reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Hellooooo :]

U nas nocka wzgledna chyba tak to moge ujac po wczorajszej masakrycznej ale nie jest i tak jak kiedys..... malemu w noxy znowu wpadly 2 karmienia nie wiem czemu......

a jak tam u Was??

U nas leje i wiejej ciagle wiec dupy nie ruszam .....poweranduje sie tylko z zSeba....

kurcze odliczania do roczku pelna geba ida hahahah:) ja juz sie troje jak to zorganizowac :) torty ogladam :)

Aga--ta wlasnbie moja maruda chodzi tak spac i nie da sie wczesniej chocby nie wiem co;... chocby cissza ciemno bylo nie da rady... licze na zmiane.....

Kuoilyscie cod do ubrania swoim pociechom na roczek? ja szukam wlasnie :) i dla siebie tez :)

Karola ---- no to zes tego uzbierala fiszerkow:) widze ze az sie tam bija o nie:)

Monia jak tam>????? moja waga stanela w miejscu :/ chyba przez ten brak oproznienia i tak mi ciezko
 
hej dziewczyny :-)

widzę że też już odliczacie do roczku :-)
ja wczoraj właśnie zamówiłam torcika mam nadzieję ż esie będzie podobał małemu :tak:
zamówiłam mu rybkę nemo ale biało niebieską
głupio te jego urodzinki wypadają bo dzień przed Wielkanocą
i moja rodzina z dalekich zakątków Polski nie będą mogli nas odwiedzić :-(
no ale cóż będzie tez miło
muszę jeszcze jakieś dekoracje pokupować macie coś fajnego wypróbowanego
wiadomo balony czapeczki serpentyny ale nie wiem co tam jeszcze

widzę że wszystkie dzieci są bardzo kumate :tak::tak::tak:
aż dziwne że nie potrafią prawie nic mówić chodzić a wszystko rozumieją :tak::-)

ok muszę spadać bo za chwilę będę miała gości :tak:

może luknę do was kobitki potem :-)

papa:-)
 
Hejka!
Ja byłam dziś z Patrykiem krew mu obrac,na szczęście tylko z palca i nie płakał.Siedział tak spokojnie,próbowałam go zagadywac a on tylko patrzł co mu tam pielęgniarka robi:-)
Wogóle to nam się smoczek zapodział,zawsze jak rano ścielę łóżko to go zostawiam koło poduszki a dziś sie zapadł pod ziemię.Wszystko przeszukałam,pod łóżkiem,pod materacami,pościel ściągałam,no jak kamień w wodę.Oczywiście płacz byl przy usypianiu,dobrze,że tata mógł się na chwilę urwac i nam przywiózł nowy bo tak ja bym musiała specjalnie jechac.Co to będzie jak przyjdzie go oduczac.Okazja się ku temu nadarzyła ale jakoś nie jestem jeszcze na to gotowa.

Ja też nad tortem się zastanawiam.Może autko albo misiu,nie wiem jeszcze.Szkoda,że go nawet nie będzie mógł liznąc.Myślałam,żeby zrobic specjalnie dla niego jakiś bezmleczny i bezjajeczny.A dekoracje to chyba jakieś balony.Czapeczek nie kupuję,bo kuzynka Patryka na roczku miała i maluchy nie chciały ich założyc,ściągały od razu.Za małe jeszcze.

Lady to przerąbane masz z ty spaniem,nie dośc,że tak pózno zasypia to jeszcze sie budzi w nocy.Biedulko nie masz za bardzo kiedy odpocząc.Na zaparcia dobre jest siemię lniane,okropne w smaku,ale mi pomagało.A do ubrania to nie wiem czy cos będę ekstra kupowac.To się jeszcze okaże.

Ruda zabawki super,tylko z kasą cienko_Obserwuję kręgle,zobaczę jak cena będzie rosnąc.;-)

Katja witaj:-)
 
hejjjjjj:-)
a sie pochwale...mamy pierwsze samodzielne kroczki....:-):-):-) wczoraj jak to mąż mówi"córka się pusciła....""mebli i postawiła kilka kroczków od łózka do mnie:-):-):-)no i teraz się zacznie... 11m-cy i 8 dni...o 2 mieisące szybciej niz młody próby chodzenia zaczyna...ale mam radochę, zresztą jak to każda mama..cieszę sięz postepów:-):-):-)

Ala
na pewno się przestawi,może latem jak wiecej spacerków będize to siezmęczy i padnie wczesniej:tak:

Izabelinda
co tam u Was????:-)

Ruda
hehe mój syn sobie zażyczył zimne ognie koniecznie bo chce se popalić je...a tak to nie za bardzo mam wenę....
u mnie robimy impreze 3w1 bo urodziny dzieci i moje imieniny zaraz po świetach i też nie wiem jak to będize z gośćmi..najwyżej czesc odwiedzi nas póżniej....

Ada
HALLLLOOOOO>>>>>>>GDZIE SIE PODZIEWASZ??????

co u reszty pań????

