reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

NiaNiu koniecznie odezwij się po usg. Ja badanie mam dopiero za 5 tygodni,ale powoli przestaję marzyć że wtedy dowiem się kim jest mój Maluszek-przy tak daleko posuniętej wstydliwości:)


:-):-):-)Bede trzymala kciuki:-):-):-)

Myślę, ze dobry lekarz wypatrzy :tak::tak::tak::tak:

A jak ze smakami u Ciebie ?


U mnie dominuje - herbata z cytryną, jabłka, coś slodkiego od czasu od czasu:cool:.... I lekarz mowi , ze to chlopiec :shocked2: Przeciez to niemozliwe przy takim zestawie jedzeniowym :happy:
 
reklama
NiaNiu,
Kwaśne i ostre. Niestety im ostrzejsze tym bardziej pożądane-zatem muszę się pilnować. Ale cytryny, ogórki kiszone jem na potęgę. Od czasu do czasu dopada mnie mania słodkości- z reguły w najmniej odpowiednim momencie. Efektem tego są takie mieszanki jak kiszona kapusta z czekoladą, śledzie z lodami itp.:zawstydzona/y:brrr...
 
NiaNiu,
Kwaśne i ostre. Niestety im ostrzejsze tym bardziej pożądane-zatem muszę się pilnować. Ale cytryny, ogórki kiszone jem na potęgę. Od czasu do czasu dopada mnie mania słodkości- z reguły w najmniej odpowiednim momencie. Efektem tego są takie mieszanki jak kiszona kapusta z czekoladą, śledzie z lodami itp.:zawstydzona/y:brrr...


No kochanie coś mi to na chlopunia wyglada :cool2::cool2::cool2::cool2: Ja mialam takie akcje z Maxem :cool::cool: Co wolisz ??
 
No kochanie coś mi to na chlopunia wyglada :cool2::cool2::cool2::cool2: Ja mialam takie akcje z Maxem :cool::cool: Co wolisz ??
A ja dziewczyny nie wierze w te zachcianki ... przy Martynie wogole nie jadlam miesa, przy Julce wcinalam miecho i wedlinki az mi sie uszy trzesly raz mialam ochote na ostre raz na slodkie , teraz wcinam slodkosci , a za chwile potrzebuje czegos kwasniego ogolnie mam wrazenie takie ,ze zjadla bym cos ale nie wiem co zazwyczaj ratuje sie kisielkiem . Ostatnio jak nigdy pilam sok z kiszonej kapsuty ogolnie caly czas mam ochotye na ogoreczki kiszone ale tu w Irlandi nie ma takich dobrych pachnacych czosnkiem i twardych, sa takie jak to moja mala Julka mowi kapcie.............a przeczucie mi podpowiada ze bedzie 3 corka , czas pokaze tak w duchu pocichu na to licze, bo znam juz obsluge dziewczynek :-D:-D:-Dpod koniec listopada bede juz wiedziala co mam w brzuszku...:tak:kiss laski
 
Jak zwykle powinnam napisać,że obojętna płeć byleby było zdrowe. Ale prawdę mówiąc chciałabym dziewczynkę, a mój mąż chłopca.
 
Kochane,
spadam. Mój nowo nabyty katar i kaszel stał się powodem pozwolenia szybszego opuszczenia stanowiska pracy. Zatem korzystam i spadam! :-)
Życzę miłego popołudnia i wieczoru.
Do jutra.
Buziaki
 
reklama
Do góry