reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Iza mam nadzieję że już lepiej,

Luckymamo, nie mamy wyjścia, maluda musi byc z nami. Starszy sym delkaruje że możemy kupić piętrówkę i bedzie spał w jednym pokoju z siostrą, ale ja tego nie widze. Póki mieszkamy w bloku bedzie z nami w pokoju moze za 2 -3 lata sie nam uda wybudować - wtedy dopiero bedzie miała swój pokoik.

Lady - polceam lustra wyszczyplające (te lekko brązowe) skóra jest ładniesza człowiek zgrabniejszy - od razu samopoczucie lepsze. I sie nie przejmuj, zaraz malude urodzisz i znów bedziesz zgrabniara
 
reklama






Asiu specjanie dla Ciebie fotki moich chłopaków w łóżku co maja pietrowe wspólne i w jednym pokoju. Polecam. D spał w nim juz jak skończył 11 miesięcy, także nie musisz czekac 2/3 lat;-):happy2:
Frajdę mieli wielką z tego wyrka:-D
 
WItam w niedziele...

Ja juz po śniadanku, męża na rybki wysłałam..a sama siedze i nie wiem co ze soba zrobić ;-)
 
Witam tez w niedziele, wlasnie jem sniadanko kolejna noc nie przespana.Koszmary senne nie opuszczaja mnie.Corunie jeszcze spia takze chwila relaksu przed kompem:-).Obawiam sie ze urodze wczesniej,ale mnie boli krzyz. Czy wam jest tez tak ciezko oddychac,ja jak chcem za szybko cos opwiedziec to tak mam, musze lapac oddech.Przez 5 dni slomiana wdowa maz w Czestochowie, pojechal szkolic kucharzy,ale im dobrze tym facetom chyba pod kazdym wzgledem.
Po ktorym tygodniu wykonuje sie KTG.
Luckymama, sliczne chlopaki,jak wam sie udalo po dwoch synusiach, miec corunie:-D?A u Kasi jest chyba dwie corunie i synus bdzie.Gratulacje
 
Katja ja tez mam braki oddechowe ;-) a w nocy jak się położe na plecy od razu się dusze i cos mi do gardła naplywa..okropne... zą sna boku to mi się brzus jakoś dołem naciąga bo boli tyz..damy rade :-)
TY juz powinnas być weteranka :-)

Ja nie wiem kiedy wykonuje się KTG ja miałam juz w 28 tygodniu ale nie warto bo dziecko małe jeszcze i skacze wierci się kopie...wydaje mi się że najlepiej juz koło 36. ZObaczę na następnej wizycie czy będzie mi kazał zrobić.
 
Tez z tym ktg wydaje mi sie ze poczekam,a toco ci do gardla naplywa to wlasne kwasy zoladkowe ( zgaga).Ja walcze z nia trzecia ciaze:angry:.Tak Madziujka damy rade,ja tez w to wierze,ale czasami ogarnia nas taka bezradnosc.
Lady spi po imprezce, dziewczyny wypoczywaja w koncu niedziela.Niech odpoczywaja, moja siostra cioteczna zaczla 14 tyd ciazy to te 4 tyg przespala.:-)Taki spioch z niej.
 
Katja nie to nie zgaga raczej flegma jakas fuj.

Dziołszki śpią a niech śpią...ja gdybym umiała też bym spała Ty pewnie tyż ;-)

Oj tak masz rację taka bezradnosć..tylko łzy napływają a Ty nie wiesz co ze sobą zrobić..
 
Dzień dobry !!!

Luckymamo - super taka sypialnia wygląda, ale Twoje chłopaki w podobnym wieku. Jak Helen bedzie miała rodzek Michał skończy 10 lat - zarwie piętrówkę :))

Katja - ja też mam straszne bóle krzyża w dolnej części - czasem myśle ze nie dam rady jak długo mam ucisk, ale na szczescie od kilku dni lżej mo sie oddycha i zoladek nie boli, też myśle że wcześniej urodze - bardzo nisko czuje małą
 
Dziewczynki, ja nie zdążę poczytać co tam u Was.... Od 2 dni mam problem z netem... Jutro powinien już działać, a na razie melduję, że u Nas wszystko OK żebyście się nie martwiły :-) Jutro się odezwę :-)

Buziaczki dla Was wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ale mnie dopadlo cosik jestem rozbita,nawt pomyslu na sniadanie dla corek nie mam.Dziewczynki napiszcie mi czy czasami jak sie troche zdenerwujecie,ja mialam tak wczoraj to nie byly nerwy tylko gton troche wyzszy to czulam chyba bicie serduszka trj mojej malej,wiem wiem nie powinnysmy sie denerwowac w tych naszych blogolsawionych stanach,ale ja czasami nie wytrzymuje nie z mojej winy to jest chyba fakty zyciowe mnie denerwuja.Nie mam pojecia jak sobie z tym radzic, 5 marca tesc bedzie mial operacje, maz wyjezdza na tydzien do niego i znow sama,szok:angry:.Wszytko jak zwykle u mnie nie tak.:-(
Moja sunia sie oszczenila mam 4 suczki 2 psy-mam goldenki.:-)
 
Do góry