reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Siostro Masi to jeszcze gratulacje dla dumnego Tatusia oraz dla Ciebie i Mopsi że zostałyście ciociami!:-D:-D:-D
 
reklama
Super!!! Weszlam sobie jak co rano na kwietniówki i czytam co tam naskrobałyście a tu taki news!:-)Masiek z całego serca gratuluję!!! Niech synuś rośnie zdrowo!!! i jeszcze życze szybkiego powrotu do domku!
 
to znowu siostra Masi, właśnie do domu przyjechał dumny tatuś, mówi, że moja siostra wywaliła go do domu do mopsa, cała moja siostra.
Wojtek mówi, że Masia musi jeszcze leżeć, ale już były pierwsze próby karmienia.
haha
cala nasz MASIA ... co sie dziwic mopsica tez wazna:-D:-D
uclauj ja od Nas i powiedz ze na nia i LEONKA strasznie czekamy....ale nam zrobila niespodzianke wypuszczajac LEOSIA NA SWIAT:-)
 
GRATULACJE DLA MASIEK i LEONKA!!!!!

coś słabo ze mną bo se placze, człowiek sie wzrusza, takie dzielne maleństwo - SUPER
 
Cześć Mamusie..
WOW MASIU GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEJUŚ LEONKU ROŚNIJ ZDROWO!!!!
Tatusiu gratuluję!!!

Ale wiadomość ..czekamy na Ciebie Masiu i na opowiadanko jak to wszystko było.

jej



Dzis ja ślimtam sobie…..i cieżą nockę miałąm..wsio mnie bolało i słaba byłam..ech

Co do podkładów pod dupcie na łózko ja mam takie same jak na allegro takei niebieskie ceratowe a z jednej strony takie Ala bawełniane… kupiłam je w aptece (koszt na allegro plus przesyłka masakra )

Maja jejus w przyszłym tygodniu..dziewczyny macie świadomość ze u nas się zaczyna? Majeczko ma święta możesz już tulić swe dzieciątko J zas rycze

Co do witamin ja biore femintal N a wyniki z krwi mam zawsze super. No teraz ciut dwa się opuściły ale nieznacznie..nadal jest Oki jak na ciąże super. Mam nadzieję ze w końcu mi acard odstawi teraz na wizycie

Mnie też swedzi brzuchol a łąpy i stopy puchną aż boli i czuje jak skóra mi piecze z tego. Damy rade ;-)

Lady witaj z powrotem..jeeejus ale musiałam się nadenerwować..nasłuchac bidulko..a teraz już dbaj o siei dobrze!! Lady 2300 w 34 to nei jest mała..serio jest jak najbardziej Oki J a nawet duzia.

Silka buu czekamy na Ciebie!!

Lucky podziwiam ..za posty J


Kasia Lucky współczuję zgagi…ja nadal Ne wiem co to i pewnie się nei dowiem.


 
Masia mnie zabije, ale trochę sobie poczytałam. Fajne forum. A jak jeszcze zobaczyłam, że moja siostra taka ważna....
Jako doświadczona mama (mam półtorarocznego synka) mogę wam powiedzieć, że najlepiej przygotujcie sobie jak najwięcej ubranek na pierwszy miesiąc. Szczególnie te mamusie, które nie mają rodziny, która będzie pomagać. Jak najwięcej śpioszków, bodziaków, pajace, czapeczki. A także pieluchy tetrowe, flanelowe. Później gdy już tryb dnia się ustatkuje będzie łatwiej.
Na podkład do łóżeczka, pod prześcieradło najlepiej kupić jak największe podkłady. Szczególnie przy chłopcach często zdarza się zalanie.

Widzę, że moja siostrzyczka była na etapie suszenia prześcieradeł.
Łóżeczko nie przygotowane. Ubranka nie posegregowane.

Zaraz tatuś wyrusza do szpitala do Masi i Leonka
. A ja z pomocą babci Leonka przygotujemy mieszkanko. Bo jak zwykle u Masi i Wojtka wszystko nie dokończone.
 
No właśnie, żadna z nas nie zna dnia ani godziny.
Aż się wzięłam, zmobilizowałam i właśnie szykuję dla siebie i dzidzi torbę na wyjście ze szpitala, bo tatusiek to się nie połapie, jeszcze nabałagani a ja mam na półce wszystko ułożone według rozmiaru i typu ubrania. Tak samo dla mnie - żeby nie wziął przypadkiem jakiś za ciasnych dżinsów :)
 
tez sie dzisiaj biore za robote, jakies ciuszki spobie na wyjście uszykuje (masz racje Iza mąż mi moze przywieść coś sprzed ciąży a podobno radzą brac ciuchy z 5 / 6 miesiąca (jakies dresiki sobie znajde).

jeju jeju mozna sie zdziwić maluszeki jeszcze troche miał posiedziedziec a rzeczywiście to dzidzia decyduje!!!!!!

w te sobote dokupujemy co brakuje i bedziemy czekać,

zaraz pedze po syna do szkoły, ładnie na dworze sie troche przejdziemy :-):-):-)

Do zobaczyska poźniej:-)
 
reklama
Ależ Ci Asiu zazdroszczę spacerku.... my na razie jesteśmy uziemieni. Niby DD się lepiej czuje ale nie wiem, czy jak z nim na spacer nie wyjdę, to czy mu się nie pogorszy. A teraz najważniejsze to wszystkich wykurować przed porodem, żeby dziecka nie przynieść w siedlisko bakterii. Dlatego zostaje mi wietrzenie w domku i wyglądanie przez okno jak inne mamusie z wózeczkami zasuwają :))
 
Do góry