reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

:-)Stopy mam jak u kaczuchy na szczęście zimna woda jest w domu hihihJeszcze trochę musimy Wszystkie wytrzymać. Damy Radę.
Dziś chyba się już pożegnam bo choć trochę z małżem pobędę bo mi focha jeszcze jakiego zrobi:-)
Trzymajcie się cieplutko. Buziole słodziole. Do jutra:-D
 
reklama
Dobranoc Iwonko
Dobranoc An...
żegnam sie i ja pa....jedziemy po brata mojego na okęcie do wawy potem po drodze do tesco i wrocimy pewnie kolo 2.00:baffled: zegnam sie i do juterka no chyba,że urodzę...:-)
 
Dziewczyny uwazajcie na siebie!!!!!bedac w szpitalu naprawde zrozumialam ze nie czytsa chalupa wazna ze nie wazne jest by obiad byl codziennie...ale wazne jest zdrowie nasze i naszych pociech!!!! wiec nie szarpcie sie tak...ida swieta i pewnie kazda z was bedzie szalała..z porzadkami a to z tym i z tamtym ...odpuscie sobie albo rubcie to z duzym umiarem i spokojnie... bysmy te ciaze szczesliwie dosniosly.......
Lady cieszymy sie ze juz oki z Tobą i z Sandrunią:tak::tak::tak: no i wreszcie zrozumiłas to ci tak wszystkie do głowy tłukłyśmy:tak:;-) ze nie ma sie co przemeczac...:-p

Dobranoc Iwonko
Dobranoc An...
żegnam sie i ja pa....jedziemy po brata mojego na okęcie do wawy potem po drodze do tesco i wrocimy pewnie kolo 2.00:baffled: zegnam sie i do juterka no chyba,że urodzę...:-)
Ada no nie bedz taka i poczekaj jeszcze z 1,5tyg chociaż no:-p;-):tak::-)

no to wszystkie ciotki mam dla Was złą wiadomość.....
pisałam do Silki i mi odpisała :
ze czują sie dobrze jak na 9-ty m-c, a na BB wróciłaby już, ale ...... Piotrek wyjechał i nie może bez niego nowej umowy na internet podpisać....:no::wściekła/y: a wraca dopiero we środe.....więc szybciej Silki tutaj nie będzie:no::baffled: jutro ma wizyte i napisze nam jak bedzie po:tak: no i Ona też się za nami bardzo stęskniła:tak:;-)

także pozostaje nam sie uzbroić w cierpliwość i czekać....;-):tak:
 
:-D
Dobranoc Iwonko
Dobranoc An...
żegnam sie i ja pa....jedziemy po brata mojego na okęcie do wawy potem po drodze do tesco i wrocimy pewnie kolo 2.00:baffled: zegnam sie i do juterka no chyba,że urodzę...:-)
BRANOC ADA.. i nie rodz jeszcze.. daj malemu skoczyc na oststnie okienko co bysmy mogly ci gratki zlozyc


MAJECZKO dzieki za info od Silki ja tez mialam dzis do niej pisac ale jakos mi z glowy wyszlo.....

ja tam ide spac ...wprawdze najlepiej jakbym mogla spac na stojaco;-)
 
Kasia no ty tez idziesz juz....:baffled: dobra w takim razie ja tez sie ide polozyc bo jutro na 10:15 na ktg wkoncu nie wstane, bo ja to kolo 11-ej dopiero wstaje:-p;-)
 
ja jestem wlasnie po konsultacji tel z moją panią endokrynolog...
ANRUSKU..... pytałas mnie kiedys a ja jeszcze niee wiedzialam, a teraz juz wsio wiem:tak: teraz biore euthyrox-125 a po urodzeniu mam wrocić do euthyrox-75 no i oczywiście po jakichs 3-4tyg zrobic ponowne badanie i wtedy sie okaze czy ta dawka bedzie dalej ok:tak:;-)
 
Elo ladys:-)

...A w nocy tak mnie rwały pachwiny do dołu że myślałam,że zwarijuę ale w ogóle nie mam żednych skurczy parę razy mi w ciąży twardniał brzuch i na tym wsio ...

