reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
No to się melduję wieczorową porą ale coś pusto:-)
Pouczyłam się ale czy coś wiem...chyba nie za wiele, znów będę musiała ściągi zabrać ze sobą hehhe

Coś czytam że kobitki rozkładać się chcecie- to jeszcze nie pora na nas, nie możemy tak szybko się poddać jeszcze trochę musimy postękać i pojęczeć bo potem to już tylko zostanie sama radość:-D
 
Najpierw się witnę, a teraz idę czytać.:happy2:

Kochane ale dziś mialam stresa. Skurcze przez 3 godziny dochodzące regularnością do co 7 min. Ucichły po 3 nospach forte. No i tyle. Matylka wierci się i podejrzewam że chce się jednak przewarac jeszcze przez jakieś 2 tygodnie. Zobaczymy.:-)

No to idę na lekturzenie:-)
 
reklama
Lucky witam sie i już ci mówie dobranoc bo mnie mój informuje że zbliża się 22.00 więc zamykamy bar i spadamy do domu ale spoczko jutro nie ma pracowników i moge siedzieć non stop na netku tylko muszę znowu przytachać poduche co by było mi wygodnie:tak::-):-):-):-) siedzieć i nadawć więc rzeczem DOBRANOC

jeszcze coś wam napiszę jako,że rzadko miewam sny porodowe to mi się śnił dziś że urodziłąm i chodziłam tak 3 dnia ale dalej czułam ruchy i okaząło się że mam w środku jeszcze drugię dziecko:confused: i musiałam iść rodzić jeszcze raz:confused: boziu no wspaniałe to takie realne dobra spadam bo mi tu ktoś cos sapie nad uchem jakieś sapischo DOBRANOC
 
Do góry