reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

MASIEK nie no nie moge ale się uśmiałam...mam leżeć i śmierdzieć....:-D:-D:-D:-D:-D:-D no fakt w twoim stanie nie powinnaś się kąpać aż do dnia porodu....
 
reklama
Izunia też myślę,że po porodzie nadrobię więc głowa spokojna.....:tak::-):-):-) ja już chcę rodzić....:-) nie mogę się doczekać ja pierniczę no.... jakbym chciała już miec szkrabka przy sobie obok....:happy2:
 
Iza cieszę sie że już z wami lepiej :-) a twój synek to naprawdę kochany!
Masiek ty i twoja mopsia hihi to musi byc prawdziwa milosc :-D
Ada i ja nudze się całymi dniami ylko czekam do wieczora aż mój luby z pracy przyjdzie, dziś to już nie wytrzymałam i się poryczałam bo normalnie nie mam do kogo buzi otworzyc, a przytulańska jak brakuje!:wściekła/y:
Lady kobitodaj znać o sobie! mam nadzieje ze wszystko wporzadku :confused:
 
Iza cieszę sie że już z wami lepiej :-) a twój synek to naprawdę kochany!
Masiek ty i twoja mopsia hihi to musi byc prawdziwa milosc :-D
Ada i ja nudze się całymi dniami ylko czekam do wieczora aż mój luby z pracy przyjdzie, dziś to już nie wytrzymałam i się poryczałam bo normalnie nie mam do kogo buzi otworzyc, a przytulańska jak brakuje!:wściekła/y:
Lady kobitodaj znać o sobie! mam nadzieje ze wszystko wporzadku :confused:
 
Iwonko nie powiem,żeby było łatwo choć ostatnio siedze tylko do 18.00 w domu sama i idę potem do mojego bo inczej bym zwariowała do 22.00 sama w domu codziennie o nie daj spokój a mieszkając na 3 pietrze to mi się nie chce biegać po schodach i tak siedzisz jak kwoka...okropne ale potem to dzidzia wypełni czas mamusi:-):-):-):-):-):-):-)
 
Właśnie mi LADY odpisała że zostawili ją w szpitalu bo ma skoki ciśnienia i musi zostać....jeszcze bidulka napisała,że położyli ją na porodówkę bo na patologi nie ma miejsc:-:)-:)-:)-( porażka się naogląda:-( kazała wszystkie dziewczyny pozdrowić bidulka:-(
 
Oj biedna jest, faktycznie, nie zazdroszczę jej, ale może dobrze, że będzie pod fachową opieką i na stałym podglądzie lekarskim. Nic wtedy nie zostanie przeoczone - dla dobra jej i dzidzi... No a ja uciekam, mój men wstał, pewnie teraz będzie do późna siedział i nie da mi spać ;)
 
OOoo to faktycznie nie zawesoło ale trzymajmy mocno kciuki a napewno bedzie dobrze:tak: Ale z tym nasłuchaniem się to napewno nasłucha na porodówce i napatrzy a znając Lady to się będzie wszystkim mocno przejmować :-(
 
reklama
Izunia to miłej nocki....dobranoc...

Iwonka szkoda mi Lady daj spokój na porodówce weź....ale jak trzeba to trudno pisała bidulka że jej się płakać chce...i smutno aż mi szkoda jej....kurczę,żeby miejsc nie było na patalogii...ale z ciśnieniem lepiej niech będzie pod kontrolą ale pisała,że może w środę wyjdzie....
 
Do góry