reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej dziewczęta!

Agnieszko - i jak tam dziś apetycik Kiteczki?

Shiraaine - no to powodzenia w godzeniu wszystkich obowiązków z wychowywaniem córeczki :-)

Lene - to daj znać jak się spisują leki homeo, może też zaczniemy korzystać jak Hanulce ładnie pomogą?

No i kupiliśmy Patce szczoteczkę Colgate Smile dla dzieci, już nie będzie gryzła mamy w palucha :-D A pastę Elmex też niebawem kupimy bo jest od 1 roku.
Młoda nadal ma katarek a za oknem syf i śnieg więc pewnie znowu w domku dzień spędzimy.... boję się ją bardziej zaprawić. Co innego jakby było ciepło i słonecznie.
Nocka ok. A jak u Was? Wyspane? Wypoczęte?
 
reklama
Hej hej
jak tam u Was nocki i w ogóle co slychać?

Izabelinda
A Ty z której części dyni jesteś?jakiś czas mieszkalam na wlk kacku i troche na obłużu....wcześniej 22lata w gdańsku..a teraz na mazury mnie wywiało.. ;-)
hehe kicha z tym jedzeniem znowu...wczoraj nie zjadła zupki juz..w ogóle nic nie chciała oprócz mleka..spała nie spokojnie...może ząbki..no nie wiem,zobaczymy jak to dalej będzie...a już się tak cieszylam że ladnie je...chyba nie mogę jej chwalic bo wtedy przestaje jesć:-p
Też musze szczoteczkę kupic małej bo miała jedna ale juzjest tak pogryziona że hej:-Djutro przy okazji większych zakupów coś wybiorę dla jej małych ząbków.

Lady
jak tam u Was zdrówko?
,lody mi dalej prycha..mała narazie sietrzyma..ja kaszle razem z synem....dr powiedizała że mozemy wrócić ju do kuracji Rybomunylem po tej ospie ..wiec od piątku zaczynam podawanie...eh...oby troszkę pomogło.

Ruda,Iwonka,Lucy
jak tam Wam idzie zaokrąglanie się????
jak zdróweczka Wasze,dzieci i fasoleczek????

A gdzie Ada się podziewa?????????

Ostatnio córcia ucina sobie tylko jedną drzemkę w ciągu dnia...i to nawet nie dłuą bo ok 45min no ale widać tyle jej wystarcza.

Pozdrawiam wszystkie panie i życzę miłego dnia:happy::happy::happy:
 
Czesc....



Agus.... u nas wiesz tak samo sebek dalej ma kaszelek ale sporadyczny taki odrywajacy tyle co nic ale jednak czasem go slysze ale lekarka mowila ze kaszel czasem moze sie utrzymywac dluzej zanim organizm calkowicie sie nie oczysci..... a katar jakbyl tki jest ale juz lepiej bo nie ma wymiotow wiec az tak ma nie splywa tam w gardle........

Co do spania to nie chce zapeszyc ale jest idelanie chodzi spac miedzy 22 a 23 ale spi dlugo z przerwa na karmienie ale na spiocha i spi dalej i dzisisj do 10:00 :)i bez przebudzeniem wysypia sie za wszystkie czasy a w dzien ma 3 drzemki takie godzinne......no chyba ze kaszelek go przebiudzi czy zaciagnie noskiem to sie budzi ale srednio kolo godzinkji spi raz na jakis czas uda sie nawet do 2 wyciagnac........spioszek :)

Ale za to sraki za mna dostaje ja wstaje i ten juz beczy musze go miec na raczakch znowu przez te chorobe sie nauczyl na raczkahc i mnie nie odpuszcza musi mnie czuc dotykac widziec ze sie patrze ze nim zajmuje zabawiam... bo sam nie daje rady.....


Wczoraj w chico kupilam mu super rowerek lub i w nim jezdzic dominik go po domku proWAdziL Z 30 min\ut...i slychac TylkO \brrrrrrr brrrrrr:)

a co u
was????????
 
