reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Dziewczyny uwazajcie na siebie!!!!!bedac w szpitalu naprawde zrozumialam ze nie czytsa chalupa wazna ze nie wazne jest by obiad byl codziennie...ale wazne jest zdrowie nasze i naszych pociech!!!! wiec nie szarpcie sie tak...ida swieta i pewnie kazda z was bedzie szalała..z porzadkami a to z tym i z tamtym ...odpuscie sobie albo rubcie to z duzym umiarem i spokojnie... bysmy te ciaze szczesliwie dosniosly.......[/B]

Zgadzam sie z Lady.

Ale biedulko przeszłas, trzymam kciuki ze teraz bedzie ok, odpoczywaj, tablety łykaj i sie nie stresuj
 
reklama
WITAJ LADY WSROD NAS:-)
No po przeczytaniu twojego pobytu w szpitalu mi sie juz wszystkiego odechcialo,ale wierze kazy pobyt to koszmar,bardziej jestes chora.
Ale mimo twoich zlych dni uwazaj na siebie,mocno,a bialko tez mi sie pojawilo w moczu ale jakas norama jest dopuszczoan,zapytaj moze Kachurka.
Pozdrawiam
 
ASiu sól fizjologiczna do przemywania oczu ale z tym czopkami to mi się coś o uszy obiło,że któraś wspominała coś o jakis czopkach ale nie pamiętam co i po co dlatego napisałam....

LADY witaj znowu boshe to okropne co napisałaś daj spokój....dobrze,że się wypisałaś....
 
Czesc

ja tylko na chwilke wpadlam ... mam juz dosc nie moge siedziec .. nie moge lezec bo mam zgage .. mam juz dzis tak dosc ze normalnie nie da sie tego opisac...:-(
LADY TRZYM SIE BABO;-)bedzie dobrze juz blizej niz dalej.. tylko sie musisz oszczedzac...;-).. ale watpie zebys sie oszczedzala .. jak tylko ci sie poprawi to znowu bedziesz szalec... :-D
oki do poniej kiss

ADA , MAJA BUZIOLE:-)


JA JUZ SIE STESKNILAM ZA SILKA I JEJ ROZESMIANYM AWATARKIM:-)
 
KASIU witaj w klubie ze zgagą ja nie moge leżeć bo mnie rwie spojenie w piz....od nowa się zaczęło rwie jak .....(pip).....i mnie ostre bóle chwytają w pachwinach jakby mi ktos igłę zapodał tam ale jak....o nie ja się na to nie godziłam....

kasiu to już jest koniec...nie ma już nic....damy radę co
 
LADY DOBRZE ŻE DO NAS WRÓCIŁAŚ 2 W 1:-) tylko już nie szalej z tymi porządkami!!!

Dziś mnie gniecie strasznie żołądek, Mały mnie gdzieś ugniata, nogi mi popuchły i mam dość:( A trochę mi jeszcze zostało. Ehhh
 
Lady fajnie że już jesteś !:-):-):-) Bidulko dużo przeżyłaś, teraz odpoczywaj i to co możesz robić to tylko do nas zaglądać i pisać :tak: My wszystkie jeszcze 2 w 1 :-)
 
Ann witaj mój mały dzięki bogu nie gniecie mnie już od tygodnia opadł mi brzuch i mam ulgę ale wcześniej....:baffled: a mi nogi puchna strasznie jak leże nie ale jak tylko pochodzę to jak banie wyglądają....i ręcę czasami i twarz ale tylko wtedy jak mi jest gorąco....
 
reklama
Coś mój mąż dziś się nie spieszy, pewnie nawet mu się nie chce wracać do takiej płaczki :-( Chyba zaczne jeść kolacje bo głodna jestem... Do jutra laski! Dobrej nocki! :tak:
 
Do góry