reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Witam was wszystkie ja też się dołączam do pielgrzymek nocnych do toalety ja potrafię nawet i 7 razy:wściekła/y: .Zauważyłam tez że w tych dniach co powinnam mieć @ to pobolewa mnie brzuch i przed.ale na razie gra gitara.A wizytę u gin mam 4 października to już będzie 12 tygodni mam nadzieję,że dzidzia urosła i wszystko ok.Już nie mogę się doczekać aż ją ujrzę.Więc czekam z niecierpliwością.Zjadłam obiadek i spadam na spacerek.Pozdrawiam:-) A tak przy okazji chyba zacznę straszyć myszami jak tylko usłyszę życzliwe rady od sąsiadek i ciotek znowu.
 
reklama
Już jestem.
Byłam u lekarza. Wczoraj wieczorem źle się czułam więc zadzwoniłam do mojego gina i dzisiaj rano byłam u niego na badaniach. Okazało się, że coś mnie uczuliło prawdopodobnie czekolada (wczoraj zjadłam całą tabliczkę:eek:)
Gin zrobił mi też przy okazji usg bąbelek się rozwija ale na dal muszę brać te wszystkie leki bo coś moja "macica nie chce współpracować":-(
dlatego muszę w środę zgłosić się znowu do lekarza i zadecyduje co dalej.
Zrobiłam sobie łóżeczko i chyba resztę dnia prześpię bo nie mam siły na nic.
 
witam wszystkie koleżanki:-):-):-):-):-):-)
ostatnio długo nie zaglądałam bo strasznie zapracowana jestem i większość czasu poza domem:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
jestem po kolejnych badaniach i u dzidzi wszystko w najlepszym porządku:-):-):-):-) wspaniale jest tak móc podglądać dzidzię jak pięknie rośnie i wszystko w niej się rozwija:-D:-D:-D:-D
ja też czuję się świetnie, choć często jestem zmęczona i dużo sypiam....niestety też mam zakłócenia w śnie:-:)-:)-( muszę wstawać do kibelka jak nie z własnej potrzeby, to z potrzeby siedmioletniego synka....biedak coś przeżywa ale jeszcze tego nie zwerbalizował...nie wiem czy przejmuje się wchodzeniem w jego życie nowej dzidzi....czy tęsknotą za swoim rodzeństwem, nawet tym, którego nie pamięta czy nie zna).....czy swoim losem (mam obawy że Fabian obawia się że go zostawię jak urodzę "swoją dzidzię"-tak nazywa nasze ziarenko) on jest u nas w rodzinie zastępczej....powtarzam mu kilka razy dzienie"NIGDY CIEBIE NIE ZOSTAWIĘ" i jest trochę lepiej- biedaczek przynajmniej nie budzi się już z płaczem w nocy, ale nadal wstaje w środku nocy na siku.....z racji swojej niepełnosprawności ruchowej potrzebuje naszej pomocy....mam nadzieję że to nie będzie trwało miesiącami czy latami.................tak mi żal.....juz ponad 3 lata jest w naszej rodzinie, a wciąż nie czuje się do końca bezpiecznie....................
 
Cześć dziewczyny,
Obecnie jestem w 14 tygodniu (termin mam na 02 kwietnia).
Tak jak już pisałam w wątku 'imieniowym' nie mogę się doczekać drugiego USG i rozpoznania płci :-)
Wydaje mi się, że będzie chłopak :-)
 
Dzień dobry wszystkim kwietnióweczkom w piękny niedzielny poranek!!:-) Joanno witam cię i gratuluję!!Właśnie wstałam i od razu zaglądam co słychać.Życzę pięknego i słonecznego niedzielnego popołudnia. buźki dla wszystkich
 
dzień dobry rano w niedzielę:) przyszłe mamusie pewnie jeszcze śpią, albo przytulają się do przyszłych tatusiów:-)
Nie mogłam już spać bo ciągle muszę biegać do toalety. Ale nie narzekam w końcu, to uroki bycia w ciąży;-)
 
reklama
Do góry