reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

WItamm..

No fakt źle spałam...co chwila siusiu i bóle podbrzusza...jeszcze trochę ale uwierzcie mi że wieczorami płakac mi się chce jak mam sie do łózka kłaść.

SŁonko pikne ale wiatr straszny i moja Mała chyba jakas przez to przytłuymiona albo zmęczona nocką..nie wiem mam nadziejej że sie rozrusza jak zawsze...serdusio ładnie puka to najważniejsze.

ps. wózio boplder super..to moje marzenie..nie do spełnienia..:-(
MIłego dnia
 
reklama
Czesc dziewczynki czy u was tez tak glupia pogoda???????Boze nawet nie mysle wystawiac palca przez okno nie chce.
Iwonko tak moje corunie chca pomagac mamie juz, i ciagle rano pytaja kiedy,jak budze sie rano to starsza jest smutna ze mama w domu.:-)
Ale przyznam wam szczerze ze juz bym chciala miec dzidzie przy sobie, dokucza coraz bardziej zgaga.
A u mnie brzuszek i plec nie sprawdzona:-)mowia ze wygladam na chlopca, a ja mam dziewczynke.
 
mi też mówią ze na chłopaka wyglądam..;-) ja juz przyzwyczaiłam sie do córci mojej i mam nadzieje nie mieć niespodzianki :-D mój gin sięjeszcze nie polił ale jak to mówi wszystko jest mozłiwe ;-)

A zgaga..jeny ja nie wiem co to takie jest... mam nadzieje na przekór przepowiastkom moja dzidzia jakieś włoski będzie miała hihi
 
Ach te nasze wyglady, jak wygladamy tak wygladamy moj raczej gin sie tez nie pomylil.A zgaga mi dokuczała w poprzednich ciazach takze nic nowego:-(
 
Witam.
Ale piszecie łoooooooooooooooooooj:-D Nie nadążam czytać!!!
Ale mam rewelacyjny humor i ściskam Was wszystkie cudne moje najmocniej na świecie.

Nie dam rady każdej oddzielnie odpisać. Za chiny:happy2:

Cudne foty ślubne, rodzinne i z dziećmi.
Pieski też super.
Szampan oj tego teraz bym wypiła z kieliszeczek.
Zgaga zmora potworna (moja wierna towarzyszka po raz 3:sorry2:)
Za zaciskanie kciuków całuje Was wsie.
Nowe mamusie gorąco witam i cieszę się ze nareszcie jest ktoś z pomorza:happy2:
Ile nas jest z tąd?

Maskotki też uwielbiam ale te ikeowe, są mega wykręcone i takie śmieszne i fajne kolorki mają:-)

No od teraz moze będę na birząco.

Niebo jak się czujesz:confused::confused: jak chłopcy:confused:
 
Madziujka miały.
Całe kudłate, nawet plecki pozarastane, Lil nawet miał buzię troszku zarośniętą, ale wszystko sie wytarło jakoś przez 1 miesiąc:-D
A Matysia miała byc od poczatku.
Matylda Izabela= mała MI:happy2:
 
Hej dziewuszki :-)
w końcu jestem tu u Was po dość długiej nieobecności, jakiś taki dziwny miałam tydzień, taki jakiś zabiegany, w między czasie jeszcze wpadli goście, to zakupy, to składanie mebelków, no i poza tym to jakiś taki muł bagienny mnie męczy :angry:
jakaś taka jestem do niczego, pogoda też nie rozpieszcza ostatnio, i nic mi się nie chce, nawet siedzieć na kompie :-( chyba powinnam to pisać w wątku na smutki :baffled: ale cóż muszę się przed Wami jakoś usprawiedliwić.
mam teraz troszke zaległości, postaram się je jak najszybciej nadrobić i wpadać częściej.
Pozdrowionka kózki :tak: wracam do lektury
 
Lucky wiesz jak ze mną jest :-( ;-) ale mi się podoba bardzo to imię takie odwazne i harde..bo to odwazna dziewuszka będzie!!!

Bratka nie przejmuj się..każda z nas takie dni ma..dbaj o siebie a nadrobisz jak chęci i czas pozwola my nie znikamy narazie nigdzie ;-)
 
reklama
hej dziewczyny, taka jestem dzisiaj zarobiona, ale szcześliwa - poprzestawialiśmy u nas w sypialni i się spanko małej zmieści i nawet komoda jakaś mała i maz mi objecał fotel do karmienia :) jeszcze to trzeba tylko kupić:baffled:

No Maja i Masiek - fajna bibka :-), rozrywkowe chłopaki wychowacie :)

Musze sobie teraz poszukać wyprawki w necie, bo raczej na chodzenie za pierdołkami nie mam siły - kilka kroków i myśle że dziecko mi zaraz wypadnie z brzucha:baffled:.

Pozdrawiam;-) Asia
 
Do góry