reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej dziewczynki:-):-):-)
SILKA ja mam dokładnie to samo nie moge spac na plecach potem mnie boli brzuch.
Ja bym chciała juz urodzic jestem taka niecierpliwa
a to przez problemy z jedzeniem wszystko mnie obrzydza po wszystkim mi nie dobrze dosłownie mnie trafia jak czuję że robię sie głodna ale mdłości przeszły. Mój mąż stwierdził że mi trudno dogodzić najpierw chciałam być w ciąży a teraz marudzę no ale muszę nie:-D:-D:-D niech się męczy razem ze mną.

Ja w ogóle nie przytyłam mieszczę się w ciuchy narazie:-) ciekawe jak długo
 
reklama
Jeszcze tak przy okazji ja też mam ostatnio takie dziwaczne sny boże ostatnio mi się śniło jak jakaś baba do mnie mówi przykro mi ale pani dziecko będzie na pewno chore jak sie urodzi okropne.:szok:

LADY jak tam w domu lepiej troche?

Moi rodzice ostatnio stwierdzili że jak urodzę to muszę koniecznie do nich przyjechać z dzieckim bo sama se nie poradze bo niby jak.ACH nie ma to jak dobre wsparcie od najbliższych.

 
No tak Silka masz racje ze trzeba ta liste edytowac ale nie ma zalozycielki watku wiec moze ktos kliknie do moderatora albo zlozymy nowy watek?? jakie popozycje :-)
 
reklama
Do góry