reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Dzień doberek! O jakim wiaterku mówicie? Na mazurach jeszcze cisza. Tylko deszcz pada i suk na spacerku w lesie nam się cały utytłał w błocie i musiałam go prać! Miałam gołębie robić ale mam takiego lenia że chyba synek będzie się musiał zadowolić pizzą z mrożonki.:-p
 
reklama
Wiaterek??? się rozhulało:szok: doniczki pozdejmowane mamy z balkonu, ale została tam moja duża teczka z dużymi pracami:baffled: bonie mam gdzie ich wsadzić:sorry2: a i chłodnawo się zrobiło w miszkanku.
 
HEj kwietniówki!!!!!!!!

MASIU u mnie też brzydko wieje....buuuuuuuu....nie lubie takiego wiatru....brzuszek już obniżony masz ale ty też masz już z górki bo cię czeka CC....

MAJU I SILA gratuluje 9 okienek....już z górki macie....:-):-):-)

Ja dalej chodzę oczy na zapałki a nie moge spać jak dziś w nocy znowu nie pójdę to padnę....:-( meczę się jak ciul.....jeszcze jak ten wiatr co teraz wieje utzryma się to w ogóle nie usnę bo nie mogę spać jak wieje....kurczę,że mojego nie ma ze mną on działa jak tabletka nasenna...

NIKA witaj wśród nas...:-)
 
ada04 ja miałam problem ze spaniem miesiąc temu to byl koszmar jak w nocy niemogłam spać i w dzień też wiec ci współczuje
 
INGRID to gratuluję ostatniej prostej i wydaje mi się że IZA też zaczyna 9 więc też gratulki....boże dziewczyny nie dawno zaczynałyśmy....
 
Aduś no tak cc ale muszę dotrwać z Leonkiem w brzuszku jeszcze te 4 tygodnie:tak:
Może oddam wam trochę mojego sennego stanu. Od kilku dni śpię całą noc, w dzień też. Budzę się na trochę i czuję, że bez problemu mogę zasnąć.
No Leon daje mamusi czasem tak popalić, że mamuś się budzi. Dzisiaj też trochę nie spokojny chyba chce mój żołądek w przełyk wsadzić:baffled:
 
NIKA weź ja nawet jak usne to budze się co pół godziny a w dzień też nie mogę i się męczę zamiast teraz się wysypiać bo potem przy dziecku trudno to nie można a z tym nosem zapchanym też mam więc to norma dycham jak lokomotywa nawet jak siędze np teraz i czym się męczę.... normalnie czuję się jak krowa sześciotonowa.....:-( niech ten czas leci szybciej.....
 
reklama
Do góry