reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ada właśnie wyczytalam ze 1 cm rozwarcia to moze byc juz kilka miesiecy przed porodem, ale moze tez byc i kilka dni :-)ja oczywiscie wolę tę drugą opcję :-D
 
reklama
Hihi no wiesz w sumie to wody i skurcze sa najwazniejsze, a reszte to nawet mozemy sobie wyolbrzymiac nawet zeby tylko ulżyć naszej niecierpliwości :-D ja od zaraz bede liczyc i zapisywac skurcze, mam nadzieje ze sie zmobilizuje i cos mi z tego wyjdzie, choc wiem ze sa nieregularne ale moze czas szybcej minie :-p
 
nie no... moglabym juz dzis rodzic bo nozki ladnie wygolone a jak pomysle ze za kilka dni znow mam sie gimnastykowac pod prysznicem to mnie ciary przechodza :sorry2: :-D:-D:-D:-D
 
Ja pociagne depilatorem raz na jakiś czas i ma spokój....:-):-)

Zrobiłam obiad
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ada ja pamiętam te czasy kidy ja depilatorkiem raz na miesiac kurna.... ale przestalam z jakis rok temu a teraz to juz znow zaczynac to boli :wściekła/y: ale powroce do golenia po porodzie jak sie odkuruje :tak:
 
Ada ja pamiętam te czasy kidy ja depilatorkiem raz na miesiac kurna.... ale przestalam z jakis rok temu a teraz to juz znow zaczynac to boli :wściekła/y: ale powroce do golenia po porodzie jak sie odkuruje :tak:

Hehe, Masia pisała, że nie ma kiedy prysznica wziąć a my tu marzymy o depilatorkach :))
Szczerze mówiąc, to ja przez 3 miesiące po porodzie byłam zaniedbana. Zero fryzjera, zero makijażu, ciuchy stare bo nowych nie chciałam kupować póki nie zrzucę kilku kilo więcej (zawsze mi się wydawało że jeszcze ich za dużo jest).... No ale ja z natury leniwa i wygodnicka, to może u Was będzie lepiej :)

Musze uciekać bo mój men leci na obiadek. Ja się przebiję przez kupę naczyń w kuchni a on obiecał zapolować na jakieś mięsko po drodze.


Buziaczki i do jutra kochaniutkie moje pannice :))
 
pisze jedna reka bo na drugiej Leo.
wsadzilm w stanik taki oklad w zelu i troche mnij boli ale tempera rosnie czuje po polikach
wojtek wracajac z pracy kupi kapuste wiec czekamy.

o depiatorkach... wczoraj zdazylam ogolic lewa noge do kolana,
dzieki bogu wyrwalam sie do fryzjera bo przynajmniej szbko przeczesze
ale mazy mi si kapil w wannie w plynie o zapachu jabluszka albo truskawek
 
MASIU właśnie doczytałam,że kapusta super i szybko wyciąga gorączke....więc czekaj na Wojtka utłucz se i zrób okład powinno pomóc...:tak::tak::tak: ucałuj Leosia....jeju już go se tak trzymasz na ręku właśnie jakie to wzruszające....:happy: ale każda z nas po kolei na wszystko przyjdzie pora.....
 
reklama
Masia - pokaż się w nowej fryzurce :) Dobrze, że jesteś mamusią, co ma czas i potrafi o siebie zadbać. Zawsze podziwiałam takie świeże mamy co zasuwają z wózeczkami a uczesane, umalowane, ładnie ubrane... mi to nie wychodziło.
I jak tam - kapustka zadziałała?

Mąż wyśmiał moją fryzurę, nie lubię go :)) Ale potem zrobił przepyszne placki ziemniaczano-cebulowe, czym się zrehabilitował na szczęście.
 
Do góry