reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Wogóle od wczoraj plącze mi sie po głowie co to mogło znaczyć jak ginek powiedzil ze "szyjka 26 mm" :confused: to dużo mało? i co to długość czy rozwarcie czy co :confused:
 
reklama
Iza chciałabym sie juz rozpakowac i tulic synka, ale polozna mi dzis mowila ze lepiej by bylo jakby sobie do 38tyg w brzuchu posiedzial:baffled: i ja juz sam niewiem .... kurna namieszala mi w głowie:sorry2: normalnie tak mnie to wzruszylo ze mi sie plakac chce:zawstydzona/y: a myslisz ze taki wykres moze sugerowac ze to juz tuz tuz??:confused::confused::confused: bo to moje 1 ktg i niewiem...

kasiu ja normalnie z wrazenia aż sie popłakal jak wracalam z ktg...:baffled: chcialaabym zeby to bylo juz a jednoczesnie sie chyba troche boje:sorry2: nie martw sie moze u Ciebie sie szybciej rozkręci niż u mnie;-):tak: i załapiesz sie jeszcze na rybke;-):tak::-)
no i chetnie poczytam co doświadczone mamusie sadzą na temat mojego wykresiku ktg....
MAJECZKO nic sie nie smutaj co ma byc to bedzie ... ale poloznej nie sluchaj twoj maly juz nie taki maly:-D.. wiec jak ma ochote wyjsc juz na swiat .. to niech wychodzi ...Michasiu chodz do ciotek:-)...kurcze no normalnie Ci zazdroszcze o trzymam kciuki zeby to nie byl falszywy alarm:-)

Masz rację Kasiu - rybki to fajny znak :) A baranki podobno mają charakterki i lubią brykać...
Też bym chciała rybkę, miałybyśmy taki sam znak zodiaku. Ale to nie ja o tym zadecyduję :))
tak wiem ze rybki to fajne znaki u mnie moj R. to ryka a ja i dziewczyny to skorpionice wiec ta rtbka kolejna jak znalaz w naszym domku z barankiem gorzej .. no ale co zrobie ja po 20 urodze nic tylko mi pozostanie kochac baraniatko:-D
 
Iwonka szyjka jest oki i nawet długa jak na ten czas ;-) niemartw sie..moja w 27 tygodniu miała 3 cm i była ok.
 
Co do ktg to ja dostaję trochę inne wydruki. Na samej górze mam serducho Jeremiego, na takim zielonym tle. Po środku ruchy dzieciątka- ostatnio smok spał i leżałam ponad godzinę na ktg bo trza było go rozbudzić:-D a na samym dole mam zapis skurczy macicy- prawie w ogóle ich nie było.
A w tym przypadku to chyba niezłe te skurczyki muszą być.

Iwonko- nie mam pojęcia co Twój gin miał na myśli, on w ogóle jakiś dziwak- idź do innego
 
Uuu Kasiu, ja też mam w domu skorpiona - męża i bywa czasami ciężko, bo uparte toto, złośliwe i mściwe potrafi być jak coś go najdzie.
Ale ogólnie to złoty chłopak i zawsze mogę na nim polegać. Dziś na przykład przyniesie mi do domku świeżą rybkę, a wczoraj był taki całuśny i przytulaśny, że aż mnie rozczulił.... dawno taki nie był.
 
Iwonka teraz to moze nam spadac ;-) ja mam znajome co 1.5 cm mają o chodza tak od połowy ciaży!

Moje ktg to też u góry serdusio w środku ruchy (sma zaznaczam) i na dole maciczka.ale skuczysiunie bo inaczej nazwac nie mogę bo maleńkie to wtedy gdy Mała się rusza wieć nic mnei nie biere..hihihihihi

Ja albo się zasocze albo przenosze..wolę to 1
 
Wiem An bede próbowała się dobić do tego co Masiek i Asia poszły :tak: Mam nadzieje ze we wtorek mi się uda, będę bardzo szczęśliwa :-) A w niedzielke przejade sie z mężem po okolicy, tu pewnie jest jakaś przychodnia choć nie chce znów paść na bylekogo :baffled: w sumie to juz końcówka ciązy, ale tak czy siak dla spokojności wolałabym się przebadac u kogoś innego, poprostu zeby sie nie martwic choć przez te ostatnie dni :tak:
 
reklama
ale pocieszam sie ze jeszcze troszeczke i bedzie po niej..po wodzie mineralnej u mnie jest kosmos zgaga:-):-)
hehe jak ja po bananach:-p a po porodzie zgaga mija jak ręką odjął. Normalnie zawsze jestem w szoku jak miło sie robi po urodzeniu, ze już nic nie boli nie piecze i wogóle git:-p:-D

Jestem siostrą Masi, mam nadzieję, że o te kwietniówki chodzi.

prosiła wam przekazać, że wczoraj o godzinie 20 została mamusią Leonka.
Leonek ma się dobrze waży 2.5kg i ma 46cm.

Siedzem i ryczem jak bóbr:-p:-D:-D:-D
Gratuluję Masiu kochana!!! Wojciech Tobie również wspaniałej żony i cudnego zdrowego syna!!!

Wiedziałam ze coś wielkiego sie wydarzy, czułam w kościach:-p A tu taka niespodzianka. Suuuuuuuuuuuuuper że Leoś zdrowy:-):tak: Rewelacja!!!
Witaj na świecie maleńki człowieku:happy2:

A ja z kolei chcę byczkę:happy2: Baranka jakoś nie bardzo, a rybki to raczej ze względów obawowych nie baudzo;-)

Dziołszki no co Wy odpisuję jak mam wenę twórczą, a generalnie wcale nie wiem co po kolei kazdej pisać:-p.

Mam na obiad dziś pomidorową z ryzem. Reflektuje któraś:confused: Zapraszam:-)

No i zaczęło się kręcić w brzuchu z powodu przyjazdu T. Normalnie śmiesznie bo mam stresa:-D raju dziołszki mamy tak wiele do zrobienia że nie wiem czy zdązymy ze wszystkim. Cały pokój dla Matylki do zrobienia, ścianka działowa, ściany, okno zagacić czyli karnisz i firany (póki co ogranicze się do rolety:-p) reszta jak Mi sie urodzi, podłogi ułożyć i chyba kupię jednak zwyczajne wyrko drewniane ze szczebelkami do spania w chałupie a ze soba będę zabierać moje turystyczne, sama nie wiem.

A Iwonko szyjka 26 mm to długa szyjka jeszcze, serio;-):-)

Majeczko kochana to Tys następna:confused: Dawaj znaki jak akcje skurczowe u Cieibe:tak:
Siostro Masi masz absolutnie rajcę z tymi ubrankami że na pierwszy czas najlepiej ich tone mieć:-D ja nawet w większe ubierałam bo tak szybko musiały być zmieniane. A to ulane mleko a to siki bokiem szły, ech normalnie masakra:-D

Jezu jak się ciesze że Leoś zdrowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAA i tak wogóle to składam Ci maleńki Leonku pierwsze zyczenia imieninowe w całym Twoim życiu!!! Samych szczęśliwych dni:happy2:

Dziś Leona i Matyldy
 
Do góry