reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Cześć dziewczyny!

Aga23435 - wielkie gratulacje dla Gabi-wędrowniczki :-)

Ala - no odzywaj się, czekamy... ;-) Jak tam, kolejne kilo zleciały? Jak samopoczucie?

Moncia - Pati pomału wchodzi w rozmiar 86, niektóre ciuszki są już dobre, zależy od firmy... A co do chodzenia to tak jest że jak ją pochwalę to spoczywa na laurach a jak pomarudzę to się ruszy... I już nic więcej nie chwalę tylko coś Wam pokażę z wczoraj :-D

Faulstart Filmy - Kolejne podejście... - Pamiętnik - Benc.pl
i..... Filmy - Kolejne podejście... - Pamiętnik - Benc.pl
a potem... Filmy - Kolejne podejście... - Pamiętnik - Benc.pl

U nas za oknem śnieg, znowu... dziękuję za taką pogodę. A jak tam u Was?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Brawo dla Pati, nie ma nic piękniejszego jak patrzenie na postępy naszych milusińskich:tak:

U nas od samego rana świeci słoneczko:-)

Pozdrawiam cieplutko:tak:
 
Witam:)
Właśnie zjadłam śniadanie.Z samego rana padał deszcz ale teraz słoneczko się pokazuje. To dobrze bo muszę się ruszyc do miasta.
Dziewczyny powiedzcie mi co dajecie swoim dzieciaczkom na śniadanie,czy dajecie coś innego poza kaszką?

Aga23435 gratuluję samodzielnych kroczków;-)

Moncia ty chyba pisałaś kiedyś,że twój mąż też chce się odchudzic i też będzie brał te tabsy.On zrezygnowal?

Narazie
 
Asiu - u nas ze śniadaniem jest tak, że rano ok 6:30 jemy wszyscy wspólne śniadanko i wtedy Pat je z nami kanapeczki, czasem jajecznicę albo jajko na twardo. Potem na drugie śniadanie ok 9:00 dostaje kaszkę i idzie spać z pełnym brzuszkiem.
 
hej laseczki :-)

ja tylko na chwilę bo nie mam teraz zbytnio czasu
u nas wszycho ok

Lady gratki dla postępów dietowych :tak:

Izabelinda świetnie ta twoja córcia zasuwa jak ja bym chciał żeby ten mój leniuszek tak zasuwał :tak:
ale jak zauważyła to on się uwstecznia
swojego czasu jeż mu lepiej szło
a teraz powrócił na kolana hehe
ach te dzieci nie wyczuje się ich o co im chodzi

a tek z innej beczki - mam pytanko
Czy wasze dzieci też tak reagują na wszystkie komendy i polecenia bo ja mam ostatnio wrażenie że co nie powiem Natiemu to on wszystko rozumie
np. mówię mu postaw butelkę na stoliku
oddaj mamie dyda
daj mamie jeść
gzie jest oko
gdzie lampa itd.

co się go nie zapyta to on to wszystko rozumie:tak::-)

jeszcze jedno ostatnio wystawiłam kilka zabawek Natana na aukcję
bo czas już mu zmienić na inne
może ktoś będzie zainteresowany daje linka

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

ok miłego dnia laseczki :tak::-)
 
Hej\\\


Nosz kurde mole mówie Wam co ja mam z tym moim Sebkiem!Trzyma sie mnie jak nie weim co dupy ruszyc nie moge by gdzies isc bo w placz wpada musze targac wszedzie go ze soba nawet do kibla! masakra........


Miłam wczoraj se popisac ale gnojek jak zwykle nie chcial isc spac....no ale padl po 23..... i tak nocka byla najgorsza od kilku miechow ciagle sie krecil jeczal jak za czasu jak mial 4 miechy co nazeklal;am tak strasznie wtedy ze zle spi dzis byla identyczan powtorka do 1:30 sie krecil dalam butle wszamala potem ciagle i tak sie krecil poplakiwal kuzwa na rece musalam brac a to na kolanach mi spal na brzuchu masakra.... i tak do 5 rano na kolejna butle ktora wszamal.... potem do 6:40 sie wiercil z placzem ale juz mi sie nie chialo reagowac bo jeczal a nie plakaal i jakos zasnol i tak do 7:30:/ a ja padam na ryj! dzis od rana to samo zebow nie widac naprawde nic ani dzisla nie ma opucnietego zadnego ani zaczerwionego ani nic nie przesswituje nic nigdzie a on paluchy do buzi.... i slini sie i marudzi i gryzie jak cholera bol nie z tej ziemi jak tak z ninacka sie rzuci i ugryzie...... i cos mi sie zdaje ze te bole potrwaja az zab nie wyjdzie a ze do tego daleko jak widze to pewnie mam przesrane z nim z tymi nocami na jakis czas......


Asia ----to Ty pytalas o buty jaki numer? juz zapomniaalm sorki jesli cos myle ale ja na szybkiego bo zaraz pewnie maluch mi wstanie by dalej dawac mamie w kość!!!! ja mojemu kapicuszki kupuje na 20 a buciki adidaski ma na 21 i 21 i pol jedne.....