Pozdrawiam
zmykam wózek wtachać na góre...dobrze że to już spacerówka...ale i tak na 2 razy biegam bo z zakupami to mi cięzkawo:-p
 
Witam wszystkie panie:) dopiero mam czas coś poklikać, byłam od rana z małą na dwugodzinnym spacerze, musiałam sporo spraw pozałatwiać takze kręciłyśmy się tu itam...teraz Amelcia śpi a ja zaraz musze wziąć się za obiad...widzę, że coraz więcej dzieciaczkó zaczyna się "puszczać;)" mojej nie można nawet na chwilę zatrzymać, bawi sie na stojąco, je też..ona wogóle nie odpoczywa, czy tak można wogóle???szok..dobrze, że chociaż śpi te dwa razy w ciągu dnia..nóżki odpoczną...a jak to jest u Waszych Skarbów..widzę też że poruszacie temat roczku, u nas to naprawdę już niedługo, bo od dziś za 10 dni..imprezka w sobotę będzie, menu już jest, nawet zrobiłam już rozpiskę co trzeba kupić, mniej więcej oczywiście, bo po drodze coś tam jeszcze dojdzie, torcik już zamówiony...tylko w tą sobotę, mój mąż ma jeszcze malować u nas, w pokoju szczególnie, odświeżyć trochę, żeby w miarę ładnie było...

LADY ja jak narazie nie mam kłopotów z zaparciami, jak narazie oczywiście, dzisiaj chyba szósty albo siódmy dzień kuracji, nie wiem dokładnie, wazyłam się w sobotę, wtedy było 2,5kg mnie...teraz zważę się dopiero w czwartek u rodziców, myślę, że lepiej wazyć sie rzadziej, może będą większe efekty;))) chociaż nie wiem..mnie starsznie ssie wieczoramio, zjadłabym wtedy konia z kopytami ale jakoś wytzymuje...wczoraj zjadłam trochę płatków i było ok...nie jem wogóle słodkości a to najwazniejsze...pytałam się też mojej szwagierki co zrobić jak zaparcia mnie dopadną, mówiła mi o jakiejś herbatce, niedobrej ale skutecznej, zapomniałam jak to było..z serii zielnik apteczny...sensix?? nie wiem, jakoś tak w podobie...ponoć rusza na całego...spróbuj może pomoże...pewnie dlatego też Twoja waga stoi w miejscu....ALE POWIEM CI SZCZERZE, ŻE MYŚLAŁAM, ŻE TE TABSY PODZIAŁAJĄ NA MNIE INACZEJ, ZE NIE BĘDĘ MIAŁA APETYTU, A JA MAM...CO PRAWDA WYDAJE MI SIĘ, ZE MNIEJSZY ALE JEST...:wściekła/y:I CZĘSTO MAM ZAWROTY GLOWY, NA PRZYKŁAD WCZORAJ WIECZOREM, MYŚLAŁAM, ZE PADNĘ, KRĘCIŁO MI SIĘ NA CAŁEGO AŻ NIEDOBRZE BYŁO...TEŻ TAK MASZ???PISZESZ, ŻE TWÓJ MĄŻ PRÓBUJE KURACJI Z MERIDIĄ, MÓJ TEŻ CHCE, ALE RADZĘ MU 15 BO WYDAJE MI SIĘ, ŻE MOZE BYĆ LEPSZA...A WOGÓLE JAK DŁUGO MASZ ZAMIAR BRAĆ TE TABSY???

 
Ostatnia edycja:
ANEKHA GRATULUJE PIERWSZYCH KROCZKÓW..:tak::tak: BRAWO DLA MALUTKIEJ...PAMIĘTAM JAK JA SIE CIESZYŁAM, AMELKA ZACZĘŁA STWAIĆ PIERWSZ KROKI JAK MIAŁA 10 MIESIECY I TYDZIEŃ, A TERAZ ZASUWA AŻ SIĘ KURZY...NAWET POWOLI UCZY SIĘ BIEGAĆ...JA UDAJĘ, ŻE JA GONIĘ A ONA "DŁUGA" I DO PRZODU...KOMICZNIE TO WYGLĄDA...TERAZ CI SIE ZACZNIE, WSZĘDZIE ZA TOBĄ...KROK W KROK..ALE SIUPER:-):-)
 
monia nooo kazda ciesz cos nowego u dzidzi...ihih biega mówisz ;-) fajnie...zobaczysz co bedzie wiosna na placu zabaw czy gdzies ;-D


 
reklama
ale pustki, co z wami kobitki?? na spacerze raczej nie jesteście, u nas pogoda beznadziejna, pada raz śnieg, raz deszcz, wszystko naraz...ja już skończyłam robić obiadek, posprzatałam trochę, także teraz chwila relaksu...mała sie bawi i ciągle mi ucieka, musze ja gonić po całym mieszkaniu...

Lady jak samopoczucie u Ciebie? u mnie znowu tak sobie, głodna nie jestem, ale znowu zawroty, i jakos tak słabo się czuje...boję się tego, ze bede musiała odstawić te tabsy ze wzgledu na złe samopoczucie:(:wściekła/y::no:
 
Do góry