reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008



Jestes agresywna, obrazasz innych i klniesz
jesli zapomniałas przeczytaj swoj post powyzej..

i nie doszukuj się proszę w tych zdjęciach jakis przykrych tematów, bo nic takiego nie miałam na myśli. Chodziło mi jedynie o obrazki dzidziusiów.


Mami tak wracajac jeszcze do sprawy...poczytaj sobie strone od ostatniego linka od Nia Nia...pisza tam naprawde piekne rzeczy o dzieciach...a drastyczne zdjecia sa jak byk napisane duzymi literami i opatrzone informacja zeby ci ktorzy ich nie chca ogladac nie robili tego...nie masz co sie rzucac....milego dnia

Dzieki Silunia. Dzieki dziewczyny za zrozumienie.
Fajnie Was mieć:-)
 
reklama
NiaNIa - mogłaś sobie darować ten ostatni link albo uprzedzić przynajmniej ... Nie wiem co chciałaś tym osiągnąć ??????? My chcemy urodzić zdrowe dzieci !!!! Przesadziłaś kobieto. Takie zdjęcia trzeba pokazywać puszczalskim, którym jest obojętne czy poczną dziecko, czy je zabiją czy nie A NIE NAM k**** !!!!
HEHE dziewczyno chyba Ci hormony buzuja bo inaczej nie mozna tego nazwac , tak sie wyglupic i jakie slowka uuuu nie przystoi kobiecie w ciazy:no:
 
Witam :-)

Czy już wszystkim minęły mdłości? Mi nareszcie chyba tak :tak:

Wczoraj moi rodzice zabrali Tymka na cały weekend. Mąż dziś do pracy a ja jestem sama. Bardzo dobrze, bo mam zamiar posprzątać i zrobić próbny tort ;-) Wymyśliłam na urodziny Tymka samodzielne zrobienie tortu w stylu angielskim tzn z lukrem plastycznym na zewnątrz. Muszę dziś wypróbować ten lukier, bo nigdy nie miałam z nim do czynienia :blink:

NiaNia zdjęcia są śliczne, przez całą poprzednią ciążę ogladałam tydzien po tygodniu takie zdjęcia i czytałam co tez sie dzieje z Dzidzią tydzien po tygodniu --> Pampers.pl
Miłej soboty :happy2:
 
Witajcie
jeden dzień mnie nie było więc musiałam najpierw przeczytać co tam napisałyście.
I smutno się zrobiło.
LadyLaila współczuję sytuacji. ale mimo wszystko uważam, że powinniście się wyprowadzić. Wiem, że z kasą ciężko. Ale wiem, że w takiej sytuacji nie będzie lepiej.
Mam przyjaciółkę, też mieszkała z teściami, którzy po tym jak się okazało, że Beatka nie podporządkuje się wszech władającej teściowej postanowili ją zniszczyć. I się im udało. Moja przyjaciółka wpadła w depresję. Bali się wyprowadzić bo ona nie zarabiał, on też nie za wiele, do tego jego dziecko z pierwszego związku, o które teściowa do dzisiaj walczy (...) ale zaparli się, wynajęli pod Poznaniem mieszkanko, mniejszy metraż mają niż wcześniej ale odżyli.
Nie bój się Lady. Masz dziecko jesteś w ciąży, a to często daje dodatkową determinację. No i trzymaj się kobieto, nie daj się, w końcu nie jesteś sama. Dasz radę.
Złymi wynikami za bardzo się nie przejmuj, bo w ciąży tak zwykle bywa, że czegoś za mało i za dużo, w końcu hormony szaleją po całym organizmie.
No i pamiętaj, że masz też tu na bb zawsze kogoś komu się można wyżalić:tak:

 
Witam :-)

Czy już wszystkim minęły mdłości? Mi nareszcie chyba tak :tak:

