reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Masiek, ja pracy ze sobą do domku zabrać niestety nie mogę, no i ja mam stałą pensję, więc nie ma problemu z premiami... Tylko wiem, że pewnie będę musiała na pieniądze czekać :wściekła/y: A to już nie za dobrze:wściekła/y: No, ale zobaczymy... Na razie mają tydzień spóźnienia.

Ps. Ale mamy brykających chłopaczków :tak::-D;-)

Soltera witaj :-) Pisz oczywiście jak najczęściej :happy2: Ja też jestem z Gorzowa :happy2:
 
reklama
Soltera... Zapomniałam zapytać... Powiedz do jakiego lekarza w Gorzowie chodzisz ?? Ja chodzę do p.Kozber, która przyjmuje w Hipokratesie i jestem baaaaaaaaaardzo zadowolona :tak: Usg połówkowe miałam 19-tego listopada :happy2: No i też mam wizytę 14 grudnia :-)
 
Silka, dziekuje za mile przyjecie. Jesli chodzi o lekarza to do tego połówkowego USG dojezdzam do gdańska. Od stycznia zamierzam juz tutaj. Jako ze nie znam w gorzowie nikogo maz podpytal kolezanek w pracy o lekarzy godnych polecenia.
Drogą analiz wybor padl na Smółkowskiego, Paszyńskiego i Musielaka. Podobno Musielak dobry ale juz teraz przereklamowany i stawia na ilosc wiec sobie go odpuszczam.
Skłaniam sie coraz bardziej ku Paszynskiemu. A powiedz, ile razy w tyg przyjmuje Twoja lekarka i ile kosztuje wizyta? i czy ona pracuje w gorzowskim szpitalu?

I to jest druga kwestia. Zanim sie tu przeprowadziam obiecywalm sobie ze porod tylko Barlinek albo Skwierzyna ale dziewczyny od meza z pracy mowia ze jak cos nie tak z maluszkiem to i tak na sygnale wioza do Gorzowa bo tu najlepszy sprzet.
Noi zmienilam zdanie - jakos przezyje ten porod na Dekerta. Podobno jest troche lepiej odkad Debniaka-rzeznika juz nie ma.

Chetnie poznam Twoja opinie na ten temat bo szczerze mowiac co osoba to inne zdanie.
 
Dzien dobry!!!

SOLTERA witaj i pisz jak najczęściej do nas zaglądaj i opowiadaj o dzidzi...:tak::-);-)

MASIEK GRATULACJĘ

SILA
udanych zakupów z mamą...

RENIA to pijemy kończymy 21 i zaczynamy 22 ach ten czas pomyka...
 
Soltera witamy i rozgość się tutaj. Pisz śmiało:-)

Silka i Aduś dziękujemy:tak: :-)

No jak zobaczyłam 20tydzień na suwaczku, to sobie pogratulowała no i coraz bardziej wierzę, że się uda i będzie dobrze, w końcu to już połowa.

A wiecie, że dzisiaj rozdwoiła się ostatnia listopadówka, niedługo nas podniosą szczebel wyżej:-):-):-)
 
Soltera witamy i rozgość się tutaj. Pisz śmiało:-)

Silka i Aduś dziękujemy:tak: :-)

No jak zobaczyłam 20tydzień na suwaczku, to sobie pogratulowała no i coraz bardziej wierzę, że się uda i będzie dobrze, w końcu to już połowa.

A wiecie, że dzisiaj rozdwoiła się ostatnia listopadówka, niedługo nas podniosą szczebel wyżej:-):-):-)
MASIEK GRATULACJE Z OKAZJI ZARECZYN I DATKI SLUBU:-D:-D:-D
Chyba nas podniosa szczebel wyzej dopiero jak sie pojawi watek sierpniowy...:-)sibko sibko bo ja juz chce kwiecien:-D.
 
Masiek - moje gratulacje z okazji zaręczyn:-):tak: pochwal sie pierścionkiem:-)
Silko - ja od początku sierpnia jestem na zwolnieniu i jeszcze ani razu pieniązki mi sie nie opóźniły... zawsze wypłatę miałam koło 10-ego i teraz tez mi kaska wplywa na konto nawet przed 10-tym zreszta w ten sam dzień co mojemu mężusiowi, bo pracujemy w tej samej firmie:-)

i wczorajzapomnialam wam dopisać , ze termin mojego porodu przesunął sie na 1.04.2008 czyli taki jak ty mam Silko:-) no i moj Michaś to duży mężczyzna bo już waży 610 gram:szok::-D
 
reklama
Do góry