reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Madzik26: Mi niestety tez bardzo smakuje McDonald , wiem ze to swinstwo ale co poradzic ze takie dobre hehe:-D

Masiek: Ja tez wczoraj zauwazylam u siebie pierwsze rozstepy i juz zuzylam jedna mustelle, w sobote musze kupic nastepna mam nadzieje ze bedzie pomagac bo milo byloby miec fajne cialko po ciazy. Szkoda tylko ze taka droga jest i szybko sie konczy, dlatego tez rano smaruje sie oliwka bambino a wieczorem mustella i miejmy nadzieje ze wiecej rozstepow sie nie pojawi.:-p
 
a mi strasznie smakuje w kfc:nerd: no nie pijam tam tylko gazowanych,bo bym się chyba zgagi nie pozbyła:dry:
mustellą jak na razie smarowałam się wczoraj wieczorem, dzisiaj jak tylko zaczął mi brzuch swędzieć wysmarowałam go oliwką. Po mustelli jakoś swędzenie nie przechodzi. No ale mam nadzieje, że warta swojej ceny. Bo skoro mam być teraz piękna, to lepiej by działała.
Na szczęście mój facet należy do tych, którzy słyszeli o celuicie itp. ale nie wiedzą jak wygląda i gdzie go szukać:-D

Dobra kobitki muszę spadać. Zbierać się, bo jak tylko Wojtek wróci z pracy jedziemy do rodzinki, bo my takie mieszańce i mamy po części amerykańskie rodzinki, no i dzisiaj tanks day:-p będzie dobre jedzonko.
 
a i na koniec coś mam, dostałam od psiapsióły i tak mi się spodobało, że mam to już na tapecie w kompie. Same zobaczcie, uważnie;-)
 
musze was zmartwic co do rozstepow ..... trzeba sie smarowac pomimo nie posiadania ich gdyz jak sie juz zaczna robic to zaden krem ,nawet najlepszej firmy nie pomoze :tak:
 
Czesc ale macie piekne te fotki, i sowaczki. A ja koncze remont w koncu mam sypialnie ktorej jeszcze nie wyprobowalam z mezusiem bo cia:-(gle w pracy. Ale przynajmniej sie wysypiam. Przesylam buziaki,uciekam robic zakupy na moje 32 urodzinki.:-(
 
Dziewczyny,
chodzicie do jakiejś szkoły rodzenia?
Ja wczoraj byłam na spotkaniu dla ciężarnych, z wykładami. Nawet ciekawie było.
Musiałam wypełnić ankietę. Jedno z pytań brzmiało: Czy ginastykuję się regularnie.
Ja nie, a Wy?
Codziennie sobie postanawiam, ale mi się nie chce.
Kachurek, Czarnulka I Madzik , pozdrawiam Was.
Pytałam, ile przytyłyście, bo ja tak przeżywam swoją wagę. Całe zycie byłam na diecie. Mam skłonności do tycia i musiałam się kontrolować, a teraz wszystko wymyka mi się spod kontroli. Tyję równomiernie na całym ciele i oczywiście mam rozstępy. O kremie, mustella nigdy nie słyszałam. Działa?
Ja dostałam próbkę innego kremu od koleżanki, a ona ze szpitala. Jest rewelacyjny.
Moje stare rozstępy zanikają.
Ok, pora spać...
 
reklama
Silka: Ja tez bym chciala karmic mojego malucha piersia, ale mysle ze kupie profilaktycznie tez butelke bo to przeciez nigdy nic nie wiadomo tak samo zrobie ze smoczkiem lepiej sie zaopatrzyc na wszelki wypadek :) Takie lozeczko z komodka to bardzo fajna sprawa sama tez chce takie kupic,sa drogie ale mysle ze za to bardzo praktyczne, ja widzialam takie: Lozeczko+przewijak+komodka w jednym fajna sprawa i mysle ze wlasnie na tekie sie zdecyduje:-) A co do kosmetykow: to sadze ze najlepiej przepowadzic wywiad srodowiskowy :) Popytac kolezanek ktore maja juz dzieciaczki czy dziewczyn na forum jakie one stosowaly i jakie byly dla i ich maluchow najlepsze. Chociaz z dziecmi to roznie bywa, dla jednego lepesze to a dla innego tamto:szok:
 
Do góry