reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Dzień dobry!!
u nas tez ładnie za oknem, ale chyba bardzo zimo bo szron na samochodach,

Ja już po sniadanku i zaraz sie wezmę do parsowania porcji ciuszków małej i pieluszek.

Wczoraj byłam w przychodni z synkiem, w czasie wizyty dla zdrowych dzici (byłam w sprawie szczepienia) i były mamyśki ze swoimi maluszkami. Byłam w duzym szoku jak jedna dziweczyna powiedziła ze rodziła 1,5 tyg temu (maleństwo strasznie sładkie) a dziweczyna w obcisłych spodniach i obcisłym sweterku:szok::szok::szok: i jescze mówi że 15 kg w ciązy przytyła ale tak szybko schudła.......jejku ja to miałam taką fałde że szko, ale widać niektóre kobietki mają chody:))))

Con do wanny to się boje to mi od ciepłej wody skórcze nabierają na sile i jak wychodze (a jestem jak hipopotam) boje się że sie wywale:sorry2: niech żyje zgrabność!!!!
 
reklama
Elo.

Iza no piiicha przepis i nie dziwię sie zes dumna z siebie. Zdrówka życzę.
A ps sery miękkie typu feta, mozarella, brie czy camambert są w ciąży raczej odradzane przez listerię;-):-)


Lucky, nawet takie smażone na patelni w sosie? Bo ja je uwielbiam i jadałam też takie w stylu schabowy, czyli obtoczone w jajku i bułce tartej po dwa razy, obsmażone aż w środku będą ciekłe i z żurawinkami, pycha :) Mam nadzieję, że dzidzi mojej tym łakomstwem nie zaszkodziłam....

Lady - tak, jestem jeszcze 2 w 1, tak jak mówiłam to były tylko skurcze przepowiadające, lekkie chociaż dziwnie regularne. Przeszły po nocce.
A dopiero teraz wstałam po wzięło mnie na całego, całe gardło mam jak żywe mięsko, a tak sie chwaliłam, że w ciąży wcale nie chorowałam :((

Kasieńko - nie zgadłaś, to nie zabawy z mężem wywołały te skurcze (on padnięty i obłożnie chory, ponadto w ciąży jakoś ostatnio patrzeć na mnie nie może jako na kobietę, widzi tylko ogromny brzuchol buuuu), raczej skakanie wokół niego i nagromadzenie obowiązków domowych. Kurcze nawet sobie nie zdawałam sprawy z tego, jak on mi pomaga, nie widzę tego póki nie zacznie mi tego brakować.

Kurde wracam do łóżka bo wypluję płucka, jeszcze jakiś brzydki kaszel się przypętał. Idę się kurować domowymi sposobami, mleko z miodem, herbatka z cytrynką, i kuuupa czosnku :)

buziole
Iza
 
Cześć mamuśki...

zaniedługo co wchodzić będe to nowa wiadomosć że któraś juz tuli swe dzieciątko :-)

Moje plecorami do swiata sie odwróciło i zas mało co je czuje..ech...
 
Hej!!!

Iza -----kuruj sie by porod nie zastal tWOJE CHORUBSKO NABIERAJ SIL BO tY JUZ WIELKIMI KROKAMI SIE ZBLIZASZ DOMETY!!!!!!:tak:

Madziujka!!! -----a tam tylem jeszcze troszke i poczujesz maluszka za nadtto hahah ) jeju ):-D

Kasia ----hej hej ):-)Przykladna zona dzis mowisz? to se meza dobrze wychowalas ze o sniadanie do pracy sie nie upomina moj jak pracowal od 7 to mnie z wyra zwalal i kazal sobie robic a jak nie to foch do entej szok...a teraz wstaje o 3 i dzieki Bogu nic nie musze ufff( ( bo nie zabiera sniadan do roboty bo tam sobie kuopuje hahah }

Kachurku mi sie marzy taka zarąbiscie przespana nocka ale nie moge...spac budzi mnie dzwonek na oddanie moczu hahaha i potem jak juz sie rusze to usnac nie moge...potem moj synek tez odrazu jak na szpilkach staje za mna i do toalety potem wlancza bajki i sopac nie chce wiec gdzie ja mam szanse na sen? masakra......


Wy tez tak macie ze chodzicie do toalety pare kropelek i basta? i tak co jakis czas? nie ma juz normalnego oddawania moczu???? ciagle mam uczcuie ze chce mi sie siusiu wiec ide by poczuc sie lepeij ale nic z tego.... szok :szok:


Co Was tak malo dzis na forum :/ ja se pogadac chcialam a Was jak nima tak nima:-(

no to wezme sie za przepisywanie tych przesmakow co zescie tam na przepisach po podawały ):-)
 
Lady ja tak mam..siusiu mało a wrazenei jakby tak hektolitry były

Masz już ten wóżek? My pojedziemy oblukać te wżóki z ANMARa nie w moim stylu ale ..cena oki i ni e rażą az tak ;-)a i tak kupię spacerókę moze juz na przyszły rok..
 
Madziujka A wiesz ze niekupiłam? boi sie ciagle zastnawiam.... ib oje sie kupic kolor rozowy bo jak chlopca urodze to co ja zrobie??? ale wioesz co ciagle sie zastanwiam tez czy nie kupic tylko typowego glebokiego bo spaxcerowke potem i tak kupuje zawsze taka delikatna...latw.ą w obsludze i lekką... z malymi kolkami... kurde dalej mam metlik ale tez jak przejzdzam kolo sklepu z wozkami to sie zawsze zatrzymuje i ogladam i jeszcze nic nie wpadlko mi w oko poza tym co na allegro Wam pkazywałam... a tak to we Wrocku ceny kosmo ja tez mam na wozek okreslony limit.....
 
Ja też co obejrzę to jakos wadę znajde..ale cóż wózka idealnego nei ma..
A widziałas te z anmara ? Pisałąm do nich czy blizej mojego miejsca zamieszkania mają punkt..i się przejedziemy obadam
 
Wiecie? nie wiem co mi się stało! jak nigdy zrobiłam pierwsze i drugie danie i nawet dałam tesciom pol gara zupy hahahahahha jakie ja mam dzis dobre serce ...jakiegos natchnienia dostałam hahahahahah:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry