reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Wy tu o jabłecznikach itp. a ja wpieprzyłam już pół chleba:nerd: paczkę kabanosów, paczkę biszkoptów, duży jogurt, serek waniliowy i czekam na piknego czyt. obiad od teściów:-D

Siedzę na allegro i przewalam strony w poszukiwaniu biustonosza do karmienia i kompletnie nie wiem co wybrać, chyba najlepiej iść do sklepu i wybrać:baffled:
Tylko jak to zrobić jak mam siedzieć w domu:confused: Może w poniedziałek wymknę się ja Wojtek będzie w pracy:nerd:
 
MASIEK ja też muszę sobie kupić mi miała przywieźć koleżanka teraz a okazało się,że po towar nie jedzie buuuuu.....i muszę poszukac po innych sklepach ale mi się chce....a może zmierz się dokładnie i lepiej ku przez allegro tobie nie wolno chodzić.....
 
Aduś przecież po cc nie ominie mnie połóg. Na pewno będę cieknąć:sorry2:

Ale jak kupić stanik bez przymierzania?? No niby biust mam ciut większy niż przed ciążą, tzn nadal jest nie duży. Chyba wezmę przyjaciółkę albo siostrę i pojedziemy taksówką. Przy okazji kupię też szlafrok do szpitala, bo nie mam żadnego:sorry2:
 
No i się wyłamię z klubu poznanianek na lutyckiej;-) zdecydowałam jednak, że będę rodzić w Raszei. W poniedziałek mam się zgłosić do szpitala, by ustalić co i jak dokładnie:tak: bo rozmawiałam z ordynatorem telefonicznie:tak:
 
Widzisz Masiek ja jestem taka tępa,że myślałam,że po CC nie trzeba:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ja też muszę zakupic jednorazóki i podkłady....
a z tym biustonoszem masz rację bez mierzenia nie przejdzie ale jedź z koleżanka taksi pomoże ci nie sama.....mi koleżanka ostatnio powiedziała że to nie sprawiedliwe że mnie mogą mnie ominąć bóle i poród naturalny nie pytałam czemu nie sprawiedliwe bo sama nie rozumie tego
 
Czesc babole moje kochane
ja tylko na chwile i zmykam .. jutro mam gosci przyjezdza do mnie kuzynostwo wiec mnie nie bedzie :-(no chyba ze mnie nudzic beda :-Dto zajrze do was..
Dzis tez kiepsko spalam bo sama ..chlopina mnie wygnala z pokoju bo sie przez moje chrapanie nie wysypia....:-( ja dzis od 5 rano na noga .. przd momentem wlasnie przebudzilam sie z popoludniowej drzemki:-)

Adus tak wlasnie sie zastanawialam dlaczego ty po cc nie bedziesz potrzebowac tych podkladow.. hahahahhahhaah

calusy sle kozy :-)papap do pozniej
 
KASIU aż mi samej wstyd nie wiem czemu ja tak myślałam weż ale głupia koza ze mnie :-):-):-) ale mam już koszule poporodowe jeszcze właśnie te podkłady i się pakuję a zwłaszcza,że wiem już co mi potrzeba do szpitala....
 
reklama
KASIU aż mi samej wstyd nie wiem czemu ja tak myślałam weż ale głupia koza ze mnie :-):-):-) ale mam już koszule poporodowe jeszcze właśnie te podkłady i się pakuję a zwłaszcza,że wiem już co mi potrzeba do szpitala....
Pakuj walizke bo nie znasz dnia ani godziny... cwiczysz z tylkim do gory???

Ja juz sie spakowalam jakis czas temu...
mnie juz zaczyna pobolewac brzuch jak na okres :-):-):-):-):-) wiec licze ze za dwa tyg sie ozdwoje... zobaczymy:-)



Adus wstyd to krasc i z konia spasc ..... co ty alfa i omega sama nie wiedzialam do kiedys hehhe
 
Do góry