reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Anekha gartuluje 11 miesiąca:))moja już dawno po, w sumie za niecałe trzy tygodnie roczek:)))) oj bedzie trzeba rękawy zakasać i za gary się wziąć:-:)-( współczuje siniaka, nasza miała już taki wypadek kiedyś, ze nawet krew leciała, ja nie wiedziałam oczywiscie co robić, ale mój mąż zachował zimną krew...uderzyła sie w krzesło w taki sposób, że przeygryzła sobie język, oj ale płaczu było, biedactwo...ale muszą przejsć to jakoś:)



 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc!


Agus moj tez mial siniaka na maksa na czole bardziej po lewej i do ttwarzy mu z nim bylo ;) a tak serio szybko zniknol moj juz ostrosniejszy ale casem przewroci sie i o tyl glowy zaryje........

IIIIIIII

Wsiego naaaaaj dla Anitki~!!!!!!!!!!!!

11 niesiuecy ale cczas leci??? zapier......dala hahahhahahaha:)


Monia---- ja juz 3 kilo w plecy ale dlatego ze kolacje odrzucialm i pije duzo ale to duzo wody 2 litry nienal dziennie .....ale ssie niesety............. ale powiem ci szczerze ze od poniedzialku bede miec to co ty:) cudem! bo jak inne laski mowily reszta tabletek i plynow mozna se o dupe rozbic........ a wiec od poniedzialku sie zacznie... ja placilam 105 zł ale nie wiem czy to za tabsy czy za usl;uge tez nie pytalam zaplacilam i odebrac mam w poniedzialek troszke sie boje...... reakcji wiesz....nieporzadanych..... ale bede uwazac.....farmaceutka mnie pouczyla ze szok.ale terraz kazala pic takie fiolki malinowe jedna dziennie w litrze wody na krazenie .... i takie tam....wiec juz 3 dzien to pije.... zobaczymy powiem ci czy naprawde warto i co sie dzieje.......

a i synka slodziaka masz smieszek widac :)

Aga sa nowe juz foteczki anitki?????:)

gdzie reszta kobietek???
 
Lady ja mam córeczkę - Amelkę:) chociaż ze zdjęcia rzeczywiście ciężko to wywnioskować...ale rzeczywiście śmieszek z niej, że hej...no ja też w końcu muszę zakupić te tabsy...u nas ceny są różne, pytałam po różnych aptekach od 59zł do 89zł...zobaczymy, czy to działa...:tak:
 
Ale tu pustkami świeci, kobietki co z wami?? Ruda, Dorothee, Asia???? co z Wami?? my dzisiaj bylismy na bardzo długim spacerku, 1,5 godz w trójkę, później zachaczyliśmy o pizzerie, dwie na wynos i obiadek z głowy:)) fajowo....teraz mała ogląda baję, kubuś puchatek...ostatnio się nauczyła przyutulac i tuli wszystko co jej wpadnie w ręcę, lalkę, maskotki, piłkę, poduszkę i oczywiście nas:))):-) slodkie to:) Ajak Wam zleciała niedziela???? :-)
 
Laski jak coś to dawajcie znać co z tymi tabsami na odchudzenie, bo jak skończę karmić to chętnie sama bym coś pomyślała w tym temacie! buźka
 
Witam dziewczyny.
Moje dziewczyny od paru dni tak w nocy zaczynaja mi kaszlec, maja taki suchyb kaszel ze czasem mnie nawet obudza. Mialyscie tez takie cos ze swoimi szkrabami?? Kolezanka pilegniarka poradzila mi zebym poszla do lekarza, lepiej nich ich oslucha i za wczasu da jakis syropek bo pozniej moge sie pluc w brode jak przypaleta sie cos gorszego.:-( Jutro pojde do lekarza i zobaczymy co mi tam powie, oby to nie bylo nic powaznego.
Oprocz kaszlu w nocy to u nas wszystko ok.
Co do tych tabletek to tez rozwazam vzy nie isc do lekarza zeby mi je przepisal.
 
hEJA


Monia najmocniej przrepraszam zmylila mnie fota Bo jak szukam w obrazku dziewczynki to jakis warkoczykow kucykow hihuhi ale slicznie sie Amelka usmiecha uwielbiam taki usmiech u bobaskow wogole ja uwielbiam jak sie dzieci smieja........