Cześc laseczki;-)
U nas nocka spokojna.Pierwsza pobudka byla dopiero o 3:30,ale poszedł wczoraj godzinę pózniej spac.Tata go wziął znowu na basen pod wieczór,ale to chyba za pózna pora była dla niego,bo nie chciało mu sie plywac.Zobaczymy jak na tym kursie będzie,bo on od godziny 18 ma byc.

I mamy kolejnego ząbka:-)Tak długo nic nie bylo a teraz proszę jeden po drugim wychodzi.Tylko wogole nie chce ich pokazywac:-)

A wczoraj Patryś się w poludnie po drzemce z płaczem obudził i zawołał "mama".Ciekawe czy mu się tylko wyrwało czy było zamierzone.Ale zauważyłam,że on zawsze jak płacze to mówi mama .A normalnie to niechce powiedziec.

Mnie dzisiaj coś brzuch pobolewa,tak jakbym okres miała dostac,ale już miałam,więc nie wiem z czego to no i krzyże mnie bolą.Rano to Patryka ledwo z łóżeczka podniosłam.Te krzyże to mi tak od czasu do czasu dokuczają,jakieś masaże by sie przydały:tak:

A tak pozatym to śnieżyca i wiatry,więc siedzimy w domu,chyba,że się coś zmieni.

Zdróweczka dla wszystkich chorych;-)
 
Czesc Asia dzieki za zyczonka!!


powiedz jaka temperatura wody jest tam w basenie
???????

i o ktorej maly chodzi ci spac???????

wogole moj tez ma przerwy nw mowie mama klepie tylko jak ucieam z pokoju by ncos zrobic to ten w ryk i tylko ma ma ma ma ma ma ma ma iiii mamamamamam!:)


a i poprawy pogody ja nie mam na co nazekac bo u nas kropilo la eprzelotnie wczoraj z seba bylam ze 2 godzinki znowu na dworze i dzis tez zaraz smigniemy przed 13
 
Lady szczerze mówiąc to nie wiem jaka jest temp.Ja tam jeszcze z nimi nie bylam,ale chyba taka jak wszędzie.Mój mąż mówił,że przychodzą nawet z dużo mlodszymi maluchami.
A Patryk to chodzi koło 8 spac.
 
Aga - jestem z Witomina, do Kacka to przez las po sąsiedzku :tak:

Ala - kolejny fajny avatarek, miłego spacerku!

Asia - powiadasz że jakiś masażyk u przystojnego pana masażysty? ;-):-D Mi też czasem dokucza kregosłup, w lędźwiowej części, bywały czasy gdy coś nie tak dźwignęłam i leżałam jak kłoda na podłodze a łzy mi same z bólu leciały, ruszyć się nie mogłam. Mam nadzieję, że u Ciebie nie jest aż tak nasilone?

Tu moja gadułka kochana: Filmy - Halo halo. - Pamiętnik - Benc.pl jak macie ochotę to zajrzyjcie :blink:

A na basenach, gdzie rodzice pływają z bobasami zazwyczaj jest podwyższona temperatura, zwłaszcza gdy są specjalne zajęcia z instruktorem. Taka fajna cieplutka zupka, baaardzo relaksująca.
 
Ostatnia edycja:
Iza Fajna gaduła haha moj to jak macha wsyzstkim to ciagle w leb se daje a jak juz walnie to potem robi to ciagle specjalnie do poki nie zaboli go na maksa hahahahha
 
reklama
Hm no to macie rację,cieplejsza musi byc:-)ja już bardzo dawno temu na basenie nie bylam,więc nawet nie pamiętam jaka woda jest:-p

A mnie się nie chce odtworzyc filmik bo musze lepszą wersję tego programu najpierw zainstalowac.

Izabelinda na szczęście tak bardzo zle z tymi krzyżami to nie jest,ale dzisiaj cały czas ból czuję,nasila się przy schylaniu i podnoszeniu.

Uciekam,bo mały smok się obudził.

Pa pa
 
Do góry