reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Wczamałam śniadanko przeglądając allegro. Wózek chyba jednak kupimy używany, większość w dobrym stanie a taniej niż nowy i tak ten pierwszy wózek to na rok bo potem będziemy się przesiadać w lekkie spacerówki:tak:
Już kilka razy słyszałam, że jeśli kupować nowy wózek, to poczekać i kupić go przed samym porodem by nie tracić gwarancji, wózek można przeważnie w sklepach zarezerwować.
Strasznie mi dzisiaj zimno i ręce marzną, a jak byłam na spacerku, to przecież ciepło było, kurcze jak ja mam się zbierać, to takie chmurzyska się zbierają. No i muszę taksówkę zamówić bo komunikacją miejską na razie nie będę się poruszać, bo ludzie jak na człowieka wejdą, to czasem jak by nieczuli:wściekła/y: wole nie ryzykować
Mam nadzieję, że będzie dobrze, ech choć jak mierzyłam ciśnienie, to żadna rewelka:baffled:
Żeby tak był już marzec, i cieplej i ciocią już bym była i brzuszek większy i bliżej końca:rofl2:
Dobra kochane zmykam się ubierać.
Tak mi wygodnie tutaj się siedzi, psia na kolanach grzeje herbatka pyszna, taka dla przyszłych mamuś "Bocianek" się nazywa, polecam mniejsze zgagi mam, choć licho dalej mi dokucza.
Oki kończę bo miałam iść a ja tu referat piszę:rofl2::rofl2::rofl2::-):-):-):-)
 
reklama
To znowu ja, już ubrana maluję pyzio, w rejestracji jest taki młody człowiek przeważnie i jak mu zamrugam oczkami, to on taka fajnie się rumieni, a mój Wojtek wtedy mnie szturcha i pyta "co mu robisz?":-D
 
No właśnie...Nasza Kochana Lajla znowu gdzieś się zapodziała... To jest dopiero kobietka pracująca :tak:;-):happy: Szybciutko proszę się zameldować na Kwietnióweczkach ;-)

masiek,
Ty nie molestuj panów w rejestraji ;-) Powodzenia !!!

Biorę się za gotowanie obiadku. Dziś wymyśliłam spaghetti , bo szybko i pysznie :-)

Buźki !!!!
 
Dziewczynki nie ma tego zlego.....no bo gdyby te nasze chopy siedzialy z nami i w dzien i w nocy to kiedy my bysmy siedzialy na BB:-D:-D:-D

Ka32sia ja tam wrzucilam zdjecie wozia na dzial Wozki i foteliki czy jakos tak, jakbys chciala luknac, ale tez sie zaczynam zastanawiac czy nie szukac go na allegro:tak:

masiek a co tam nam tez sie cos z tych wizyt nalezy:-D:rofl2: molestuj poki nie ucieknie:ninja2::rolleyes:
 
Renata nie gniewaj sie ale ja ten wozek ,co wkleilas w galerii ,widzialam na zywca w Polsce dla mnie tragedia;-);-);-);-)( podobal sie mojemu chlopu ale ten lubi wszystko co udziwnione) ale na temet gustwo sie nie dyskutuje . Ja z wlasnej praktyki wiem ze wozek powinien byc lekki i jak dla mnie powinnien wygladac dosc delikatnie.. takimi wozkami sa wozki bebe comfort i chicco ;-)
 
Renata amoksycyklina jest jednym z najbezpieczniejszych antybiotyków i dlatego się ją przepisuje kobietom w ciąży podczas infekcji. Większe niebezpieczeństwo stwarza infekcja bakteryjna. Nie masz się co martwić !:-)
 
Witajcie

Aduś dziękuję że pamiętasz o mnie buziaki wielkie!!!!!
U nas w porządku Skarbus rosnie ale nadal nie pokazuje co chowa między nóziami. Wczoraj wtuliło się w mamusie a dupcią naświat wystawiło i tak sobie grzecznie spało.. serdusio śłicznie puka..jak to gin powiedział bardzo ładną ma głowkę. Stópki ma raczej z prawej ale wedrujące a głwisię z lewej (czyli tak jak czułam )..mój Szkarbek kochany.
Mam brać zamiast duphastonu kaprogest w dupcie co 78 dni..auć..juz wczoraj mezulko wbił mi pierwszy a na następna wizytę 27 grudnia będzięmy bardziej przyglądac sie maluskzowi.
Pozdrawiam Was kwietniówki.
 
