reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Masz rację Kasiu - rybki to fajny znak :) A baranki podobno mają charakterki i lubią brykać...
Też bym chciała rybkę, miałybyśmy taki sam znak zodiaku. Ale to nie ja o tym zadecyduję :))
 
reklama
CZESC
Majeczko no to gratki czekam na dobre wiesci , zycze ci aby sie rozkrecilo .. fanie by bylo gdyz sie zblizaja swieta i maialabys Michasia juz ze soba .. trzymam kciuki zeby sie udalo ;-)
ja juz tez chce:-(za 6 dni konczy sie rybka zaczyna sie baran buuu ja chce rybke:-(
kasiu ja normalnie z wrazenia aż sie popłakal jak wracalam z ktg...:baffled: chcialaabym zeby to bylo juz a jednoczesnie sie chyba troche boje:sorry2: nie martw sie moze u Ciebie sie szybciej rozkręci niż u mnie;-):tak: i załapiesz sie jeszcze na rybke;-):tak::-)
no i chetnie poczytam co doświadczone mamusie sadzą na temat mojego wykresiku ktg....
 
Iza chciałabym sie juz rozpakowac i tulic synka, ale polozna mi dzis mowila ze lepiej by bylo jakby sobie do 38tyg w brzuchu posiedzial:baffled: i ja juz sam niewiem .... kurna namieszala mi w głowie:sorry2: normalnie tak mnie to wzruszylo ze mi sie plakac chce:zawstydzona/y: a myslisz ze taki wykres moze sugerowac ze to juz tuz tuz??:confused::confused::confused: bo to moje 1 ktg i niewiem...
 
Oj Majeczko wiadomo, że im dłużej dzidziuś w brzusiu siedzi, tym lepiej ma wszystko rozwinięte i tłuszczyku zapas na pierwsze dni po porodzie. No ale jak już się pcha na ten świat jak Leonek, to nic nie poradzisz :))
A co do wydruku to przykro mi, ale Ci nie pomogę, bo ktg to tylko raz widziałam na oczy jak sobie podglądnęłam a nie miałam na nim czynności skurczowej. Nigdy nie dostałam wydruku to ręki ani do domu tym bardziej.... A szkoda, bo to przepiękna pamiątka. Jak teraz urodzisz to będziesz mogła Michasiowi pokazać i opowiedzieć o wszystkim :)
 
Strony się drukują tak szybko że nie nadążam pisać hihi :-) gorący i przyjemny temat :tak: Cieszę się że Masia przetarła szlaki i że z nimi wszystko dobrze :-):-):-) wzruszyłam się ajk nie wiem co a teraz mam uśmiech od ucha do ucha :-):-):-) Super niespodziewana wiadomość :-) Ja miałam lenia na pakowanie torby ale dziś już raczej spakuje :tak:
maju widzę że i ty chcesz być następna, w takim razie póki jeszcze jesteś ;-) to życze lekkiego porodu i zdrowego dzidziusia :tak::tak::tak:
Zresztą nic nie wiadomo - KOCHANE MOJE KWIETNIÓWECZKI WSZYSTKIM WAM ŻYCZĘ UDANYCH I LEKKICH PORODÓW ORAZ ZDROWYCH KOCHANYCH DZIECIACZKÓW :-)
 
reklama
Do góry