reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

MASIU GRATULACJE. !!!!!!!! I DLA TATUSIA RÓWNIEŻ. WITAJ LEONKU:-)

Tak sobie wchodzę z ciekawościąco tu u Was słychać a tu takie niespodzianki. Aż się popłakałam, no normalnie nie mogłam, dobrze że małża nie ma bo by się gapił jak na wariatkę:-)

Dziś wstałam cała opuchnięta, palce mi zdrętwiały u rąk i spuchły,stopy jak u Fiony i lekko opuchnięta buzia. Trochę mi zeszło z twarzy ale nadal jak potwór wyglądam.

Jak nie minie będę dzwonić do gin.Wizytę mam w poniedziałek, może dam radę.

Dziś piękna pogoda za oknem, ale chyba tylko wyjdę na balkon bo znając siebie jak pójdę na spacer to dostanę po dwóch krokach zadyszki.

Chyba wezmę się za szykowanie torby i rzeczy dla Jeremiego bo nie znamy dnia ani godziny:-)
 
reklama
Jestem siostrą Masi, mam nadzieję, że o te kwietniówki chodzi.

prosiła wam przekazać, że wczoraj o godzinie 20 została mamusią Leonka.
Leonek ma się dobrze waży 2.5kg i ma 46cm.
o rany!!!! ALE SUPER ŻE Z MASIĄ I LEONKIEM WSZYSTKO W PORZĄDKU:tak: ALE NIESPODZIANKA, JA TEZ SIE AŻ POPŁAKALAM:happy2:

Maja jejus w przyszłym tygodniu..dziewczyny macie świadomość ze u nas się zaczyna? Majeczko ma święta możesz już tulić swe dzieciątko J zas rycze
NO MADZIUKO TO CHYBA BARDZO PRAWDOPODOBNE....:tak:


WŁASNIE WRÓCIŁAM Z KTG.....POŁOZNA JAK ZOBACZYŁA MÓJ WYKRES TO ZAŁAPAŁAM SIĘ NA WIZYTĘ U LEKARKKI KTÓRA AKURAT BYŁA....MAŁO BRAKOWAŁOI WYSŁAŁABY MNIE DO SZPITALA....:szok::szok::szok: BO SKURCZE MAM CO 7-8MIN JAK BEDĄ CO 5 MAM JECHAC DO SZPITALA....
 
Iza no cos tam czuje - takie tawrdnienie brzucha i nie boli to, tylko takie dziwne uczucie jakby bebenek miał mi peknać:baffled:
moze zarazudamisie zrobic fotke to wkleje wykres ktg
 
GRATULACJE DLA MAMY MASIEK I TATY ORAZ SYNUSIA!!!!!!!!!
Czy wiecie cos na ten temat miala wczesniej urodzic , czy to swiateczny kurczaczek chcial byc z rodzicami juz na swieta:-).Fajnie gesia skorka mnie przesza ale supr ze wszytsko o.ki
 
Dziewczyny.
Matko Boska jak ja tak czytam że kolejna z nas już lada chwila będzie w szpitalu to zaczynam się bać.
Niby wszystko u mnie w porządku rozwarcia jeszcze nie ma, skurczyki też nie ale ..właśnie. :szok:
Muszę teraz na wizycie koniecznie ustalić co i jak i za ile.
 
o rany!!!! ALE SUPER ŻE Z MASIĄ I LEONKIEM WSZYSTKO W PORZĄDKU:tak: ALE NIESPODZIANKA, JA TEZ SIE AŻ POPŁAKALAM:happy2:

NO MADZIUKO TO CHYBA BARDZO PRAWDOPODOBNE....:tak:


WŁASNIE WRÓCIŁAM Z KTG.....POŁOZNA JAK ZOBACZYŁA MÓJ WYKRES TO ZAŁAPAŁAM SIĘ NA WIZYTĘ U LEKARKKI KTÓRA AKURAT BYŁA....MAŁO BRAKOWAŁOI WYSŁAŁABY MNIE DO SZPITALA....:szok::szok::szok: BO SKURCZE MAM CO 7-8MIN JAK BEDĄ CO 5 MAM JECHAC DO SZPITALA....
CZESC
Majeczko no to gratki czekam na dobre wiesci , zycze ci aby sie rozkrecilo .. fanie by bylo gdyz sie zblizaja swieta i maialabys Michasia juz ze soba .. trzymam kciuki zeby sie udalo ;-)
ja juz tez chce:-(za 6 dni konczy sie rybka zaczyna sie baran buuu ja chce rybke:-(
 
GRATULACJE DLA MAMY MASIEK I TATY ORAZ SYNUSIA!!!!!!!!!

Czy wiecie cos na ten temat miala wczesniej urodzic , czy to swiateczny kurczaczek chcial byc z rodzicami juz na swieta:-).Fajnie gesia skorka mnie przesza ale supr ze wszytsko o.ki
Tak KATJA .. nasz Mod mial wyznaczona cc na koniec marca... ale LEOS zechcial wczesniej grunt ze maly zdrowy i MASIEK ma sie dobrze:-)
 
Dziękuję z za gratulacje w imieniu mojej "małej siostry" sama jeszcze nie mogę uwierzyć, że Masia już jest mamusią. Wszyscy od wczoraj płaczą. tak szybko się, to potoczyło. Niespełna po 3godzinach od odejścia wód mały był na świecie.

Za godzinkę pojadę do niej. Bo oczywiście w biegu połowy rzeczy nie zabrali
 
reklama
Do góry