reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

no cóż na rybki zostało tylko kilka dni i pewnie większośc z nas przytuli już małe baraniątka:-) teraz to juz nie ma co wydziwiac, byleby zdrowe maluchy były:-) a tu same dzielne mamusie to i z upartymi barankami dadzą radę;-)
 
reklama
Dziewczyny czy Wy też jesteście tak opuchnięte ??szczególnie stopy, bo ja chyba zaczynam fiksować. Mam jak u Fiony do tego mi mrowią. Chyba panikara jestem:baffled:
 
Aniu - ja tylko dłonie i paluszki oraz łydki mam spuchnięte. Drętwieją strasznie zwłaszcza rano i wieczorem...
Ale jak coś Cię niepokoi mocno to może pokaż to lekarzowi...
 
Ania ja myśle ze warto powiedzieć o tym lekarzowi (jak Iza) tym bardziej że Ty z ciśnieniem masz średnio (chyba ze coś mi sie pomieszało)
 
Asia nic się nie pomieszało:):-)
Iza własnie tak zamiezram zrobić.
Jak byłam w środę na ktg to mówiłam że czasem mi nogi puchną i zapytala o cisnienie ale jak mierzę codziennie to po tabletach mam w normie nie wysokie, więc powiedziała że narazie nie ma obaw. Ale chyba teraz jak pójdę w poniedziałek to powiem że są cały czas opuchnięte nie tylko wieczorem,mimo że cisnienie w normie.
Fakt że gdyby nie tablety to bym już pewnie w szpitalu leżała bo miałam wciąż 140/100.
Postaram się wyczekać do poniedziałku a jeśli coś będzie się więcej działo będę do niej na komórkę dzwonić
 
MAJECZKO widze ze cie wcielo.. trzymam kcikasy za ciebie zeby poszlo gladko...i malo bolalo..nic sie nie martw kochana dasz rade.......a jak falszywy alarm to wracaj tu predko i to juz nie denerwuj ciotek:-D...


Ide pierogi robic co by moje glodna brac miala co jesc jak mnie nie bedzie.............;-)

ale fajnie ze cos sie zaczyna dziac ... przynajmniej nudno nie jest..:-D:-D:-D
 
An ja mam cisnienie zazwyczaj ok 140/90 a tetno ok 100, ale w sumie ja nie wiem jakie są normy :baffled: ja nic nie wiem :baffled: mi to nóżki nie drętwieją ale troszki opuchnięte to wczoraj były...
 
Iwonko to jeśli masz 140/90 to już nadciśnienie.
W ciąży ciśnienie powinno być górne max 130 a dolne 80. Jeśli jest wyższe to wtedy występuje nadciśnienie. Ja od 7 miesiąca biorę tablety na nadciśnienie bo jest ono niedobre dla dzieciątka. Ja nie chcę Cię straszyć ale jak będziesz u tego drugiego lekarza powiedz mu o tym koniecznie że masz tak wysokie ciśnienie.
 
Dzięki madziujka :tak: przed chwila wyczytalam ze jak spadnie ponize 2 cm to juz nie tak bardzo wesolo a 2-3 to ok :)

Ja od 17 tc mam szyjkę 1 cm a miesiąc temu miałam już 0,5 cm i lekarz mówi, że teraz już jest dobrze, a mam naprawde świetnego lekarza, robi cuda z ciążami zagrożonymi.

Witam wszystkie mamusie.


Wszystkiego dobrego dla Leona i gratulacje dla jego rodziców.
 
reklama
MAJECZKO widze ze cie wcielo.. trzymam kcikasy za ciebie zeby poszlo gladko...i malo bolalo..nic sie nie martw kochana dasz rade.......a jak falszywy alarm to wracaj tu predko i to juz nie denerwuj ciotek:-D...


Ide pierogi robic co by moje glodna brac miala co jesc jak mnie nie bedzie.............;-)

ale fajnie ze cos sie zaczyna dziac ... przynajmniej nudno nie jest..:-D:-D:-D
KASIA dzieki za troske jakby co to bede informowac, jak sie to u nas ma... przedtem z wrazenia poszlam spac do mojego bo odsypial, bo byl w pracy na noc i usnelam a teraz znowu brzucho troche twadnieje.......
to przynajmniej bede wam tuadrenalinke podnosic hi hi hii:tak:;-):-D:-D
 
Do góry