reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Nianiu w tym chińskim kalendarzu wychodzi ci chłopiec czyli się zgadza. Bo poczęcie było ok 25 lipca a wtedy miałaś jesz\cze 30 lat wg Twojego profilu.
Mi wychodzi dziewczynka ale mam bardzo silne przeczucie że to chłopiec, ale to się jeszcze okaże.
 
Madziujko,
fajnie,że się zdecydowałaś. Przykro mi, że miałaś jakieś złe jak mniemam doświadczenia, ale teraz z pewnością będzie wszystko ok.
 
Nianiu w tym chińskim kalendarzu wychodzi ci chłopiec czyli się zgadza. Bo poczęcie było ok 25 lipca a wtedy miałaś jesz\cze 30 lat wg Twojego profilu.
Mi wychodzi dziewczynka ale mam bardzo silne przeczucie że to chłopiec, ale to się jeszcze okaże.

miałam juz 31:baffled: bo urodziny 30 czerwca :tak::tak::tak:

ja w pierwszej ciazy to do wrózek wysyłałam smsy :-D:-D:-D
 
Silko dziękuję!!!
Nie smutaj sie... zwal to na hormonki .. a i pogoda kiepska..jak położysz sie spać szepnij mu że go kochasz do uszka i odwróc się na swój bok ;-)napewno zareaguje.
 
Cześć kwietniówki! Bardzo dawno juz nie pisałam, bo neta miałam tylko w pracy, a Wy zawsze tyle stron produkowałyście,że zanim przecztałam to na pisanie nie było czasu. Od dziś mam neta w domu, więc mam nadzieję zacząć sie częściej udzielać. :-)Zaczął się u mnie 17 tydzień, mdłości jeszce są co rano ale to przez to wstawnie do pracy na 7. Brzuszek tez już znaczny.
Termin mi sie przesunął na 1 kwietnia, Silka rodzisz w Gorzowie?? Bo termin mamy ten sam.
 
reklama
  • Czesc ciezarowki kwietniowki, co do kalendarza to juz Wam mowie ze to jakas lipa straszna :baffled: mi wychodzi chlopak i to nie jeden,. ale trzech juz powinnam miec :-D:-D a mam co? 2 laski i Ktosia :-Dwiec zdajmy sie na lekarza :-Dlepiej na tym wyjdziemy :-DOgolnie wiedze ze humorki dopisuja .sILA chlopu powiedz ze kobiety w ciazy sie nie denerwuje:no::no:bo go myszy zjedza...glowa do gory jutro bedzie lepszy dzien.
 
Do góry