Wróciłam:-)
No i jest tak jak było. Niskie ciśnienie, ale przynajmniej nie skacze. Choć jak przyszedł Wojtek bo się trochę spóźnił i jak wchodził to akurat lekarz mnie osłuchiwał to od razu serduszko mi mocniej zabiło:-) No a jak by miało być inaczej;-)
Zostałam zważona i zmierzono mi brzuszek waga masakra ale co się dziwić jaj tyle jem. A w brzuszku mam 97cm:szok: a mi się wydawało, że mały. No ale fajnie, że rośnie.
Małego po podglądamy w tygodniu po świętach.
 
cześć dziewczynki:-) wkońcu udało mi się znaleść chwilke i już wszystko opowiadam co u nas:-) wczoraj miałam strasznie zabiegany dzień od samego rana.... pojechałam do Klinki naKopernika na konsultacje do diabetologa i na szczęście na razie nie jest źle, bo mój wysoki poziom cukru we krwi po glukozie narazie jeszcze nadaje się do diagnostyki - jeszcze nie do leczenia więc jeszcze dieta mi nie grozi:rofl2: ale normalnie ile sie tam wyczekałam:angry: najpierw kolejka do rejestracji 40min czekania...:wściekła/y: potem kolejne do gabinetu zabiegowego gdzie Pani uzupełniła moją karte i zmierzyła mi ciśnienie, i z tego stresu miałam 160 na 100:szok: ale Pani zmierzyła jeszcze raz i już było 135 na 80 bo normalnie to mam niskie ciśnienie. potem czekalam w kolejce do Pani doktor, bardzo miłej:-) i w piątek musze jechać pić jeszcze raz glukozę:-( i wtedy zobaczymy co będzie ze mną dalej.... potem wróciłam do domku odpoczęłam chwilke walczyłam z drukarka żeby mi wydrukowala papiery bo musiałam iść do mojego ginka, ale tak mnie zdenerwował jak nigdy:wściekła/y::wściekła/y: nawet sie zastanawiam czy go nie zmienić na innego... bo wiecie ja jestem od 6tyg ciąży na zwolnieniu i na początku lutego będzie mi sie kończyło i muszę złożyć wniosek do ZUSu o zasiłek rehabilitacyjny najlepiej okolo 6 tyg wcześniej, czyli juz teraz, o on wiecie co mi powiedział że mi nie uzupełni tych papierów bo on nie wie jaki bedzie stan mojego zdrowia za 2 m-ce i ze on to ewentualnie moze mi to wypelnic pod koniec stycznia:wściekła/y::angry: a przeciez jak ja to zloze pod koniec stycznia to luty, marzec bede bez kasy bo zanimrozpatrza moj wniosek..... po to trzeba to zlozyc 6 tyg wczesniej.... i normalnie teraz niewiem co mam zrobić :no::wściekła/y:
na szczeście potem pojechaliśmy do Szpitala na usg3d/4d no i to mi poprawiło humorek:-D wreszcie widziałam mojego bobaska:-D był taki nieśmiały cały czas zasłaniał buźkę:tak::-D i najważniejsze jest cały i zdrowy i nie ma żadnej wady genetycznej uffff.... na szczęście:-) no i tak jak już pisałam to chlopczyk - Michaś:-) jego serduszko biło 150 uderzen na minutke:-) wreszcie je ładnie słyszalam i zostało zmierzone bo moj gin w karte wpisał 140, bez mierzenia .... zreszta coraz bardziej zaczyna mnie drażnić karty mu sie niechce uzupełniać, a ciśnienie mierzył mi tylko raz a tak to wpisuje sobie sam jakie chce ....
No ale sie rozpisałam:-) miłego wiczorku wszystkim:-)
 
reklama
Dobry wieczór kwietnióweczki!!!
MAJU wiesz co dziwny lekarz łaski ci nie robi,że ci wypiszę a skoro cię nie bada i wpisuje w karte co chce to zmień go koniecznie my musimy mieć zaufanie do naszych gin no i współczuję picia znowu glukozy fuj fuj fuj...:no:
MADZIUJKA to tak jak u mnie tyłem i ma mnie w d...:-D najważniejsze ze jest wszystko dobrze z naszymi dzidziami a czas leci...auć..mężulek specjalista w robieniu zastrzyków....
bozszszsz ja przed ciążą to mnie mogli kuć jeszcze patrzyłam za ciekawiona co mi robią a teraz nie bardzo...
LADY a kukuku???????
MASIEK
damy radę teraz to z górki na pazurki...ach ty podrywaj a co...wojtek pewnie zazdrosny...;-) jak ja przychodzę do mojego do pracy i ktoś mnie zagada to każe mi iść na zaplecze bo ja go stresuje niby czym...:laugh2: ach ci mężczyźni ale mój twierdzi że zazdrosny nie jest...w ogóle:laugh2:
RENIA racja gdyby mój przesiadywał ze mną cały czas to ja nie mogłabym przebywać na forum...
a ja mam infekcję w moczu...idę w piątek do gina czy kiedyś one się skończą...:-(
SILA wczoraj się zastanawiałam czemu cię bioderko boli a mi dziś zaczęło dokuczać czy to zaraźliwe:-D:-D:-D:-D:-D

 
Do góry