reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
kur....:angry::angry::angry: ale mi ten komp cos szwankuje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: najpierw sie niechcial włączyć a teraz pokazal mi ze ostatni post jest z wczoraj wieczorem, a to nie prawda:no::baffled::baffled: kurde chyba znowu cos z dyskiem:baffled: a ja dzisiaj cośnie do życia jestem................
a tak wogóle to dzień dobry wszystkim mamusiom i dzieciaczkom:-)
 
a to na poprawę humorku, chociaż na chwilkę święta tuż tuż ...
Anrusku mam nadzieje ze sie poprawi:tak: ale to chyba przez tą pogodę i koszmarną noc, już myślałam ze bede sie musiała pakować do szpitala:szok::zawstydzona/y::-( ale na szczeście juz jest oki
 
Dziewczyny miaałyscie w ciąży albo macie nadal jakieś nietypowe objawy?? Ja nap. mam zapchany nos i to wcale nie spowodowany katarem,moj gin powiedział że czasem tak się dzieje jednym puchną nogi a mi opuchnły blony śluzowe mówie wam masakra z tym oddychaniem:-(.
 
Hej hooo:-):-):-)
Melduję się cała i 2w1.
Brzuszek mam obniżony już na 100% , bo widzę że jak siedzę to zaczyna mi na kolana się ładować:sorry2: no i wczoraj na kontrolce położna zauważyła.
No i na razie wsio jest dobrze:tak: Znaczy się nadal mam siedzieć w domku i uważać.
no i wczoraj wymyśliłam przemeblowanie. Łóżeczko zostało upchnięte do naszej sypialni, w pokoju małego urządziłam miejsce do przewijania, ubierania itp. w dużym pokoju poupychałam komody z naszej sypialni, no i zobaczymy. A oczywiście ja wymyśliłam, moja przyjaciółka mi pomagała w obmyślaniu co gdzie i jak Wojtunio i mój brat robili.
Wiecie co zamiast małego przewijaka wzięłam stół 90na 70 na nim gruby koc złożony. No i wsio będę mieć pod ręką i dużo miejsca:tak:
 
Dzien Dobry Wszystkim ! Witam nowe Mamusie na pokladzie!!!!!!

Ingrid wspolczuje tej tam wichury......ja bym dawno juz sralala w gacie ze tak powiem....


Adus widze ze ciezka noc miaals bidulo... ja poplakalam troszke i szybko zasnelam...

Iza czadowej impry wypic za nasze zdrowko i naszych pociech :)

Anrus jestes bardzo miła ale niesety ja wdze te kg...i mam juz kompleksy...tak chcialam nie przekroczyc 20 kg.. a tu przede mna jeszcze 2 miechy i przybiore pewniue jeszcze troche :/ wiec zalamka...i jednoczesnie szok ze w 2 tygodnie przybrałam az tyle kilo....ale dziekuje za slowka otuchy....

U mniwieje juz strasznie chionki az sie wyginaja.....okna nie idzie otworzyc bo powiew jakby przeciag byl.....

Zaraz musze krecic ten zasrany koper zajmie mi to z 4 godzinki alw w przewie zajrze do Was tu:)

nic mi sie nie chce jakas czerwona na twarzy sie zrobilam ....

i powiedzcie mi bo zauwazylam od kilku dni ze wydobywa mi sie taka maz jakas biała gesta....i zostaje na bieliznie....co to? sluzz? normalne to? boze chyba klejna infekcja czy co? ok lece bo juz mnie maz woła buzka do pozniej
 
Misiek ty to masz dobrze ja mam do dyspozycji aby jeden pokoik i to w nim musimy sie w trojke zmieścic,jest troszke ciasno ale mam nadzieje że w krutce sie do nas los uśmiechnie i dostaniemy swój własny kąt:tak::tak::tak:
 
Masiu,Lady hello;-)
oj to mój brzunio to samo, siedze jak facet z szeroko rozstawionymi nogami bo inaczej to mi brzuch sie opiera na nogach i niewygodnie.
Silko,wskoczyłyśmy dziś na 9 okienko, jupi wkońcu, bo po dzisiejszej nocy i teraz zreszta tez tak mnie synek wymeczyl ze wymiekłam....:baffled:
Nika, my tez mamy jeden pokoii po wczorajszym rozłożeniu łóżeczko pomieścić sie tamnie możemy, bo tak sie jakoś ciasno zrobiło:baffled: no ale trudno, dla MIchałka możemy sie pognieść jeszcze w ciasnym mieszkanku:tak:;-)
 
reklama
ingrid77x7 ja tez mam takie cisnienie na słodkie:tak::tak::tak: własnie moja mama upiekla placek pachnie niesamowicie az ciepły by się chciało zjeść:happy2:. Ale poczekam jeszcze troszke.
 
Do góry