reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Silko, a w którym sklepie w Galaxy masz zamiar coś sobie kupić? Fakt nie było mnie tam trochę, ale nie przypominam sobie żeby był tam sklep ciążowy. Czyżby coś się zmieniło?
Ja zaglądam do sklepów na Małkowskiego, Bolesława X, Pl. Kościuszki i na Tobruk.
Jeśli byłabyś rano w Szczecku to zajrzyj w to ostatnie miejsce- tam można kupić spodnie w cenie do 100 zł-bojówki, eleganckie,sztruksy i całkiem fajne tuniki. Pawilon w środku, blisko schodów.
Pozdrawiam
 
Ado04,
Trafiłaś na wyjątkowego konowała! Nie przejmuj się nim i tym co wygadywał. Nie denerwuj się.Nie warto! Znajdź dobrego lekarza, bo to jeden z istotniejszych warunków dobrego samopoczucia w ciąży.

Pozdrawiam
 
dzień dobry:)
Aduś koniecznie zmień lekarza!! Należy nam się szacunek, szczególna opieka i jak ktoś tego nie rozumie to spieprzać. W końcu nie jesteśmy teraz zwykłymi pacjentkami. Martwimy się o nasze bąbelki i mamy prawo wiedzieć czy wszystko z nimi jest dobrze.

Co do snów, to ostatnio też mam jakieś dziwne. Co jakiś czas mam sen z blond chłopczykiem, który mówi do mnie mamo, ja go nazywam Maksymilianem (??) synkiem moim. Dzieciak ma może z 5 lat i jest małym geniuszem i zawsze zadaje mi jakieś pytania opierające się o filozofię i zawszę po takim śnie cały dzień chodzę i rozmyślam.
Rozmawiałam z Wojtkiem o tych snach i oboje się zastanawiamy co zrobimy jak urodzi się nam genialne dziecko. Wiecie takie, którego umysł szybciej się rozwija i szybko pochłania wiedzę, ma jakiś niesamowity talent.
Wychowanie takiego dziecka, to trudna sztuka. Zadbać, o to by nie zmarnować talentu ale jednak nie zapomnieć, że to dziecko.
Czasami boję się, czy będziemy (ja i Wojtek) potrafili wychować nasze dziecko na szczęśliwego człowieka.
 
Witam ja ponownie.Byłam na skardze temu gnojowi to ja nie podaruję.Choćby za to że do tej pory nie wystawił mi skierowania.A wczoraj stwierdził że mam iść do położnej i prosić ja żeby dała mi skierowanie na podstawowe badania.JA MAM SIE PROSIC.TO SKANDAL.jeszcze mam czekać następne 5 tyg na wizytę bo on nie ma czasu.W ponidziałek już się umówiłam z jego dyrektorem na skargę.Dupek.Mam czekać do 5 miesiąca na podstawowe badania.Oni są p.......No ale mi trochę ulżyło,jak se tak pogadałam i byłam na tej skardze na razie ustnej.Po nim pewnie to spłynie ale ja będę miała satysfakcję.A przed chwilą się dowiedziałam,e moja koleżanka urodziła synka.Normalnie tak się wzruszyłam,e nie mogłam powstrzymać łez.

Silka z tym ciśnieniem to normalne że emocje biora górę bo patrzysz na dzidzię swą.ale co takiemu debilowi wytłumaczysz.ach szkoda słow.idę coś zjeść i spadam na spacer relaksujący.
 
Wiem Masiek on niech się cmoknie już zmieniam.I koleżanka mi poleciła fajna panią ginekolog.Dała mi teraz nr i mam dzwonić.Łaskę mi zrobi że mi dziecko pokże na usg.Niech spada.Ja tu myślę o mej dzidzi.Oby jak najmniej takich ludzi.Na szczęście nie wszyscy są tacy jak on.
 
Silko,
H&M faktycznie jest. Może w przeciągu ostatnich 3 miesięcy zrobili dział dla kobiet w ciąży. Szczerze mówiąc nie wiem.
Szczecin nie jest taki straszny;-).

Jakby co polecam się jako pomoc turystyczna:-).
Pozdrawiam
 
Ada walcz o przyszłość jakości polskiej ginekologii! Myślałam że te czasy kiedy ciężarną traktuje się jak krowę minęły. A jednak niektórzy lekarze nie nadają się do zawodu. Ja już zrezygnowałam z państwowego ginekologa bo kiedyś 2 razy byłam potraktowana podobnie, poza tym gdy siedziałam na fotelu ginekologicznym przez gabinet przewinęły sie jakieś obce 3 osoby! Radośnie! Teraz chodzę prywatnie i jestem traktowana po ludzku, poza tym jest czysto i przyjemnie. W ogóle to nie wiem jak to się dzieje że w niektórych gabinetach prywatnych mają jeszcze wzierniki metalowe., kiedy jednorazowy wziernik to dla lekarza wydatek 1,40zł i nie ma problemu ze sterylizacją. Moja używa właśnie takich jednorazowych.
Iwusia co do usg to trzeba je robić tylko w uzasadnionych przypadkach. Gdy jest ciąża zagrożona to oczywiście częściej niż standardowe 3 razy. Ale włosy mi stają dęba jak czytam że ginekolog robi usg ponad 30 minut! W tym czasie ciążowym w którym obecnie jesteśmy wystarczy kilka minut żeby zrobić stosowne pomiary. Kilka tygodni temu był w tv fajny program o dziecku rozwijającym się w łonie i przy badaniach usg zauważyli że nagle dziecko zaczyna mieć grymasy na twarzy lub wierci się i próbuje odwrócić od głowicy. To tak jakby stanąć na koncercie przy głośniku. Sama jestem po medycynie i wiem że nalezy do wszystkiego podchodzić z umiarem.
 
reklama
Hej dziewczynki!!Jest wieczór i mi emocje już opadły faktycznie SILKA ciśnienie skacz:-D:-D:-D:-D:-De!!!! Ja nie dość że rzuciłam kartą ciąży to zapomniałam swojego dowodu osobistego u niego. Muszę do niego wrócić ale mam go gdzieś już się nim nie przejmuje.:tak:Narobiłam afery dziś i dostałam wszystkie potrzebne skierowania na badania:-):-):-):-):-) a co łaski nie robią.Ale nie mam zamiaru się nim przejmować bo dzidzia najważniejsza nie??? Szkoda,że taki konował leczy kogokolwiek i przyjmuję porody.:confused2::confused2: Uciekam do łóżka przed telewizor dobranoc dziewczynki życzę miłej nocki.Buziaczki
 
Do góry