reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

kasim mam mleko tylko małego musimy dokarmiac, jak bedzie dobrze przybieral na wadze i dojdzie do 4kg to odsatwimy, ale narazie musimy. a ja odziwo mlekam mam duzo. musze odciagac bo mi cycki eksploduja.
 
reklama
kasim mam mleko tylko małego musimy dokarmiac, jak bedzie dobrze przybieral na wadze i dojdzie do 4kg to odsatwimy, ale narazie musimy. a ja odziwo mlekam mam duzo. musze odciagac bo mi cycki eksploduja.

odciagaj i mroz Masia ... oczywisci jak masz dobry zamrazalnik.. pisz daty na woreczkach bedzie na po tem:-) teraz masz super mleczko bardzo wartosciowe szkoda go go zlewu wylewac;-)
 
wiecie ze tydzien temu o tej porze myslalam ze urodze za 2tyg. :)

nooo wedlug przyslowia


,,:-Dmyslal indyk o niedzieli a w sobote leb ucieli,,:-D

ja juz tez sie zastanawiam czy za tydz. to ja bede w domu czy moze w szpitalu .. a najlepszy jest moj malz .. ten to planuje ...lohohoh


MAM WIESCI OD MAI

HELO NO WLASNIE MICHAL NIE MOZE SIE ZDECYDOWAC RANO POLOZNA JAK DOTKNELA MOJEGO BRZUCHA POWIEDZIALA ZE DZIS ZACZNE RODZIC I NA KTG SKURCZE CO 5 MIN ALE PRZESZLO TERAZ CZEKAM NA WYNIKI BADAN I JAK BEDA OK TO O 14-EJ MNIE WIPISZA TO BEDE NA BB BO JA TEZ SIE STESKNILAM ZA WAMI I NUDNO MI TU SAMEJ
 
Czesc NiaNia

Ty to juz Nas zaniedbujesz:-(....nic sie nie martw stracha to ma chyba kazda z Nas tyle tylko ze jedne udaja giroiki a drugie otwarcie o tym pisza:-) ja tam naleze do tych drugich .. i boje sie porodu .. tego wszytkiego po .. konga w glowie ,hustawek nastroju po porodzie i nie chce wymieniac juz nic wiecej bo zaraz sobie glowe kocem nakryje ze strachu i bede wyc jak wilk do ksiezyca:-):-)


zagladaj do Nas nie badz tak:-)

No właśnie ja tez się boje hustawek nastroju:sorry: Po Maksie płakałam i ciagle chodziłam jakas osowiała:confused2: Mam nadzieje, ze teraz bedzie inaczej:-p

Kasiu a Ty bedziesz miała Maksa tak? I z tego co piszesz masz tez drugie dzieciątko(albo ja źle zrozumiałam).
Ja bede miec drugiego chłopca , chyba jako jedna z niewielu tutaj:sorry:, i juz jestem przestraszona tym co się tu bedzie działo:eek:

Silka jeszcze nie urodzila to info... z wczoraj .. powinna sie pokazac w tym tyg. ...ma jakis problem z netem.......... tez za nia tesknimy:-)

Aaa ok:-)No własnie jakos mało jej tu.
Biedna jezscze bez netu na samym finiszu ciązy:happy:

wiecie ze tydzien temu o tej porze myslalam ze urodze za 2tyg. :)
Nic nie mów bo az mam ciarki na głowie;-):sorry::-p
Moj lekarz mowi, ze nic nie wskazuje na to ze moge urodzic wczesniej niz w terminie:-)
 
No właśnie ja tez się boje hustawek nastroju:sorry: Po Maksie płakałam i ciagle chodziłam jakas osowiała:confused2: Mam nadzieje, ze teraz bedzie inaczej:-p

Kasiu a Ty bedziesz miała Maksa tak? I z tego co piszesz masz tez drugie dzieciątko(albo ja źle zrozumiałam).
Ja bede miec drugiego chłopca , chyba jako jedna z niewielu tutaj:sorry:, i juz jestem przestraszona tym co się tu bedzie działo:eek:






NiaNia nic sie nie martw do 3 razy sztuka:-) u mnie udalo sie za 3 razem tak bedzie Maks jestem heppy nie mowiac juz o moim mezu ktory zeswirowam na ,,maksa,,
no fakt jakos chyba jestes jedną z nie wielu ktorym sie udal koleiny chlopak .. ale co tam fajnie miec parke ale tez fajnie miec 2 takie same:-D:-D:-D..ze tak powiem:-)


Ja tez sie boje tego czasu po porodzie ...ale z tego co pamietam po drugim porodzie chyba szybciej sie otrzasnelam z marazum....wiec nie martw sie napewno dasz rade ...........dammmmmmmmmmmyyyyyy rade;-)
 
jejku kolejny maluch bedzie. fajnie by bylo. tak o 20:)) i tak co tydzień. czwartki to dobry dzień na rodzenie.,
trzymamy kciuki za Maje, oby szybciutko Michaś wyszedł i niech nie męczy mamy długo.
odkryłam gdzie są tutaj polskie litery.
 
do bani<zły> wrócił Wojtek.
by zarejestrować małego musimy stawić się oboje, bo nie mamy ślubu, nie ważne, że mamy zaświadczenie o uznaniu dziecka, fuck.

rejestracja dziecka na Libelta w poznaniu.
 
jejku kolejny maluch bedzie. fajnie by bylo. tak o 20:)) i tak co tydzień. czwartki to dobry dzień na rodzenie.,
trzymamy kciuki za Maje, oby szybciutko Michaś wyszedł i niech nie męczy mamy długo.
odkryłam gdzie są tutaj polskie litery.


ja do tej pory nie odkrylam gdzie sa polskie litery w lapie ........... i nieraz jak czytam co napisalam .........to kon by sie usmial


no fajnie by bylo jakby Maja URODZILA .... No MASIA nie kaz nam czekac do kolejnego czwartku... fajnie by bylo jakby codziennie jakas sie rozpakowala:-):-)
 
reklama
Do góry