a szpitalem, karmieniem, odciaganiem i wyparzaniem. Pozdrawiam Niebo"

No i dziewczyna ma pelne rece roboty:tak:, najwazniejsze ze jest dobrze i terazjuz mozemy dac jej spokoj Kasia bo do tej pory to chyba uszy ja piekly non stop:-D, bo ciagle o niej gadamy;-):-D

Tak u nas w anglicku tez mamy niedziele palmowa nawet polska:-D, taka ta anglia sprytna:-):-D;-)

Ide do wyrka, nogi mi puchna:no:, rece tez nawet sobie dretwieja:baffled:, jutro mam wizyte z polozna to moze cos poradzi:happy2:

No czop niw zawsze odchodzi wczesniej to fakt, a w sumie moglby bo by bylo wiadomo ze to juz;-)

Dobranoc Kozki

A Ty maja dzialaj:cool2:
 
kurczę zajrzałam jeszcze na chwile i dobrze,bo widzę,że nasza Renia przynosi nowinki od Niebo...super,że u niej gra tylko ma bidulka ręce pełne roboty....:-) ale najważniejsze,że wszystko gra z chłopakami....:-)


ja już mykam też DOBRANOC
 
Hej dziewuszki kochane :)))

ADA, RENATKA - gratulacje z okazji wskoczenia w ostatnie okienko !!! No teraz to już z górki poleci... :)
 
Cześć dziewczyny:-)!

Mam dzisiaj niespotykany zapął do parcy!!! Wszytko w mieskznaku poprzestawialiśmy, bardzo mi sie podoba, jakoś fajniej mamy, miejsce na fo\tel do karmienia w sypialni mąż zorganizował teeraz trzeba kupić :no:

NO ale jestem szcześliwa bo wsio dla małej mam oprócz wózka, ale to sie załatwi poźniej (moze jak pojedziemy w sobote do rodziców rano kupimy, brat ma zrobić rozeznanie czy są wózki takie jak chce bo w Poznaniu obdzwoniłam sklepy i brak - mówią ze pod koniec kwietnia bedą te wózie)

Syn do szkoły nie chciał iść bo mówi ze sie o mnie martwi i jak zaczne rodzić to niedobrze zebym była sama w domu, Bardzo przeżywa ze bedzie bratem:-D
 
Fajny ten Twój synuś Asiu :) Pozazdrościć takiego małego odpowiedzialnego facecika.
Ja dziś miałam dylemat czy go puszczać do szkoły na te 3 dni czy zostawić jeszcze w domku, ale on tak się rwie do szkoły, że nie mam serca go w domu trzymać. Mam tylko nadzieję, że znowu mi czegoś nie przyniesie (jakiejś zarazy).

Mnie od rana też wzięło na sprzątanko - pozmywane, poprane, odkurzone... Tylko na biurku męża totalny chaos, ale obiecał, że się tym zajmie dziś jak wróci z pracy. Poczekamy - zobaczymy :))
Teraz idę mojej chomicy zmienić trocinki :))
 
Witam. Wczoraj Was nie poczytałam i dzisiaj miałam kupę stron do nadrabiania. a myślałam że może Maja juz urodziła. Majeczka do roboty!
A Leonek jaki cudny, taki gładziutki i dorosły! Aż normalnie ciężko sobie wyobrazić że takie dzidziusie siedzą u nas w brzuszkach!
Ja wczoraj byłam tak opuchnięta jak zawodnik sumo! Kostki u nóg mi wsiorbało, paluszki powyginało, a u rąk wyskakiwał mi jeden palec ze stawu. Byłam przerażona. Wypiłam z tego względu na noc prawie 3 litry wody i chodziłam co godzinę siku ale rano wstałam o 2 kg chudsza i już nie spuchnięta. Szok! Wczoraj wieczorem przez te obrzęki ważyłam prawie 81 kg, a dzisiaj rano, czyli po kilku godzinach 79!
Zrobiliśmy wczoraj przemeblowanko. Zrobiło się trochę miejsca. Kurczę się tylko zastanawiam nad fotelem do karmienia, bo mamy fajny wiklinowy, tylko że bestia je okupuje i na nim śpi. W dzień to mogę na nim karmić ale w nocy to przecież suni nie wygonię skoro to jej miejsce od 2 lat. A więcej sprzętów się w pokoju nie zmieści!:confused:
Wczoraj w jakimś dzienniku było o babyboomie, że już został pobity kolejny rekord w ilości rodzących się dzieci i brakuje miejsc na porodówkach. Buuuuuuu. Chyba będziemy w domu rodzić.:baffled: Albo na korytarzu w szpitalu!:baffled::baffled:
W ogóle to się zrobiłam taka drażliwa. Co się T. odezwie to mnie denerwuje i ryczę! I boję sie porodu, tak że jak tylko o tym myśle to mnie w gardle ściska. Masiek ale masz fajnie że już jesteś po.
 
