reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

nie za latwo sie pisze bo dostalam apple troche go nie znam, nie potrafie polskich liter
no i ciagle ktos przeszkadza
wywalilam kogos ie dalo do domu bo mi psie zostwili sama a ona taka wystraszona byla


pewnie chcecie wiedziec jak to wygladalo momet obiad przyszedl wreszcie:-p
 
reklama
Majeczka a ty co, ja juz myslalam ze ty Michasia tulisz a ty widze ze jeszcze wczoraj wieczorkiem klikalas .....to ja wyklad mojemu zrobilam no wiesz oczym .. nooo .. ze ty ju boooo ...:-D..i ze termin mamy taki sam :-D a ty tu dalej siedzisz :szok::-):-):-)

Wlasnie doczytalam o Silce ............. fajnie no to moze bedzie nastepna:-)


WITAM RESZTE KOZ:tak:
Kasiu no ja tez jestem zawiedziona:baffled::sorry2: ale stko jak narazie wszystko sie uspokoiło:sorry2::dry::nerd: ale jakby sie cos dzialo to bede was inforomwać:tak:;-)
Masiu witamy z powrotem i czekamy na relacje co uCiebie i Leonka..... buziaczki
 
Masiu pisz pisz pisz ile siły i czas pozwolą bo my tu w niecierpliwości, na taką cudną wieść to popłakałyśmy się chyba wszystkie :-)
 
Ingrid ja to się cieszę że przeprowadzkę mam już za sobą, bo szczerze mówiąc teraz tio już raczej bym nie dała rady :baffled: no ale życze ci żeby to było jak najszybciej, tylko żebyś się nie przemęczała!
 
jestem Wojjtek siedzi jeszcze u malego
jaki on dzielny caly czas blisko mnie
a mialam pisac jak sie to stalo
troche kiepsko z pamiecia

A jez wiem
zaczelo sie jak poszlam do lazienki sie umyc bo tesciowie jechali
tak sie rozbieram patrze a tu mokro zdziwilam sie ale dalej do wanny prysznic wychodze ubralam dresik i do pokoju na kanape.
przyszli tescie dzien ale cos znowu nie tak, glowa boli kreci mi sie serce jak oszalale pikuje, mamcia dzwoni po wojtka, mnie do lozka wpychaja, klade sie i czuje ze coraz bardziej mokro, krzycze ze cos nie tak, tesc dzwoni do szpitala, kaza jak najszybciej przyjechac.
no to ja butki, tesciowie wszystko zbierali
wojtek podjechal akurat atem i jazda
cale siedzenie zalane, na izbie czekala juz polozna z wozkiem i szybko na odzial
podlaczyli mi maszyne i mierza wszystko
zalozyli cewnik kroplowke i zawiezli na sale operacyjna dostalam znieczulenie w krekgoslup i po kilku chwilach nic nie czulam zalozyli parawanik
cos tak grzebali polozna mowila cos ale malo slyszalam zamroczona bylam
w koncu wyjeli cos ale cisza az sie wystraszylam ale za moment jak nie wrzasnie
i mowia ma pani syka i mi go pokazuja a ten sie dzre jak by krzywde zrobili
ja nic nie mogalm powiedziec gule mialam w gardle
potem mniej przyjemnie sie zrobilo zimno i tak jakos slabo
i sie obudzilam po jakim czasie z rurakmi i nnymi cudami

co jakis czas przynosza malego przystawiam go cycki mam jakies takie obolale

a wieczorem kolejna proba wstania
 
Tak Masiu dzielna z ciebie mamuśka :tak: Leonek będzie dumny ;-)Życze wam żebyście szybciutko dochodzili do siebie i szczęśliwie wylądowali spowrotem w domku :tak: Żeby Leonek był duży i zdrowy i znośny :-p
 
Masia !!! Co za miła niespodzianka :)))
No tego to bym się nie spodziewała, że będziesz sobie do nas ze szpitala klikać :)
A Leonkowi to się nie dziwię, no przecież z takiego kochanego domku go wyjęli na ten zimny świat, też bym się darła w niebogłosy :)
 
reklama
Najgorsza była cisza. Przez nią mały dostał 8 punktow.
Ale zaraz potem cała 10.
I chyba postanowil nadrabiac bo slysze ze krzyczy dosc czesto i sie wierci.

nadaje z raszeji
fajnie tu nawet
jestem w pokoju gdzie sa may juz bardziej doswiadczone i mi pomagaja, podpowiadaja a maluszki tu taj takie spokojne. tylko moj takie krzyczace, jak go niosa to slychac ze idzie jesc do mamy


i rada kochane najedzcie sie ile wlezie bo ja tu gloduje, i szysto takie mdle
 
Do góry