reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Masiu Leonek prześliczny, i ten nosek taka tjuskawka:tak:;-):-)
Czesc baby

NAERWICE mam jakams kurde moze to przed porodem . mam jakies zmiany nastroju.. wogole caly dzien spiaca laze ..
MAjECZKO co z Toba .. nic sie nie dzieje? czekasz na mnie.. mi maly tak po pecherzu glowa piluje ze normalnie siedziec nie moge i wogole podwozie mnie tak boli ze hoho i mam wrazenie jakby mi ktos tam szpilki wbijal ..;-)ale juz moge rodzic wszytko mi dostarczyli popralam dzis posciel dla malego i te bajery .. lozeczko R. dzis rozlozyl .. kolyske tez ..wiec jestem jzu zwarta i gotowa .. ah wscieklam sie bo kurier ktory mi wiozl te bajery dla malego miedzy innymi fotelik .. mial chyba jaka fatalna wentylacje w tym swoim samochodzie bo fotelik przeszedl mi zapachem spalin czy cholera wie czego.. musialam caly pokrowiec wyprac ale juz wszytko
och te zmiany nastroju, ja rano sie poplakalam, bo Pawel nie chcial wstal i powiedzial zebym to ja z psia poszła i rykkk:baffled::sorry2: a teraz własnie z drzemki wstałam:sorry2::sorry2::-p bo cos mnie spanie zmogło:-p:sorry2: no Kasiu pewnie ze czekam na Ciebie:tak::tak::tak:;-)

Hej Majeczko :))
Dobrze Cię widzieć.... a nie chcesz pobawić się ze swoim przystojniakiem w wyganianie Michasia z brzuszka? :)
Izunia wczoraj wieczorem go wyganialismy i nic nie pomogło:-p:sorry2:

Majeczka - to Ci sie wielkimi krokami zbiża, a mocno boli????:baffled:
Asiu no własnie nie mocno mnie boli, takie zwykle twardnienie brzuszka tyle ze regularnie co 7 min:baffled::-p
 
Masiu Leonek ślicznosći..taki słodki dzieciaczek..:-)

Maju trzymam kciuki..jak ma się zaczac neich się zaczyna i już po co Cię męczyć. A moze nie myśł za bardzo o tym? Kurczaczki Michaś już tak blsko...a wogóle Michasie to fajne chłopaki ;-)
 
mi też się czasem pojawiają jakies pobolewanie jak na @ ale to chyba normalne nie....to takie przepowiadające więc zaczynam 9 więc najwyższy czas na nie....:tak::-) a za dwa tygodnie rodzę(ale se wymyśliałam ciekawe co moje dziecię na to);-)

Maju ma nadzieję,że cię szybko weźmie raz dwa i będziesz tulic Michasia:-)
 
Madziujko no własnie Michasie to fajne chłopaki;-):tak::-p:-p
Adunia a te bóle jak na @ to normalne, u mnie sie juz pojawiaja od ponad tyg:-p:tak:
a moze Michaś czeka i chce zrobić babci prezent, bo moja mama ma jutro urodzinki:-p:tak:;-):-D:-D:-D
mam takie majtkowe pytanko:sorry2::cool2:
wlasnie bylam siusiu i napapierze znalazłam tak troche takiego śluzu jak białko no takiego jak w dni plodne:sorry2: czy to moze znaczyc ze powoli czop bedzie odchodzil:sorry2::confused::zawstydzona/y:
 
Hej wieczorkiem.
Wybaczcie ale mnie dziś jakas niemoc ogarnia:-(
Mam płaczliwy humor.

Idę spać. Do jutra.

Ps Masiu Leoś jest przepiękny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:happy2: Może nawet w nocy go dostaniesz;-) Oby.

Jutro T przylatuje:happy2:
 
MAJU ja też mam takie gęsto białe zbite ale nie wiem czy to czop czy nie bo tak naprawdę nie wiem jak on wygląda

ale jak ty już masz skurczyki to może faktycznie to czop co odchodzi już i nie długo przytulisz Michasia
 
reklama
Adunia to ja wlasnie wczesniej takie mialam, a teraz to było takie jak białko jaja kurzego przejrzyste i ciągnące .... jak śluz płodny...:sorry2::-p:zawstydzona/y:
 
Do góry