reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Iwonko to kup se cisnienimierz on naprawdę nie są drogie i sprawdzaj a i nie myśl o tym cisnieniu za dużo bo człowiek sie też nakręca i jest wyższe wiem sam po sobie...nie martw się....ja też mam puls podwyższony zazwyczaj....ale niby ok....nie martw się....
 
reklama
To i ja się pożegnam na dziś. Idę się do małża poprzytulać, może nózki mi wymasuje a co:-)
Spokojnej nocki dla Was . I bez niespodzianek mi tu cobyśmy jutro się wszystkie zobaczyły 2 w 1:-) Buziaki
 
Ada masz racje, to nakręcanie się jest bardzo stresujące :baffled: Bez paniki poczekam do wtorku a jak mnei ginek Maska nie przyjmie to pojde zapisze sie i tak do rodzinnego pedriatry to i przy okazji moze do innego ginka sie zalapie :tak:
 
A mnie od 2 czy 3 dni niepokoi moja wydzielina. Jak odszedł mi czop (ten nAjwiększy kawałek) to potem miałam upławy lekko białawe, lekko ciągliwe a od 3 dni mam bardzo mokrą wydzielinę i jak jestem w pozycji pionowej to cała wkładkę mam mokrą ale jej zabarwienie jest żółtawo- kremowe.
Macie tak? Co o tym myślicie?

Dzwoniłam do położnej, ona powiedziała, że raczej nie są to wody płodowe ale żebym zrobiła test na wysięk wód, ale obdzwoniłam okoliczne apteki i nie mają tych testów.
 
Guglag może i on coś tam widzi w tym swoim monitorku, ale mi nic nie mówi :dry: ja wiem że serducho bije bo czasem mężuś się wsłucha no i rozrabia ta moja mała ciągle :tak: no ale ja oficjalnie nigdy nie słyszałam :-(
Kasia teść i teściowa też lekarz, ale co ja im nie powiem to oni "kiedyś wogóle się usg nie robiło i się dzieci rodziło" albo "to nie zdrowe usg robic tak czesto" albo "jak sie rusza to ok" :wściekła/y:"to normalne" :wściekła/y: jeszcze gorzej niż ten ginek :baffled: a mąż tez czasem mnie wkurza bo on mnie nie rozumie z tym ginkiem i mówi ze gin sie zna i jak mowi ze dobrze to zebym sie cieszyla :dry: chociaż wy kochane że sie martwicie i mnei wspieracie! naprawde mam nadzieje ze sie zalapie do tego ginka we wotrek a jak nie to sprawdze jaki u nas jest w przychodni, kurcze bo w sumie to czuje sie dobrze wiec nie wiem czy isc do szpitala tak jak mowisz...

Iwonka moze jednak do szpitala, nie wiem. ale nie czekaj na wtorek, moze w tej przychodnoi koło WAs ktos Cie w poniedziałek rano przyjmie.
 
A mnie od 2 czy 3 dni niepokoi moja wydzielina. Jak odszedł mi czop (ten nAjwiększy kawałek) to potem miałam upławy lekko białawe, lekko ciągliwe a od 3 dni mam bardzo mokrą wydzielinę i jak jestem w pozycji pionowej to cała wkładkę mam mokrą ale jej zabarwienie jest żółtawo- kremowe.
Macie tak? Co o tym myślicie?

Dzwoniłam do położnej, ona powiedziała, że raczej nie są to wody płodowe ale żebym zrobiła test na wysięk wód, ale obdzwoniłam okoliczne apteki i nie mają tych testów.

Któraś z nas robiła taki test ale nie pamiętam, moze Kachurek (to dość dawno było), Warto podzwonić po aptekach, lub żeby szybko ściągnęłi z hurtowni (zależy jaka apteka ale niektóre jak akurat mają dostawy to nie powinny robić problemów)
 
A i Gosia ja tez mam silne upłaty, tyle ze czop jest na swoim miejscu (a upławy mam od ul la la - przywykłam) Mysle że najbardzie niepokimy sie jak coś sie zmienia.
A ty Gosia tez już lada moment....tylko pewnie czekasz az goście wyjadą:-)
 
reklama
Do góry