reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

U mnie OK, dziekuje.
Nie moge sie doczekac nastepnego usg, nie wspominam juz o
pierwszych ruchach mojego malenstwa. Mysle, ze jeszcze z dwa
tygodnie i da o sobie znac.
 
reklama
Dzięki Silka :-)
Czytałam, czytałam :-) Tylko nie zawsze mam już później siłę pisać ... :-)

Podaję cytaty z dziesiątek pytań mojego syna:

"mamusiu, a jak będziesz płacić za lody, to dzidzia wyjdzie z wózeczka a jak będzie jeszcze padał deszcz to nam się zgubi! " ... :-)

"mamusiu, a jak ty pójdziesz do pracy i tata pójdzie do pracy a ja pójdę do przedszkola to dzidzia zostanie sama? " ...
 
Dzień doberek.
Silka ale ci zazdroszczę tych kopniaczków. Głaszczę brzusio, ale nic nie czuję. Wojtuś czasem przykłada ucho do brzucha i pytam czy jest tam kto:-)
mami ale fajne pytania zadaje mały ciekawski

Ja za miast kopniaków mam mdłości, okropne. Pocieszam się myślą, że jeszcze trochę i powinny przejść no i w końcu mdłości ponoć są oznaką rozwijającego się malucha. Będę, to sobie powtarzać jak znowu będę oglądać kibelek:-D

Im bliżej końca pierwszego trymestru tym częściej siedzę na allegro i przeglądam rzeczy dla maluszków. I tak mnie świerzbi ręka by coś większego zacząć licytować. Ale za nim zaczniemy gromadzić rzeczy dzidzi musimy trochę chałupkę odgracić. Mieszkanko małe, my mieszkamy tu nie cały rok ale już naznosiliśmy wiele rzeczy no i rodzinka nas też zameblowała.


 
Witam was wszystkie kochane!!!!
Faktycznie pusto Lady co tam u Ciebie słychać.Teraz ty sie nie odzywasz????:-):-):-):-):-)

Silka boże jak ci zazdroszczę tych ruchów jakie to musi być piękne uczucie ja zaczynam w środę 2 trymestr więc będę oczekiwała z niecierpliwością.

Gryzelda mam wizytę u ginki 29.października i chyba nie wyjdę z gabinetu jak mi nie zrobi usg:-D:-D:-D:-D:-D wiem cierpliwość zostaje zawsze wynagrodzona.

Mami gratuluję już takiej dużej dzidzi i w ogóle masz wesoło z tymi pytaniami nie mogę się doczekać mojej normalnie dzidzi

Masiek mi mdłości też dokuczają ale mniejsze najgorzej to u mnie z apetytem wszystko mnie obrzydza.Najzabawniejsze jest to że jak mi ostatnio parę dni mdłości odpuściły to aż się martwiłam czy aby na pewno wszystko ok.Jak widać kobiecie w ciąży trudno dogodzić.Az sama z siebie sie śmiałam ale mały apetyt by się przydał taki tyci.....
 
Czesc dziewczyny, ja mam niezly mlyn w domu bo mamusia mojego meza przyjechala :szok::szok:jak ja ją kocham :growl:ale nic jakos ten tydzien wytrzymam , juz dzis mnie zjezyla na maxsa bo nawet glupiego talerza do zlewu nie potrafi odstawic, kobiecina w 100% uwaza ze przyjechala w gosci dlatego dupsko ja boli od siedzenia na krzesle , nie wyobrazacie sobie jaka jestem wsciekla:no:ide spac ,jak mnie nie wykonczy nerwowo do jutra, to bedzie dobrze.;-)
 
Witam mamuśki,

Troszeczkę mnie tutaj nie było, lecz dopadła mnie delikatna grypa. Byłam dzisiaj u lekarza internisty i wypisała mi 5 dni zwolnienia. Boże jak się cieszę, że troszkę odpocznę od tej pracy, rannego wstawania i stania w tych tragicznych warszawskich korkach.
Najgorsze jest jednak to, że chorobę trzeba wyleżeć bo lekarstw nie chciała mi przepisać, jedynie jakieś zalecone inchalacje......

Dziewczny, u mnie jutro sądny dzień....moje pierwsze USG w 13 tygodniu, Wreszcie zobaczę kto mój brzusio zamieszkuje, czy jest zdrowe i jak wygląda. Bardzo się cieszę z tej wizyty ale też mam obawy czy wszystko jest w porządku. Tak się modlę, żeby było OK.

Ada czytałam o tym Twoim lekarzu, Boże skąd ten palant się znalazł. Też bym poszła na skargę, a z moim teraźniejszym temperamentem to by się działo....

Pozdrawiam Was wszystkie. Trzymajcie za mnie kciuki. Do jutra. Zdam relacje po USG

Buziaczki
 
Mami2
Gratuluję cud-Maleństwa. Niezmiernie się cieszę,że wszystko ok.

Ada04
Nie poddawaj się! Jak perswazja słowna nie zda egzaminu to przykuj się kajdankami do kaloryfera:-) Mogę Ci pożyczyć-mam takie fajne z futerkiem, które dostałam na wieczorze panieńskim.:tak:

Ka32siu
Trzymaj się i bądź dzielna!

MateRIO
Przesyłam pozytywne fluidy. Wierzę, że wszystko ok! Czekam na wieści.
 
Witam was kochane!!!!

Gryzelda myślę,że z kajdankami to dobry pomysł:-D:-D:-D:-D

Ka32siu zamiast ona tobie pomagać to ty jej usługujesz :no: trzymam kciuki żeby ci odpuściła

Materio nie wiem skąd te palant się urwał no ja byłam wściekła narobiłam szumu.Oj tak...Ale opłacało się...

Lady no odezwij się do nas!!!!!!!
pozdrawiam was dziewczynki idę coś ugotować.Tak mi dobrze u mych rodziców ale muszę wracać do siebie pod warszawę :-(mój
szanowny małżonek już tęskni więc wracam cóż zrobić!!!!Posiedzę tam w domu poobijam się...trochę mu pomogę w pracy ale tylko trochę....
 
reklama
Dziewczynki,
chciałam się"pochwalić". Chyba "z uporem maniaka" muszę być oryginalna;-).
Miałam dzisiaj poranne mdłości. Trwały 3,5 godziny i nie było fajnie. Wszystko byłoby ok gdyby to nie był 14 tydzień i zdarzyłoby się to nie po raz pierwszy:szok: hihi
 
Do góry