reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Zjadło mi moje suwaczki ghrrrr :(
W dodatku jestem wyrodną matką - kazałam młodemu poukładać jego ciuszki w szafie bo rano wyjmując ubranie porozwalał i teraz słyszę jak beczy w swoim pokoju i krzyczy tłukąc zabawkami - NIE!!! Ile on ma lat - 3 ??? Albo czy ja jestem niesprawiedliwa i za dużo od niego wymagam???
 
reklama
Ehh czy Wy też macie takiego lenia?
My cały dzień z małżem leżymy, a ja jakiegoś nerwa dostałam i się na nim wywewnętrzniam. W kuchni sterta garów ale myć mi sie nie chce.
Jakoaś taka do d.. jestem dziś:-(
 
Iza Iza uczysz go samodzielnosci hihihihihihi ja to wole mojemu sama skladac bo jak mwidze jak on to robio to tak jakby nie bylo poskladane a tyle razy mu pokazuje hahhahaha

Co do torta to se ucielam kawalek i sie zalamalam......okropny... a to tylko dlatego ze zami9ast zrobic jka Kasia pisala wedlug przepisu to ja zacxzelam eeksperymentowac.... do kremu zapomnialam dodac kakaaa jakos tego nie doczytałam.... a poza dodalam tam rumu ktory trzymam tyle czasu nieropaczety pamiatka z kuby..i tak lezal i zdobil polke adzis rodziewiczylam go i dolalam do kremu.... myslalm ze to dobry pomysl,,,, i jakos mnie mdli chyba zle proporcje dalam dzemu truskawkowego cholera jasna nooo kurde nie nadaje sie na ciastkarza.hahah no nic checi dobre byly a ze nie wyszlo szkoda bo tyle serca w to wlozylam... i nie smakuje on jak czekoladowy tylko przeze mnie jak jakis um dziecko az wyplulo i powiedzialo ochyda no nic meza bede karmic tym na sile highihihi:-D

An a do dupy to i ja mam dzien zaraz bede moi rodzice a mi sie nawet nie chce ladnie ubrac.... cos mi ciezko na sercu i z tym oddechem .... i wogole ta pogoda.. i jeszcze maz przyszedl padniety jak kawka i sie polozyl lulu ..sekund 5 i spi..ja tak nie potrafie.....
 
No Lady a ja myślałam, że jak mąż przyjdzie to Cię tu już nie zobaczę. Kurcze jakbym mojego ostatnio widziała - żeby go po pracy wyciągnąć na zakupy, czy spacer, albo do kina to zapomnij... Też najchętniej by poszedł spać. A co rano słyszę - i po co to wszystko i już mi się ten tekst przejadł. Zastanawiam się, jak mu pomóc, żeby wstawanie co rano było przyjemnością a nie mordęgą. Ja uwielbiam się zrywać co rano :) i nie rozumiem mojego mena....

A z dzieckiem oczywiście stanęło na tym, że za trzecim podejściem wkurzyłam się i sama ułożyłam te ubrania, bo on to robi mi chyba na złość beznadziejnie. Wyglądało to jakby je tam wcisnął na siłę, zero starania.

Wiesz kobito jak się uśmiałam w Twojego opisu torta?? Aż mi się pępek trząsł :) Zwłaszcza podobało mi się to:
" i nie smakuje on jak czekoladowy tylko przeze mnie jak jakis um dziecko az wyplulo i powiedzialo ochyda no nic meza bede karmic tym na sile"
aż Dominik przyleciał i spytał, z czego się tak śmieję... no nie mogę... "um" hihihii.
A ten rum rozdziewiczony to daj mężowi żeby zapił torta, to mu łatwiej wjedzie :)
 
Lady czy tort pkropny czy pyszny zjadła bym sobie kawałek 9e na pewno ok - niam niam a ja dobergo w domu nic nie mam moze syna do sklepu wyśle - moze jakieś lody kupi czy co)

Miałam nie chodzić do kina, bo myślałam ze nie dam rady wysiedzieć, jednak moje chłopaki mnie namówiły - że to niby ostatnie takie wyjście a potem to nie bede mogła, wiec poszłam oczywiście kibelek odwiedzałam co 20 minut i siedziałam z brzegu, żeby nie przeszkadzać. Filem synkowi sie podobał - Kroniki Spderwicka, mi średnio ale też czesto wychodziłam:-) Ja mam ochote wybrac sie na Indiana Jones w maju -ale pewnieobejrze na dvd :zawstydzona/y:

Iza ja synowi też mowie ze mam sam dbać o swój pokój a jak nie widzi to po nim porawiam bo fatalenie układa rzeczy (i takie jak pogniecione są) ale zabaki i ksiązki to już musi sam pilnować no i odkurzać sam u siebie. Trzeba ich uczyć od małego bo jak starszy to trudniej
 
Hej Asiunia - no łatwo powiedzieć, ale faceci chyba od małego mają zakodowane, ze jak coś będą robić na odwal się, to my to w końcu zrobimy za nich. Ale ja tak na niego marudzę, a on tak prawdę chyba nie jest złośliwy tylko za rzadko to robi....

A do kina też miałam się dzisiaj wybrać, ale mąż stwierdził że wróci późno i będzie miał dużo pracy po godzinach w domu... więc pewnie dopiero w święta się wybierzemy... Na 10000BC... a może też Lejdis.... o ile dotrwam :)
 
Oj na 1000 BC tez bym poszła, ale pewno nie dam rady:no: moze byc na nim głośno, na filnie dla dzici tak głośno nie było
 
Hehe Ingrid, ale sobie wszystko zaplanowałaś :) Mam nadzieję, że Helenka pójdzie Ci na rękę :) Zwłaszcza jeśli idzie o przeprowadzkę, bo kino i inne rozrywki to przy tym pikuś...
 
Babcia przyjeżdża żeby Ci pomóc przy dzieciątku?
Moja dzisiaj dzwoniła, czy urodziłam, bo ostatnio ją postraszyłam heh. Ale niestety to był fałszywy alarm. A ja bym tak już chciała... Chyba powinnam częściej z pieskiem biegać na to moje 4 piętro :)
 
reklama
hello cioteczki:-);-)
melduje sie dalej 2w1.... niestety:baffled: jak narazie dalej co jakis czas skurcze co 7min ale nic wiecej,wiec czekamy spokojnie:tak:
miłej niedzieli wszystkim mamusiom i dzieciaczkom;-):tak::-)
 
Do góry