reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

IWONKA GRATULUJĘ:-)Wszystkiego naj dla maleństwa i dla ciebie:-)

Ala witaj:-)Fajnie,że znowu zaglądasz:-)Co tam u ciebie i dzieci?

Anekha to dobrze,że wysypka ustępuje a jak tam po rozpoczęciu roku szkolnego?

Ruda śliczne dzieciaczki,Alex i Natan faktycznie bardzo podobni są do siebie:-)Jak tam kolki,ustąpiły?

Pozdrawiam i życzę miłego dnia:-)
 
reklama
hej laseczki :-)
ja tylko na sekundę bo brak czasu - popiszę może wieczorem albo jutro :tak:

Gratulacje Iwonka super że już jesteście w komplecie :-)
zdrówka dla ciebie i Dominiczka :tak:
no i życzę jak najwięcej snu i odpoczynku bo to na początku jest najcenniejsze :tak:
jeszcze raz GRATULACJE

buziaki dla wszystkich i miłego spokojnego dnia życzę
:-)
 
Iwonko - gratuluję narodzin synka ( a jakie piękne imię dla Niego wybraliście :-)) Niech rośnie zdrowy, duży i silny :-D
504.jpg

 
Hej hej!!!!
co tam u Was kochane?
Kto wie co tam u Iwonki i maleństwa?

Asia
małej niby zeszła wysypka ale skóra bardzo szorstka została:confused2:smarujemy, dajemy ketotifen...eh i tak w kółko:-p
Młody po rozpoczęciu roku zachwycony...zwlaszcza z tego że są długie przerwy 2 pod rząd...hahaha

ja se idę w poniedizałek w końcu na leczenie nadżerki...pół dnia na oddziale..smieję sie że odpocznę tam:-Dzobaczymy jak mała wytrzyma beze mnie pół dnia..bo jeszce tyle nie zostwała sama przylepa mała...maz i teściowa mam nadzieję że sobie jakoś poradzą.

Ruda
Madziujka
Ala
Ada

no i Iwonka oczywiście.... wszystkie po kolei pisać co u Was kochane:-)Pozdrawiam bez wyjątku!!!!:happy::happy::happy:
 
Dzień dobry!!!!!!

U nas też dobrze....mały trochę odpuścił z ząbkami....i szaleje na maksa...

AGUŚ no to faktycznie:-Dodpoczniesz se na oddziale.....a Niteczka zajmię się tausiem i teściową:-D

RUDA jak tam u Ciebie??Jak junior??

pozdrawiam wszystkie:happy:
 
Ada
taaaa...
ona będzie się wydzieraćw niebogłosy a oni beda stawać na uszach zeby sąsiedzi policji nie wezwali:-D:rofl2::-p

A Nitce ząbki wychodzą po"chińsku" 6 i 5tka góra i dół...teraz 4ka jakaś chyba wyjdzie...hahahahaha....

A jak u Was?

 
Ostatnia edycja:
Hej kobitki:)
Iwonka, w końcu masz swoje drugie serduszko przy sobie:))) Gratki od nas !!! i milion buziaków dla dzielnej mamy i synusia!!!!!


U nas nieciekawie , Hania się rozchorowała i ja dziś na zwolnieniu z nią w domku, katar miała od tygodnia, poszła normalnie spać i o 2.00 obudziła się z wielkim płaczem, ja za termometr a tam 39,6 kresek, już mieliśmy jechać na pogotowie, ale nurofenem zbiłam do 38 kresek i do rana poczekaliśmy. Byłam z nią u pediatry i nie obeszło się bez antybiotyku, teraz biedaczka spi sobie smacznie i nabiera sił,. W dodatku wychodzą jej dolne trójki to też daje jej się we anki - jeszcze nie miałyśmy takich przebojów z zębami :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:ma w sumie 14 zębó i czekamy na te cholerne dolne trójki. Wybaczcie, że tak rzadko tu zaglądam, ale czytam regularnie :tak::tak::tak:czasu mało, w parcy meksyk, przed urlopem, nikogo nie ma i robię za 10-ciu, no ale za 3 tygodnie urlop i lecimy do USA:-):-):-) mam nadzieje, że do tego czasu się wukurujemy obie, bo umnie też cienko, mam chyba jkąś anemi9ę, ważę już 6 kilo mnije niż przed ciążą i wciąż jestem osłabiona, w dodatku zatoki nawalają- ale wam smęćę, ale to pewnie przejściowe i za kilka dni stanę na nogi:happy::happy: Buziaki dla wszystkich mam i naszych kwietniowych słoneczek!!!!!
 
reklama
AGUS a 6 to nie stałe zęby??One chyba wychodzą później czy ja coś mylę....my mamy 1,2,3,4 ostatnia 3 się przebija i potem 5...ale 5 to chyba około 2 latek chodź i tu róźnie bywa.....jakoś nie raz te zębole sie przebijają przeróżnie:-D:-DA dokuczają Niteczce ząbki???Pewnie marudna...oj kiedy odpoczynek chyba jak za mąż i ożeni się :-D:-D

LENE Hanulka słodka na zdjęciu:tak:i życzę dużo zdrówka....a ty może jakieś witaminki weź....skoro schudłaś może osłabiona jesteś.....

Mój syncio robi...aaaaaa...potem plac zabaw kolacja spać i zaś od nowa:-D
 
Do góry