reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

witam

no to laseczki zaczyna się ;-)
Maja Silka Izabelinda...kurde i okaże sie ze ja z terminem na 7/9 będe ostatnia :-D

Moje dziecie zas spokojne gdyby nie czkawak to bym schize włączyła zaś..
 
reklama
Hej Kasiu - no to się ładnie zaopatrzyłaś, na jakiś rok pewnie wystarczy Ci tych dóbr :))

Madziujka - może Twoje dzieciątko okaże się tez takie spokojne po porodzie i będziesz miała lajtowo :) Nie to co nasze koparki i spychacze, Małej strasznie się chyba nie podobały te nocne skurczybyki moje bo kopała równo jak leci.
 
Cesc Laski !

Noc miałam przerywana jak nie wiem....ciagle snilo mi sie ze rodze przebudzilam sie ..zasnelam...i znowu to samo ciag dalszy snu meczarnie... i nawet brzuch mnie cos szarpal ....ale o dziwo nie wiem jak Wy? ale u mnie sie juz uspokoilo latanie do toalety za siusiu......nie mam juz takiej potrzeby i pomyslec ze jeszcze nidewano latalma nawet ze 2 i 3 razy w nocy.....

Jutro mó mąż ma urodzinki więc Kasia robie ten tort czekoladowy i liczae jakby co na Twoja pomoc hihihihi

zaraz jade na zakupy skompletuje juz ewidentnie wszystko dla Sandruni!!

Sila Maja.....uwazajcie na siebie i bvadzdcie z nami na bierzaco :)

jak ja jechalam ze skorczami do szpitala w 1 ciazy to lekarz ktory mnie przyjmowal na odzial mowil ze mam rozwarcie na 6cm...a jak juz bylam na gorze tam na porodowie to lekarka powiedzial ze mam na pol opuszka co za lekarze mowie WAM!!!


An no ale ja to tak nie umiem udawać że źle się czuje :sorry2: a to ciśnienie to naprawde takie wysokie? szkoda że ja nie mam czym zmierzyc sobie w domu :baffled:

iWONKA CZESTO W APTECE SA PRZYRZADY DO POMIARU CISNIENIA BEZPLATNEJ W SUMIE TO JUZ NIEMAL ZE W KAZDEJ.... A JESLI NI BEDZIE...TO IDZ DO PRZYCHODNIE DO INTERNISTKI ONA DA CI NA BANK SKIEROWANIE DO POKOJU ZABIEGOWEGO I CODZIENNIE ZA DARMO BEDZIESZ CHODZILA NA TE POMIARY!
 
No nie, Lady, Ty to jesteś nie do zdarcia :)
Ledwo uciekłaś ze szpitala i deklarowałaś odpoczywać a już Cię nosi do robienia torta i na zakupy... szalona głowo Ty :))
Dobrze chociaż, że po nocach nie musisz biegać do toalety...
 
LADY BO SIĘ WKURZĘ!!!!!!!!!!!!!!! MASZ UWAZAĆ NA SIEBIE!!

Iza cała nocke me dziecie jest spokojne i to od poczatku wiec moze moze..nie zapeszam... Teraz czasem sie poruszy poczka i tyle..oj no mogła by już mioeć te 3 kilo i 50 cm ..płucka silne i niech się rodzi
 
No nie, Lady, Ty to jesteś nie do zdarcia :)
Ledwo uciekłaś ze szpitala i deklarowałaś odpoczywać a już Cię nosi do robienia torta i na zakupy... szalona głowo Ty :))
Dobrze chociaż, że po nocach nie musisz biegać do toalety...

LADY BO SIĘ WKURZĘ!!!!!!!!!!!!!!! MASZ UWAZAĆ NA SIEBIE!!

Iza cała nocke me dziecie jest spokojne i to od poczatku wiec moze moze..nie zapeszam... Teraz czasem sie poruszy poczka i tyle..oj no mogła by już mioeć te 3 kilo i 50 cm ..płucka silne i niech się rodzi

Dziewczynki jestescie bardzo troskliwe ..za to dziekuje...ale ja nie bede szalec...wszzystko powoli i z umiarem.....naprawde.....
 
No mam nadzieję, kochana, bo my się tu już martwimy o Ciebie i Sandrunię jak o siostrę i własne dzidzie. Staramy się być dobrymi cioteczkami :))

Ja też zaraz zadzieram kiecę i lecę po zakupy i podbić u szefa legitymację ubezpieczeniową, bo jeszcze mnie bez niej nie przyjmą do szpitala heh. Mam już na mnie nakrzyczała, że sama idę bez męża, ale on pracuje dziś do 17, a ja już mam pozwolenie od lekarki na rodzenie :))
 
Witam się z rana:-)
U mnie nocka tragiczna. Wstawałam 5 razy do kibelka i tak całkiem juz o 6,30 :sorry2:
Coś czuję ze Matysia się obróciła ale nie jestem pewna. Kopie mnie pod żebrami strasznie mocno jak wcześniej i teraz nie wiem:confused:
Domisiowi zębiszcza idą i strasznie sie bidul męczy w nocy. Lucky szaleje. Wczoraj mi powiedział ze za mną teskni i że chce ze mną więcej rozmawiać:baffled: A ja z nim jestem cały czas i ciągle rozmawiamy:sorry2: Bidul:-D normalnie nie wiem skąd ten nadmiar uczuć:-) Ale miłe to bardzo:-)

T już się przygotowuje do wyjazdu pełną gębą:-)

Iza avatarki to dla mnie zmienna rzecz bardzo. Ostatnio jakoś nie miałam weny ale już wyszukuje nowe;-) Uważaj na siebie dziś;-)

Kasia i jak R:confused:

Lady pokaż jak tort wyjdzie;-):-)

Witam Katja, Madziujka i wszystkie kozki:happy2:
 
reklama
Lucky ale Ty sikasz bynamjniej a ja..niew iem czemu w nocy chce mi sie wstaje ale mecze sie by coś poleciało..straszne to... w dzięń tak nei mam wyniki ok.

Przypływ uczuć mówisz...:-) słodkie to bardzo.
 
Do góry