Wczoraj moi rodzice zabrali Tymka na cały weekend. Mąż dziś do pracy a ja jestem sama. Bardzo dobrze, bo mam zamiar posprzątać i zrobić próbny tort ;-) Wymyśliłam na urodziny Tymka samodzielne zrobienie tortu w stylu angielskim tzn z lukrem plastycznym na zewnątrz. Muszę dziś wypróbować ten lukier, bo nigdy nie miałam z nim do czynienia :blink:

NiaNia zdjęcia są śliczne, przez całą poprzednią ciążę ogladałam tydzien po tygodniu takie zdjęcia i czytałam co tez sie dzieje z Dzidzią tydzien po tygodniu --> Pampers.pl
Miłej soboty :happy2:


Mdłości już mniejsze, częściej mnie muli, ale w tedy sobie coś popodgryzam np. marchewkę, sezamki, kalarepkę (zauważyłam, że dobrze mi robi jak zjem coś chrupiącego).

Bosz po twoim opisie mam ochotę na tort:-p, opis bardzo smakowity:tak:

co do zdjęci NiaNi ja nie widziałam tam nic złego, wręcz przeciwnie są rozczulające. Wszystkie! Te ostatnie też. Tam były zdjęcia stópek i w ogóle maleństwa. Aż pogłaskałam po brzuszku skoro tam taki maluszek siedzi.


I teraz jeszcze bardziej nie mogę doczekać się piątku, bo w tedy będę miała moje pierwsze dokładne badanie usg no i zobaczę moje maleństwo.
To będzie 13tc ciekawe czy dowiem się kto tam mieszka (chłopiec czy dziewczynka)
 
LadyLajla, ciesze sie, ze emocje powoli opadaja. Serdecznie Ci wspolczuje calaj
tej sytuacji. Badz pozytywna. Wszystko sie ulozy.

Dopadlo mnie straszne przeziebienie, leze w lozku, smarkam, kaszle i
boli mnie glowa i gardlo.

Uciekam, bo strasznie tu dzis pusto.
Mam nadzieje, ze milo spedzacie niedziele. Pa
 
Hej :)

Lady jak mi wyjdzie ten tort to wkleję fotkę. I podzielę się przepisem :)

Wiecie, zmierzyłam sie i mój brzuch jest już większy o 10cm w obwodzie :tak:
A przytyłam 2,5kg. Nieźle bo w pierwszej ciąży przytyłam okropnie. Ale nie wiem jak to jest ze ja od początku mam taki wielki brzuch. Poprzednio tez tak było. Już wyglądam jak w połowie ciąży....

masiek mnie tak muli wieczorami. może to efekt zmęczenia czy jak... w każdym razie na kazde otwarcie lodówki przez kogokolwiek reaguję dość nerwowo, bo mdli mnie od tych zapachów. ale przez cały dzien spoko.

dziś idziemy na "katyń". jakoś nie mogłam się zebrać, bo strasznie zmęczona jestem wieczorami, ale w ileż można leżeć ;-)

miłego wieczorku oraz poniedziałku :-)
 
Witam was dziewczynki!!! Ja nie mam teraz już w ogóle dostępu do netu więc teraz na szybkiego czytam wasze posty i nawet nie zdąże wszystkim odp.

Lady współczuję ci ogromnie daj spokój takich ludzi nie wiem gdzie oni się rodzą czy ich sieją.Faktycznie twój stan zdrowia mógł się przez nich pogorszyć

Ja robiłam wyniki wszystko ok wizyta dopiero 29 października ale zleci.My teraz szukamy mieszkania do wynajęcia i problem małe miasto i po prostu nie ma a z tą właścicielką nie da się źyć.non stop kontrole nachodzi nas nie do wytrzymania,więc szukamy trzeba uzbroić sie w cierpliwość.pozdrawiam was wszystkie nie wiem kiedy zaglądne znowu.więc buźźźźźźźki duuuuużżżżeeee
 
reklama
Do góry