Aduniu właśnie mam dokładnie to samo, potworny ból w pachwinach, jedną nóżkę bardziej i twardnienie brzucha. A cholera jasna mała przecież dopiero 33 tygodnie więc teraz jeszcze nie mogę urodzić:no::dry: najprędzej rodzę 19ego kwietnia, a najbardziej pasuje mi 24 (rocznica ślubu moich rodziców):-)

Lady no nareszcie:-) Witaj ślicznoto i miłego odpoczywania w domciu:-) Mocno ściskam:-)

Silka czekamy wszystkie bardzo na Ciebie i cały czas pamiętamy więc bezstresowo;-):-)

Iwonka na pewno mąż nie przez płaczkę do domu prędzej wrócić nie moze;-), nie nakręcaj się byś znowu nie płakała, zjedzkaj super kolacyjkę i idź zrelaksuj sie na jego powrót:-) A kota ja na bank bym wyczochrała:-p Kwas foliowy przyjmuję codziennie od 20 rż z przerwami na witaminy któe biorę dla ciężaróek i karmiących. Obecnie biorę feminatal metafolin czy jakoś tak:-p

Maju czyli rozmowy na gorąco Was czekają:-) Cieszę się ze wszystko dobrze z Michasiem i Tobą:-)

Kasia strasznie zgagi współczuję i przyłączam się w 100% do odczuć. Rennie zjadam w 4 dni (codziennie 1 blister minimum:baffled:) chleję mineralkę na litry w małych ilościach na raz i też guzik pomaga. Juz weny twórczej i na cholerę brakuje:wściekła/y:

Witaj Katja:-) Ja się nie nastawiam na poród w wodzie, ale fajnie ze go dobrze wspominasz:-)

Jolciu właśnie wiem że w Pucku świetnie, z tym że nie ma tam oddziału neonatologii i w razie gdyby cokolwiek to i tak wiozą do Wejherowa lub na zaspę właśnie, a do gdańska mi troszku za daleko;-):-)

Asiaków czopki na kolkę, niepokój lub inne rozdrażnienia i chodzi tu pewnie o viburcol (homeopatyczne fajnie uspokajają i potem nawet w przeziębieniach czy ząbkowaniu u nas się sprawdzają):-)

Iza na pewno kiedyś skorzystam z zaproszenia;-):-) Dzięki:-). Jak zdrówko Dominika:confused:

Reniu ściskam Ciebie słońce:happy2:

An witaj. Nie prasuj na siłę. Zwolnij jak masz ochotę:-)

Masiek no co Ty, masz prawo cały dzień w piżamie chodzić, teściowa wybaczy;-):-) Ja kupuję podkłady jednorazowe happy dl dzieci bo sa najbardziej miękkie i dziecku nawet pod prześcieradełko do wyrka wkładam i mam pewność że się nie odparzy, bo nie sa fest zafoliowane. Coś jak pampersy:-)
 
Hallo

Lady w koncu jestes:-)

Silka wracaj :tak:

Lucky Ty to masz cierpliwosc tak kazdemu z osobna, ale to mile-BUZKA

A co do czopkow, moze o glicerynowe chodzi:-)

Wpadlam, poczytalam i ide spac bo dzisiaj juz caaaala wyprawke Bartosza poprasowalam:-), jeszcze jutro torbe spakuje bo dzisiaj juz sil braklo, i mozna rodzic:-D

Kolorowych snow wszystkim
 
Dzień dobry!!
Znowu miałam dobrą nockę - moze sie kosznarne i nieprzespane noce wreszcze skończą;-)
Luckymama - dzięki za info, to moze być fajny srodek - znalazłam opis w necie dla reszty Viburcol NStany niepokoju, takie jak pobudzenie, zmienność nastrojów, płaczliwość, a także zaburzenia snu występują u niemowląt i małych dzieci dość często. Mogą przebiegać z gorączką lub bez. Dziecko może być niespokojne zarówno z powodu przeziębienia, bolesnego ząbkowania, jak i po szczepieniach ochronnych lub wówczas, gdy ma kłopoty z brzuszkiem (kolki).

Infekcjom u dzieci często towarzyszy ogólne rozdrażnienie spowodowane przykrymi dla malucha objawami choroby, a często także gorączką. Dziecko ma trudności z koncentracją, jest marudne, nie chce spać. Rodzice chcą wówczas ułatwić pociesze przejście przez trudny okres i uśmierzyć dolegliwości.

Ukoić dziecko:
W stanach niepokoju u dzieci skutecznie działa Viburcol N, nowoczesny lek homeopatyczny w postaci czopków. Złagodzi on przykre dolegliwości okresu ząbkowania, również wówczas, gdy dziecko gorączkuje. Jeśli malec jest niespokojny w wyniku odczynu poszczepiennego, czopek podany 3-4 godziny po szczepieniu przyniesie ulgę i ułatwi spokojny sen.

Nowoczesny lek homeopatyczny pozwala organizmowi powrócić do stanu równowagi w naturalny sposób, respektując indywidualne reakcje ustroju. Preparat można stosować już od 1. doby życia malca! Jest bezpieczny i dobrze tolerowany. Może być równocześnie stosowany z tradycyjnymi lekami.


