reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ingrid zapał masz jak ja dzis:-):-):-) ja dokupię se jeszcze ten vir....cos tam jak to dobre.....ale jutro porobie wszystko tzn doprasuje to do końca a dzis relaks w ramionach męża :-p

MAJU :confused: gdzie jesteś:confused: rodzisz:-)


 
reklama
Reniu ja też z kosmetykami niewidziwiałam mam to co pisałam w poście wyżej i wsio dokupię to co dziołchy pisały te czopki....jeszcze zastanawiam się czy se glukozy nie kupic bo można podawać z wodą do picia małemu...i mam sól fizjologiczną....i tak se właśnie uśwaidomiłam że powinnam jakieś płatki kupic do przemywania oczu a mogą byc takie zwyklę na jak te do demakijażu czy dla dzieci są inne....i nie wolno takich....ale ja ciemna.....
 
KACHURKU ale sposób:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: kurczę nie wiem czy bym się zdecydowała:-)
ja ostatnio też mam większe upławy ale to chyba normalne w ciąży a zwłaszcza pod konic ciąży....
 
Kosmetyki tutaj jest Johnson i to mam, tylko moje francuskie pieski uczulenie mialy:tak: i jak Bartus sie tez rasowy okaze to nie wiem co mu kupie:-D, tamtym Bambino pokupowalam i bylo, zobaczymy:tak:

Adus ja glokozy nie uzywalam, nie dlatego ze be czy cos, poprostu do picia zwykla wode bez niczego(przegotowana oczywiscie:-)), jak byly goraczki, bo na poczatku to po co jakies smaki mu wciskac niech sie do cycunia dobrze nauczy,;-) a tak glownie to cycyus byl w obrocie i do jedzenia i do picia, i to starczalo:tak:

A codo wacikow to ja uzywalam te gazy jednorazowe, bo mi sie wydawalo ze te waciki to jakies syfek zostawia a bo cus, ale to ja .....
 
Aha bo mi tak z tą glukozą podpowiedzieli więc się zasatnawiałm słyszłąm,że można też ponoc rumianek ale ja mam cholerne uczulenie na niego i podejrzewam,że ma dzidzia może mieć choć nie powiedziane.... a może faktycznie zwykła wodę można dać....kurczę czuje sie taka tępa.... nie douczona
o właśnie o jednorazowych gazikach nie pomyślałam dzienks RENIU
 
Spoko, spoko ciotki jeszcze jestem:baffled::-p:tak:

MAJU :confused: gdzie jesteś:confused: rodzisz:-)
kurde Adunia no własnie jeszcze nie rodze:-p:sorry2: no własnie małż sie zestresowal przedtem pełna gotowość, sam zaczał mi liczyc czas pomiedzy skurczami i dotykac brzuch a skurcze byly nawet co 6min... w 2 min spakowal sie i moja torbe do konca i napewt pamietal o aparacie;-):tak: a teraz poszedl do pracy i powiedzialze czuje ze to bedzie juz dzisiaj;-) no zobaczymy jak to sie dalej potoczy, bo teraz troche ustąpiło a ja wziełam relaksująca ciepła kąpiel i bede czekać;-)

pisałam wam wczoraj ze Silka ma dzisiaj wizyte u ginki i napisała ze :
następnej wizyty nie bedzie:-p wszystko ok, rozwarcie na 1,5cm i wewnętrzne na 1cm, a ginka mówi ze w kazdej chwili moze sie zacząć więc czeka:-p:tak: Pozdrawia was wszyskie a w szczególności Maśka i Leonka:-p:tak: i ma nadzieje ze niedługo do nas zawita;-):tak:
 
MAJU to mam nadzieję,że Cie weźmie i się rozdwoisz tfu tfu co by nie zapeszyć i widzę,że SILA też się szykuję ale fajnie cos się dzieje w końcu.....trzymam kciukasy za was dwie....
 
No musisz Michasia prosić....:-)ja bym tak mogła juz za dwa tygodnie teraz mam 36 to mogę za 2 ale znając moje szczęscie to przenoszę....hehe....
 
reklama
Maju no to ja trzymam kciuki

Silka za ciebie tez

Boshe co sie dzieje:szok:, zaczynam miec pietra:-D;-)

Adus bo lepiej jest slodzic glukoza niz cukrem tylko po co? maluszek sie woda tez napoi jak bedzie chcial a uwierz mi ze moje przez pierwszych 5 miesiecy byly tylko na cycu, i to im starczalo, inaczej jest jak dzidzia jest na butli ale czemu od razu butle zakladac:-D:tak:, no chyba ze chcesz;-)

Ide sie kapac bo maz mi strzyzenie obiecal:-D

Dobrek nocki Kozochy, i bede myslec o tych naszych tykajacych bombach:-D;-)
 
Do góry