reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

LadyLajla - to Tobie ma sie imie podobac!
Nie przejmuj sie co mowia inni.
A jak mozna zdrobnic to imie? Moze Vinni?

Ja tez mam w glowie imie tylko dla dziewczynki - i nie obchodzi mnie czy sie ono komus odoba czy nie!:-D
 
reklama
ja razem z mężem już przewidzieliśmy dawno temu imiona i dla dziewczynki i dzla chłopca nasze propozycje to Róża Rozalia Antonina Miriam Jeremiasz Tymoteusz
i nie zamieżamy słuchać co inni o tym sądzą
jak widzisz, im dziwniejsze imiona tym ciekawsze:-):-):-):-):-)
Powiem ci tylko że w przypadku Vanessy, dzidzia będzie miała kłopot z różnymi dokumentami, bo każdy będzie inaczej pisał jej imię Wanessa Vanessa Wanesa Vanesa
Pamiętaj o jednym, by imię wybrać razem ze swoim partnerem i by wam obydwojgu się podobało
 
Hihi - dobry zart!
Ja rzadko żartuję z takich spraw. Znam zbyt wiele przypadków, ze przelot samolotem był przyczyną poronienia. Jedna dziewczyna dostała krwotoku jeszcze w samolocie zanim wylądowali. Latanie nie jest bezpieczne w pierwszym i ostatnim trymestrze. Ale to twoja ciąża, ja bym wolała nie ryzykować życia własnego dziecka tylko dlatego, że jakiś doktorek kazał przylecieć żeby więcej kasy zgarnąć. Bo niestety tak wygląda chwilowo polska służba zdrowia. W Angli też możesz znaleźć polskiego lekarza i iść na prywatną wizytę - tak chodzą moje koleżanki które tam mieszkają i wcale nie muszą latać do polski żeby wydawać fortunę na przeloty i badania. Jeszcze wręcz lekarze odradzają im zbyt częstych lotów, a każdy lek można sprowadzić na export, tak jak robi się to w polsce. Trzeba tylko chcieć.
 
To nie jest jakis tam doktorek tylko Profesor specjalista od problemow we wczesnej ciazy. Jesst takze ordynatorem szpitala, ktory ma w tej chwili najlepszy sprzet w Polsce. Jestem pewna, ze wie lepiej co jest dla mnie i mojego dziecka dobre niz Ty. Nie ryzykowalby mojego zdrowia dla paru groszy. Ja juz stracilam dziecko w UK i nie mam zamiaru przezywac tego ponownie. Poza tym pieniadze nie maja dla mnie znaczenia jesli chodzi o zycie mojego dziecka, ale dzieki za troske o moje konto.
 
Melek - najważniejsze żebyś ufała lekarzowi który prowadzi twoją ciążę, niezależnie od tego gdzie to będzie:-):-):-):-):-) i żebyś czuła się bezpiecznie:-):-):-):-)niezależnie od kraju w jakim przebywasz
Kobiecie ciężarnej włacza się kolejny zmysł:tak::tak::tak:ponad przeciętność i przeczuwa różne ryzyko....jeśli czujesz się pewnie że powinnaś być w Polsce - to zaufaj swojej intuicji:tak::tak::tak::tak::tak:
Najważniejsze jest dobre psychiczne samopoczucie - jeśli to ci zapewni pobyt w polsce, obecność bliskich i polskich lekarzy i standardów.........nie słuchaj nikogo rad - tylko swojej intuicji
 
reklama
Dziekuje wiosna1981 :tak:
Masz racje.
To nie jest wazne, ktory lekarz wazne, ze musi to byc lekarz w Polsce.
Rodzic bede tutaj - jak Bog pozwoli, jednak ten najtrudniejszy okres ciazy, wiem ze musze byc pod opieka lekarza w Polsce.
 
Do góry