reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Hej jestem i ja :-)

Gatuluje mamusiom, które poznały juz plec swoich maluszków:tak::-) Super uczucie..

Ja króciutko.
Co do wyprawki - jesli chcecie wyslę Wam przetrenowaną i sprawdzoną na zywym organiźmie liste wyprawki, liste do szpitala i takie tam
mój mail anna.dulska@xerox.com

Ja się gimantykuję narazie dwa razy w tyg. Chodzę na zajęcia dla kobiet w ciązy. Od stycznia bede juz leniuchować na zwolnieniu, wiec chyba dodatkowo bede chodzic jezscze dwa razy na jogę.

Przytyłam w sumie niewiele bo jakies 2 kg, choc przyznam ze nie ograniczam się specjalnie. I do słodyczy(jak nigdy) tez mnie ciagnie :tak::-p:cool2:
 
Uwazam, ze zakup smoczka jest absolutnie niezbedny :tak: Nie jestescie sobie wyobrazić jak taki maluch potrafi dawac czadu. Lepiej miec takie cudo w zapasie, bo Wasze bebenki uszne po nieprzespanych nocach beda bardzo wyczulone :-D i smoczek bedzie ratunkiem ;-):-):-p

Ja butelkę raczej kupię :tak: Polecam AVENT.

A rozstepy uwarunkowane sa genetycznie. Cał aciaze dwa razy dziennie bardzo dokładnie smarowałam się Mustelą. I mam drobne rozstepy na kosciach biodrowych(nie zapominajcie o smarowaniu!) i na piersiach(całe szczescie od dołu) dokładnie w tych samych miesjcach co moja mama.
Teraz tez się smaruje. Ale juz nie kupuję Musteli tylko serię GALENIC.
 
Ja bym bardzo chciala isc do szkoly rodzeni ale niestety nie mam mozliwosci:-(
Mieszkam na codzien z moim narzeczonym w Berlinie, przyjezdzamy do Zielonej Gory (bo stamtd pochodze) co weekend, ale niestety w weekendy nie ma tam zajec, tylko w tygodniu a wielka szkoda:-( Napewno bardzo by mi pomogly takie zajecia, oswoic sie z cala sytuacja i przygotowac sie lepij na czas gdy na swiat przyjdzie maluszek,tym bardziej ze jestem dosc mloda mama bo ma 20 lat:-)
 
A zapomnialm, co do gimnastykowania yhm:confused: Obiecalam sobie ze zaczne chodzic na basen przyjnajmiej 3 razy w tygodniu :-)
Kurcze nie mam pojecia jak wstawic ten suwaczek :sorry2: Moze moglaby mi ktoras z was pomoc??
Buziaki kwietnioweczki
 
kurde ja jutro zaczynam już 20 tydzień ale jestem happy tylko martwię sie o mą dzidziulkę kruszynkę kochaną biedną co ona ma z tą mamusią...mam nadzieję,że jest jej ze mną dobrze,mam takie wyrzuty sumienia,że szok:-(....

OJ ZNOWU SIĘ PORUSZYŁA............
 
reklama
Ja też kiedyś się leczyłam na zespół jelita drażliwego przez 2 lata w czasie studiów. I nic nie pomagało. A potem mnie pokroili na wyrostek robaczkowy i jak mi w bebechach poprzewracali, flaczki się chyba poukładały bo bóle jelit mi przeszły.
Ale myślę że duży wpływ na zespół jelita drażliwego ma psychika i często wiąże się ze stresami. Więc jedno może napędzać drugie. Może dobrze jakbyś się wybrała do psychologa bo psychiatra na pewno wypisze od razu leki ( wiem bo mam kolegę psychiatrę który twierdzi że najpierw leki potem psychoterapia). Za to moja koleżanka psycholog twierdzi że najpierw powinno się spróbować psychoterapii i w razie braku efektów włączyć leki. A w ciąży leki to chyba ostateczność. Lekarze ginekolodzy przepisują relanium w razie konieczności. Już to chyba lepsze od leków psychotropowych. Ale najłatwiej radzić komuś , a jak samemu się łapie deprechę to już gorzej. Pozdrowionka.
 
Do góry