Monia---- ja juz ponad 4 kilo w dol poszlam..... i mi sie nic nie chce jesc i jem bo jem ale to barddziej dziubanie..... niz jedzenie i cholerne zaparcia zadna xenna i inne srodki na mnie nie dzialaja wiec jestem wzdeta !!!!! a a moze u cieie inaczej bo 10 jest slabsza niz 15 bo ta to najmocniejsza....a tez mozesz miec inny organizm inaczej reaguje.... moj mąz tez zaczol brac meridie i schudl ponad 3 kilo ale tego to tez ssie... je czesto ale malo nie je tylko kolacji ale do 16 ciagle geba widze rusza to serek wiejski a to jablko a to jakas makrela a to jakas inna konserwa rybna ato jogurt a to bulka z czyms tam ...... fakt malo ale je i leci w dol ja malo jem i tez lece ale wysrac cholera sie nie moge noooo ....a on kuzwa bez problemu az 2 razy!!! sorki za szczegoly hahahahahahahahahahhajuz nie bede :) pisalas ze 2i pol juz poszlas? no to suoper dzis 8 dzien i ja ponad 4 w dol ale dzis tylko 2 deko mniej hahahaha no bo ciagle nie moge sie oproznic!i nie wiem co mam jz robic wypic czy zjesc zeby mnie przeczyscilo nawet herbatka przeczyszczacjaca 2 naraz wypoilam nie pomogla.....

kto tam kolejny do golenia??? hahah

Iza--- sliczny podpis ladne zdjecie no a zasluga cudnych dzieci i profesjonalistki ktra je cyknela:) ma sie talent :p


Karola---- Sebastian reaguje na:
\
daj mamie smoka do buzi i daje mi wpcyha wrecz na sile....
choc do mamy i idzie
idziemy sie kapac??? i sie usmiecha i raczkuje odrazu do lazienki i sie tak cieszy jak nie wiem co az wzdytcha z radosci...... a jak jest na raczkach to sie patrzy w strone lazienki....
wlacz baje wlacz telewizorek i daje mu pilota a ten kieruje na telewizro i naciska co popadnie
Sebciu idziemy jesc? chesz am am??? i wtedy patrzy mi sie na usta i slinka mu cieknie tzn... rusza ustami jakby cos zjadl wiesz o co chodzi i wtedy wzroku od ust nie spuszcza mocih i paluszkmi chce buzie mi otworzyc i mlaska ustami....
choc a aaaaa aaaaaaaa spac... choc... i ja leze na lozku i onn idzie do mnie i sie kladzie kolo mnie i kladzie glowke na podusie.......
Sebciu nie nie nie? nie nie idziemy spac nie? i kiwa glowa tak szybko nie nie nie w kolko az sie nie zmeczy :)
daje mu grzebien i mowie sebciu choc uczeszesz mamusi wloski i sebek wali mnie grzebieniem po glowie ale tak gladzi fakt odwrotna strona ale tak robi jakby naprawde wiedziala co sie z tym robi....
i co tu jeszcze??? jeju karola masa rzeczy moglabym wymieniaz ze szok...naprawde juz duzo rozumie tylko jednej rzeczy najwazniejszej widze ze nie rozumie jak mowie Seba nu nu nu nie wolno hahahaha wtedy sie nie slucha i udaje ze nie slyszy hahahahahahaha

Aga 23-- to super juz niedlugo nie bedziesz liczyc tych krkow bo bedzie ich nieskonczonoschahahhah
 
hejjjjj
wszystkim
ja tak na moment bo mała rozrabiaka mi tu broi:-D
dzięki z agratki ząbkowe:-)

Ruda
pare zabawek..hhiih całą stronę fishera wystawiła;-) fajne zabaweczki, żbym śmierdziała ciut bardziej gotówką na pewno bym coś tam odkupiła ale póki co..mamy przelotny romans z biedą:baffled: a tu urodziny dzieci za pasem...że też oba sie trafiły w kwietniu:-pniby fajnie ale to na raz wydatek..i święta jeszcze...
a ze duzo rozumieja dzieci to fakt..."daj chusteczki"i daje..ewentualnie rzuca nimi...hihihi..itd.. ;-) rozwijaja sie dzieciaczki ;-)

Młody sobie wypatrzył atlas geograficzny dla dzieci..boże ma fioła na punkcie czytania ostatnio...dla mnei lepiej bo mneij zabawek w grę wchodzi:rofl2:

Lady
boże 23 spać chodzi? moja o 19-20 już kima...zależy od dnia i oczywiście mówię jak jest zdrowa bo wiadomo że jak chore to różnie bywa...ale ja tam zadowolona bo mogę coś porobić;-)

a butki u nas 20..a kapciuszki 19

głowa mi peka,coś mnie przewiało..brr..paskudna pogoda....
zmykam,zakukam niebawem,może jutro,papa:happy::happy::happy:
 
Ostatnia edycja:
Hejka wrocilam po dlllllllllllllllllllllllllllllllllllugiej przerwie mama Sofijki POzdrawiam was mocno a szczegolnie te pracujace nie tylko w domu:-)
 
reklama
Witaj Katja "po latach" :-D Pisz co tam u Was, jak córcia się miewa?

Ruda - co do rozumienia dzieci to Pat dziś wyjmowała ciuszki z pralki i podawała mi do ręki abym mogła na linkę powiesić. Kilka ciuszków oczywiście wylądowało na podłodze bo mama za wolno wieszała haha ;-) Ale ogólnie jak mówiłam podaj coś tam to dawała grzecznie i podobała się jej taka zabawa.

Anekha - fajny prezent to też może być dla starszaka mikroskop-niby zabawka ale powiększa pięknie i można samemu tworzyć preparaty (my oglądaliśmy robale w stojącej wodzie z kwiatów - fuuuuJ :baffled:).

Pogoda nam się poprawiła to wyskoczyliśmy na spacerek (bo rano śnieg padał poziomo tak wiało).
 
Do góry