reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

wczoraj nie wytrzymałam i wziełam tabletke imbuprom czy jak to tam sie pisze znowu nie wiem... Boże i znowu sie boje że takich mi nie wolno a najbardziej bylam zla bo po tej tabletce bol nawet nie ustał mi .

no kochana.... lepiej się powstrzymaj......... w ciązy to co najwyżej apap.... wszystko inne szkodliwe........ ja w I trymestrze po ścianach łaziłam od bólu głowy. i choć w to nie wierzę to pomagły homeopatyczne.......... spróbuj:tak:
 
reklama
Ladylajla, przykro mi, że tak Cię nastraszyłam. Z pewnością wszystko będzie ok. Może skontaktuj się ze swoim gin- może wyznaczy Ci wcześniejszy termin usg i nie będziesz musiała się tak długo denerwować. Fałd karkowy można zbadać między 11 a 14 tygodniem ciąży.

Dziewczyny, ja przytyłam 3 kilogramy- pierwsze 2 na początku przez pogryzanie przy braku fajek Ale brzuch mi wywaliło później. Nie mieszczę się w żadne normalne ciuszki-chodzę w ciążowych. Zatem nie przejmujcie się.
Pozdrawiam

P.S.1
Z popędem też u mnie kiepsko
P.S.2
Aha zapytałam mojej gin czy normalny jest taki duży brzuch w tak wczesnej ciąży-stwierdziła,że każda ciąża i kobieta jest inna i mam się tak bardzo nie przejmować opisywanymi wszędzie normami.
Zatem głowy do góry MAMUŚKI
 
Izis, nie zazdroszcze, musialas sie strasznie zdenerwowac, bardzo sie ciesze, ze wszystko OK.

LadyLajla, wogole sie nie przejmuj, jestem pewna, ze z Malenstwem jest dobrze.

Silka, ciesze sie, ze dochodzisz do siebie, ostatnia rzecz jakiej potrzebujemy teraz to
zarazy i przeziebienia.

A ja sie dzis wscieklam, bo poszlam do lekarza z prosba o tydzien zwolnienia, bo boli mnie bardzo brzuch, a Ona kazala mi brac paracetamol, a o odpoczynku w domu moge pomarzyc-KROWA :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
Na sex dopiero teraz wraca mi powoli ochota, przez ostatnie dwa miesiace ZERO.

Nad emocjami nadal nie panuje i powoli nie moge juz wytrzymac z sama soba:-D

Ja mam wyznaczone pierwsze USG na pierwszy dzien 14go tyg.
Nie za pozno:confused:?
 
Ja tylko na sekundkę.

Nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych w ciazy!!! A juz na bank nie Ibuprom :shocked2::no: Dopuszczalny jest jedynie paracetamol ale w sytuacjach ostatecznych, kiedy bardzo boli.


Przeziernosc krakową i tego typu badania robi się jedynie miedzy
12-14 tyg ciazy. Potem jest za poźno. Jesli Wasz lekarz mówi inaczej nie sie buja, idzcie do innego.


Buźka
 
Izis- dobrze ze juz zagrożenie minęło !!! i dzidziusiowi nic nie grozi:-)
Gryzeldo - nie martw sie ja też juz zakupiłam spodnie ciążowe ;-) bo w swoje sie juz niemieszcze:szok: tzn. nie moge sie dopiać w brzusiu:-)
miłego wieczorku buziaczki:-)
 
Czesc Wszystkim kwietnióweczkom!!!!!

UUUUUU juz dawno nie pisałam co u mnie...., ale za to regularnie czytam forum i jestem na bieżąco co u WAS:)

Izis - tak sie ciesze ze wszystko jest dobrze!!!Dbaj o siebie i duzo odpoczywaj!!!!Jak wszystkie przyszłe mamy:)

Silka wykorzystaj słonko i wyzdrowiej do konca!

I niech wszystkim wraca popęd!!!:)jak najszybcie!!!(mi tez):)

A u mnie jeszcze to czekanie na pierwsze USG juz w czwartek!!!!nie moge sie doczekac!!!jestem spokojna, tylko strasznie podekscytowana...jesli wiecie o co mam na mysli.

Przedwczoraj byłam u lekarza bo poczułam ze zaczyna mi sie infekcja dróg moczowy(wiem jak to wyglada bo mialma nie raz) a pan doktor kazal mi oczywiscie oddac siusiu do analizy, no to ja sie go zapytalam czy do tego czasu to mi moze jakies tabletki przepisze bo to nie jest miłe uczucie jak caly czas czuje sie pieczenie i bol....a wiecie co mi pan doktor przepisal???antybiotyk!!!to ja mu mowie ze przeciez jeszcze 1 trym i tak bez wynikow od razu antybiotyk???on mi na to ze jest bezpieczny!wzielam podziekowalam i wyszlam!!!
To ja tu nawet nie chce brac paracetamolu a on mi antybiotyk daje?ooooonie!
Zadzwonilam do mamy zeby mi przyslala z polski lek ziolowy o nazwie Urosept czy cos takiego, bo takie inne furaginy to mam ale nie chce brac....
Na szczescie wraca mi apetyt, a czy przytylam to nie wiem...nie mam wagi .... brzuszek widac i duuuuze piersi....strasznie sa ciezkie!!!!Ciekawe czy jeszcze urosna??wole nie!!!

Trzymacjie sie cieplutko.Buziaczki.
 
witam koleżanki:-):-):-):-)
codziennie choć zaglądam do was i jestem prawie na bierząco...ale jak już zdążę przeczytać, to braknie mi czasu albo siły by popisać:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
nie zamartwiajcie się tak tym ibupromem, jednorazowa dawka i to jeszcze po 8 tygodniu ciąży nie może zaszkodzić kruszynkom....bardziej może im zaszkodzić wasze zdenerwowanie i ciągłe zamartwianie się...najważniejsze to się nie denerwować...
jeśli chodzi o picie piwa to przypominam że nie ma czegoś takiego jak piwo bezalkoholowe...dziewczyny darujcie sobie picie jakiegokolwiek alkoholu w jakkolwiek najmniejszych nawet dawkach.... każda ilość przenika do organizmu dzidzi a nie istnieje coś takiego jak bezpieczna dawka....a zapewniam was że konsekwencje są dużo gorsze niż po zażywaniu niedozwolonych leków...
powikłania w rozwoju dziecka związane z zespołem poalkoholowym ciągną się przez całe jego życie.i nie dotyczą tylko pijących dużo, często, czy systematycznie....
teraz w naszych dzidziach rozwija się wszystko co najważniejsze , starajmy się im nie przeszkadzać....
 
reklama
Do góry