Opis leku:

Viburcol N, złożony lek homeopatyczny w postaci czopków, jest stosowany u niemowląt i małych dzieci w stanach niepokoju przebiegających zarówno z gorączką, jak i bez gorączki.

Preparat jest pomocny w przypadku bolesnego ząbkowania, kolek niemowlęcych, odczynów poszczepiennych, a także infekcji.

Łagodzi rozdrażnienie i przywraca spokojny sen.

Może być stosowany już od 1 dnia życia dziecka.

Wskazania:
Stany niepokoju u niemowląt i małych dzieci.
Infekcje wirusowe (leczenie wspomagające).
Bolesne ząbkowanie.
Dawkowanie i sposób stosowania:
W ostrych stanach włożyć 1 czopek do odbytu kilka razy dziennie.
Po uzyskaniu poprawy 1 czopek 2-3 razy dziennie.
U niemowląt od 1 dnia życia do 6 miesięcy maksymalnie 1 czopek 2 razy dziennie.
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Dzięki za gorące powitanie !

Widze ze u Was troszke sie działo no w koncu pięc dobrych dni i nocy mnie tu omineło.....:)

Wiecie ja w tej chacie tez jobla dostaje... nie moge usiedziec w jednym miejscu gdzie nie popatrze to wszedzie brudno przez te kilka dni chate mi zapuscili hihihihii :) jeju ale dzis maz obiecal sie za to wziasc a mi po glowie sadzenie bratkow tak je lub ie a ludzie juz maja... no ale niesety nie jestem na silach a moze nie tyle na silach co mam stracha przed konsenfenkcjami...wiec nie ruszam tego po porodzie tez zdaze to zrobic a teraz tylko sobie kupie.....

Masiu widze ze juz zegar Ci tyka coraz to blizej jeju wogole tak malo nam wszyzstkim juz zostalo patrze na moj podpis i niby to 39 dni ale dla mnie juz w sumie tak to nie wiele......

Luky.... moja mala ma 2300 jak na 34 tydzien i wydaje mi sie tez taka mala....ale ma nadzieje ze nasze dzieciaczki przybiora teraz na tym ostatnim etapie na wadze :) no ale tez mam nadzieje ze bez przesadnie by te porody byly lekkie hahahahha :)

Adus---- no to fajnie ze wyniki badan masz ok ja mam hemoglobine 9.8 a ciagle biore tabletki zelazo non stop zmienia mi lekarka... i dupa ta hemoglobina spada a teraz ten okres jest najgorszy pod wzgledem tego spadku bo dziecko najwiecej od nas tego pobiera... co ty jesz? ze ty masz juz 11????????? bez tabletek!!!?????

Iwonka ---- jeszcze troszke i mezus zawiuta u Ciebie w domku takze sie ni9e smutaj bo takie rozstania czasem sa fajowe bo pomysl potem ile bedziecie tonąć czasu w swoich ramionach jeju...jak wrocilam ze szpitala nie moglam sie od meza odkleic...ciagle bylo mi malo....... chodzilam za nim jak mucha za smrodem....szok on tu to ja za nim on tam to ja tez hahha jak jakis owsik hahahha :)))))

Kasia --- przyszlo łóżeczko? bo tak je wyczekiwałas????

Asiakow---- jest tyle tych srodkow na koleczki i wogole ze mamy w czym przebierac tylko fakt faktem ktore sa sprawdzone ja tyle stosowalam i lipa chyba nie trafilam na dobry zloty srodek bo tak czy siak do 3 miecha non stop to samo maly mial kolki za kolkami a byl na sztucznym mleczku......

Maju--- to fajnie ze wyniki sa w normie ....bynajmniej stres z tego powodu masz z glowki.,..,,

Reniu--- ta przestroga rowniez dla Ciebie bo Ciebie jak i mnie wiecznie nosi wie slonce masz sie tez oszczedzac!!!!

An---- zdazysz jeszcze p[oprasowac sobie.... rozloz se na raty bo jak ma sie wszystko zrobic na raz to jobla idzie dostac cale szczescie ze ja to mam juz za soba ...i zdazylam przed osadzeniem mnie w szpitalu.....

Katja porod w wodzie ...ja zawsze se myslalam jeju a jak dziecko mi sie zachlysnie ...wogole ciekawa jestem jak to przebiega opowiedz cos o tym czytsa ciekawosc....wiem wiem ze u nas tez jest w wodach i bedac jeszcze zlaczony pepowina nasza nic mu chyba nie bedzie...fajnie ze mile to wspominasz ale opowiedz cos :)

Iza jak tam Domino??? nie ma to jak dzieci choruja.....masakra......

OJ ja to wiem jak to jest jak chce sie byc tu a nie ma mozliwosci jejuuuu Sila biedna.... zrzadzenie losu normalnie jakies!!!
 
Do góry