reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Kasia no ty to nie do podjebania jesteś:-D:-D:-D tylko potraktuj to jako komplement:tak::-D:-D
LADY a ja słyszałam,że wątróbka ma dużo witaminy A która też nie jest zalecana w ciązy w dużych ilościach ale tylko słyszałam a jaka prawda.....
Ada wątróbka ma duzo zelaza ale wit A tez wiec mozesz ja jesc ,ale wiadomo nie bez przesady nie codziennie:tak:;-):-)

I ja mykam laseczki, coś obejrze, plecki od siedzenia bolą to się położę :tak: I Aduś też ci radzę się położyć, wypocząć, odrzucić wszystkie męczące myśli i tylko skupić się na Amirku :tak:
Miłej nocki kochane!
Iwonko miłej nocki:tak: no i moze jeszcze upojnej hi hi;-):-D:-D

Maja nalesniki jeju poszlam zzaraz sprawdzic czy mam produkty i wszystko mam sie ucieszylam a teraz ??? przypomnialam sobie ze mi nie wolno ....bojciu..... nie daje rady trzesie mnie za slodkim i ciagle glodna jestem noooo
a niemasz glukometru zeby sobie mierzyc w domku poziom cukru?
bo u ciebie moze byc tak jak u mnie i zadna dieta nie bedzie konieczna:tak:
przepraszam nie chcialam ci smaka narobic:-p:zawstydzona/y:;-)
 
Strączkowych mam zakaz w ciąży ze wzgledu na jelita choc powiem szczerze,że uwielbiam....:-p a co do mięsa masz rację tylko powiem szczerze ja całą ciąże unikam mięsa jak trza bo mam odrzut bleeeeeee... :-)
NO TO JAK UNIKASZ TO CO SIE DZIWISZ ZE MASZ ANEMIE .. ZELAZA TEZ BRAC NIE MOZESZ KURCZE ADAUNIA JA NIE WIEM CO CI PORADZIC .. JA CHYBA BYM SIE TYM ZELAZEM FASZEROWALA CO JAKIS CZAS np.Co 3 dzien;-)ale napisalam wilkimi nie poprawiam bo mi sie niechce przepisywac
 
KASIU ja unikam całe zycie jedynie co dziubie to kurczaka....ale masz rację jutro idę na złom po kilo co najmniej....:-):-):-):-) ale ginka nie pozwoliła mi brać żelaża bo mi po nim ciśnienie skakało i powiedziała,że nie wolno ryzykować weź ja to w ogóle lewa witamin nie magnezu nie boże skąd ja jestem z marsa:-D co za baba ze mnie weź jakis ferelny model:-D:-D:-D
 
Ada poos w watrobce jest duzo....(fuj nigdy tego bym nie zjadla hahah))


Kurde Wy to farciary jestescie u mnie nie ma chyba forum wroclawskiego hahahah :)
Iza spokojnej nocki!!!!
Maja nalesniki jeju poszlam zzaraz sprawdzic czy mam produkty i wszystko mam sie ucieszylam a teraz ??? przypomnialam sobie ze mi nie wolno ....bojciu..... nie daje rady trzesie mnie za slodkim i ciagle glodna jestem noooo
LADY ty juz nie swiruj z tymi forami.... jeszcze cie tam nie bylo:tak:


]Kasia no ty to nie do podjebania jesteś:-D:-D:-D tylko potraktuj to jako komplement:tak::-D:-D
[/quote]
a co .... beda mi tu pierdaczyc kocopoly do ucha:-Dmialy za swoje ... no nie wszytkie ...bo co po niektore to rzeskie laski.. a nie ktore to takie glupie ze oczy wiedan jak sie je czyta...wiec mi nerw puscil i napisalam co mysle .. moze za dobitnie ale co ja poradze taaaaaaakam juz jest:-D:-D:-D
 
a co .... beda mi tu pierdaczyc kocopoly do ucha:-Dmialy za swoje ... no nie wszytkie ...bo co po niektore to rzeskie laski.. a nie ktore to takie glupie ze oczy wiedan jak sie je czyta...wiec mi nerw puscil i napisalam co mysle .. moze za dobitnie ale co ja poradze taaaaaaakam juz jest:-D:-D:-D[/quote]


KASIU :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
KASIU ja unikam całe zycie jedynie co dziubie to kurczaka....ale masz rację jutro idę na złom po kilo co najmniej....:-):-):-):-) ale ginka nie pozwoliła mi brać żelaża bo mi po nim ciśnienie skakało i powiedziała,że nie wolno ryzykować weź ja to w ogóle lewa witamin nie magnezu nie boże skąd ja jestem z marsa:-D
co za baba ze mnie weź jakis ferelny model
:-D:-D:-D
Gadasz model pierwsza klasa nowka nie smigana...co najminie ja mercedes C klasa :-):-):-)tez na byle czym nie jedzie :-D:-D:-D:-D
 
MAJU no wymieniłam bym się ale na zamianę nikt nie chce a nie stać mnie póki co na nowszy.....:-):-):-):-):-):-)
 
reklama
a co .... beda mi tu pierdaczyc kocopoly do ucha:-Dmialy za swoje ... no nie wszytkie ...bo co po niektore to rzeskie laski.. a nie ktore to takie glupie ze oczy wiedan jak sie je czyta...wiec mi nerw puscil i napisalam co mysle .. moze za dobitnie ale co ja poradze taaaaaaakam juz jest:-D:-D:-D


KASIU zacytuje MAJĘ jesteś nie dopodjebania :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D[/quote]
taaaaaaaaaaa
ide na zamkniety cos wam napisze:-D
 
Do góry