Lene mleka duzo jeszcze masz????:)

Dorotka jakies przeziebienie jak suchy to ja juz bym zaczela dawac syropki Stodal jest wlasnie na suchy kaszelek 2 i pol mililitra! daj znac jakby co opo powrocie od lekarza co i jak.... zdroweczka !

a reszta mam po dupie chce dostac :p

Monia ja mam miec te najmocniejsza a wiesz czego sie najbardziej boje ????tego ze jak sie skoncza tabsy i skonczy ich dzialanie ze ja zaczen jesc za 10-ciu i co wtedy?przybiore szybciej te kilo nie zrzuce...ale bede sie starala juz !
 
Lady,
Ja chyba mam jeszcze sporo mleka, bo mała przede wszystkim na cycu jest. W nocy 2-3 razy karmię, jak idę do pracy to z jednej piersi ściągam 150 ml. Małż jej podgrzewa lekko i to wypija albo jej robi na tym mleko kaszkę. Mam zamiar jeszcze trochę pokarmić, bo sprawia nam to obu wiele frajdy.
A teraz z innej beczki, dziewczyny czy na ząbkowanie u Waszych szkrabów pojawiała się bardzo luźna kupka. Bo ja już sama nie wiem co się u nas dzieje. Do jutra jesteśmy na homeopatii, niby oczka nie ropieją, ale wczoraj wieczorem 38 stopni i w ciągu dnia 4 kupki, wszystko przez nią dosłownie przelatuje. Sama nie wiem, co to, podałam jej na obiadek rosołek dosyć tłusty, który w wersji niestrawionej po 40 minut był już w pieluszce. Poradźcie czy to od ząbków, czy może coś innego. Tak czy siak muszę chyba znowu iść z nią do specjalisty
:no::-(
 
Helooooooo:)

Lene specjalista tak jak mowisz sie klania,,,,,,,,, u nas na zabki sa luzne kupki ale normalnie wsio przetrawione kilka razy na dobe..... choc czasem kawlek marchwi znajde hahahahah mysle ze jak tylko 4 robi to moze byc ok moze od lekow jakis co jej podajsz taka reakcja i moze tez po tym tlustym rosole mnie po tlustym tez by przeczyscilo bo mam taki organizm....... wiec jesli nie tryska woda z pupci... i nie robi 10 kup mysle ze wszystko ok.....

A reszta co robi????spi????

Mi maly spi cudnie codziennie jak nasza Adelajda filmy ogladam na kompie do poznych nocy :) bo maly nawet nie drgnie..... i spi do 4 teraz zauwazylam ma jedno juz karmienie kolo 4 i spi do 10 ja juz na nogach chate posprzatalam bo nie moge juz zasnoc musialalm dominika odprawic do budy...a maly jeszcze spi sobie ..... jeszcze tylko odkurzanie mi zostalo i mycie podlog.....


kurde mialo byc po 12 stopni sloneczko a tu pogode ogladalam wczoraj ze jakies mrozy w nocy ida i ze deszczowo troszke i w dzien po 1 badz 2 stopnie juz pod koniec tygodnia masakra........:/ ale dzis ma nie padac wiec bede szurac z dzieciakami po szkole domina do parku.,..:)znowu na kaczki:)
 
reklama
Witam dziewczyny.
Nie poszlam z dziewczynkami do lekarza, w nocy ani razu nie zakaszlaly, tylko rano troszke. To nie jest taki kaszel ze nie umieja spac, one kaszla przez sen, nie wiem moze to na zabki maja taki kaszel?? Wczoraj bylismy z odwiedzinami u cioci i moze dlatego dziewczyny nie mialy tego kaszlu, dotlenily sie po tym spacerku. Poobserwuje jeszcze dzisiaj co z tym kaszlem. U mnie wyprawa gdziekolwiek jest ekstremalnym wydarzeniem, obie musze robic jednoczesnie zeby sie nie zagrzaly itp ;-)
Dziewczyny maja apetyt ze szok, wczoraj na obiad zjadly swoja zupke z mieskiem, pozniej z mojej zupy makaron i do tego ziemniaki ale za to jakie dzisiaj byly pachnace kupki :szok: Moje dziewczyny czesto maja w kupkach marchewke :baffled:

Wczoraj Paulince wyszedl kolejny ząbek, maja juz po 4 bielutkie ząbki :-)

Dzisiaj mamy odwiedziny wiec do zobaczenie pozniej.

Miego dnia
 
Do góry