Kachurek, jakiś czas temu nic nie słyszałam o babyboomie, raczej bałam się, że będę w krzaczorach rodzić z powodu strajków w szpitalach :))
Ale to chyba nie grozi, mam nadzieję....

Co Was tak babki wzięło na przemeblowywania? :) Zmówiłyście się czy co? Która jeszcze miała wczoraj przemeblowanie i korzystała, że chłop w domu?
Dzisiaj pewnie Lucky się nie pokaże z tego powodu. :))
 
reklama
...

No a ja mam wiesci od Niebo:

"ciezko mi znalezc czas na internet, choc strasznie chcialabym podzielic sie z Wami wszystkimi emocjami. Macius jest od czwartku w domu , mimo poczatkowych problemow szybciej doszedl do siebie. Wojtus jeszcze w szpitalu , moze wypisza go po swietach . A ja zasypiam na stojaco,kursujac miedzy domem a szpitalem, karmieniem, odciaganiem i wyparzaniem. Pozdrawiam Niebo"

No i dziewczyna ma pelne rece roboty:tak:, najwazniejsze ze jest dobrze i terazjuz mozemy dac jej spokoj Kasia bo do tej pory to chyba uszy ja piekly non stop:-D, bo ciagle o niej gadamy;-):-D


Dobranoc Kozki

A Ty maja dzialaj:cool2:
kurna, nooo alez mnie popędzacie:-p:-p:-p:-):-D:-D:-D
Reniu dziekujemy za info od Niebo i fajnie ze juz prawie wyszli na prostą;-):tak::-)
a no jeszcze gratki z 9 okienka:tak::-p;-):-):-D:nerd::-D:-D:-D

Asia ale masz troskliwego synusia;-):tak: taki milusi:tak::-);-):-):-)


...a myślałam że może Maja juz urodziła. Majeczka do roboty!
nie no dziewczynki troche pokojniej bo sie poczuje jak jakas wyrodna matka:baffled::sorry2::cool2: co dziecka nie chce wypuscić:shocked2::nerd: i pomysle ze MIchaś to maminsynek, tylko z mamusią:-p:tak:;-):-D:-D:-D:-D:-D:-D

a mój małż wczoraj stwierdził, ze jak mały ma to po mnie ( ja nigdzie nie moge zdążyć na czas) to sie go chyba tak szybko nie doczekamy:baffled::sorry2::-p:zawstydzona/y:;-):tak::-D:-D:-D
a dzisiejsza noc po tej wczorajszej drzemce do 20-ej wygladała tak zasnełam chyba kolo 1-szej potem o 3-ej obudzil mnie brzus poszlam siusiu i dalej lulu potem przed 5 znowu obudził mnie ból brzusia no to wstałam siusiu, potem kanapki mezowi do pracy zrobilam i go wyprawialam i niechcialo mi sie spac wiec poczytalam sobie i tak kolo 7:30 zasnelam ale przed 9-tą znowu obudził mnie brzuś i znowu to samo siusiu i dalej lulu i teraz o 10-ej tosamo znów mnie brzus obudzil ale juzwstalam na dobre:-p no i najpierw do was ciotki poczytac i sie przywitac
DZIEŃ DOBRY CIOTKI:-):-):-)
a teraz mykam na śniadanko:-p:-p:-p:cool2:
 
Do góry