reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Wstawać gwiazdy!!!
Ja zamiast spać, bo mam taką niepowtarzalną okazję, bo Hania śpi jeszcze a do [racy nie muszę iść to jak na złość nie mogę już spać. Czekam aż wstanie, bo nie wiem jak tam jej oczka. Ma bardzo zatkamy nosek. U nas rytuałem stało się poranne i wieczorne psikanie sterimarem i oczyszczanie noska, bo mamy bardzo suche powietrze w domu i się bidulka bardzo męczy przez to. Kupiłam nawilżacze takie na grzejniki, ale muszę zainwestować w taki elektryczny, bo te które mam to nie wiele dają.
Dziewczyny, jasli któraś sięprzymierza do zakupu szczeniaczka-uczniaczka to bardzo polecam!!! ja się trochę nosiłam z decyzją, czy kupić czy nie, ale w koncu kupiłam i widzę że to był dobry pomysł. Hania wręcz szaleje na widok tego pieska. Naprawdę warto! Kupiłam też nowy fotelik, firmy tufifi i też polecam tym mamom , które jeszcze sięzastanawiają. zaraz poszukam linków to Wam pokażę. Poza tym ok. Nocki u nas coraz lepiej, mała od tygodnia odpukać w niemalowane cycka tylko 3 razy. Jeśli chodzi o żebolki to do 6 m-ca wyszło jej 5 i od tamtej pory nic. Tak myślę czy te ropiejące oczka o katar to nie jest przypoadkiem na zęby. Ok spadam, bo ciężki dzieńprzede mną. Buziaki i miłego dnie dla Was!
 
reklama

Załączniki

  • S7301118.jpg
    S7301118.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 30
Cześć Wam!

U nas nocka okropna maly ciagle szczekal odkladam mu ten juz mukosolvan pomimo nazkazu lekarki bo on sie normlanie dusi przy nim nie dosc ze w dzien nie moze spac przez kaszel to jeszcze w nocy tez strasznie kaszle stosowalam mukosolvan 4 dni w inhalacji i chyba jest gorzej bo czesciej kaszle i w nocy jak i za dnia biedny mowie wam wiec odkladam tylko co mu dac by pomoglo???? ide z nim do kontroli we wtorek tazke poprosze o zmiane leczenia.... a poki co meczy sie strasznie..... katarek m okropny ciagle kicha ciagle gluty leca ciagle rozmazuje je po polikach ociera raczka co wyciagam to one dalej sa zaladowane w tym nosie masakra .....ile to dzieci sie musze wycierpiec zanim urosna..... kiedy to sie skonczy,.....

Agus jak tam ANItka?????

Lene ja ci powiem ze ja jestem tak przewrazliwiona na punkcie choro dzieci ze u mnie jest maksimum ostroznosci..... teraz w taka pogode przy dziecku nawet na minute siedzacym z namiw pokoju okna ne otworze.... nawet jak jest w pomieszczeniu za goraco...... wtedy zakrecam albo kurki...albo wychodze z dzieckiem gdzie indziej i wietrze ten pokoj... mam juz schizo ze jakby otworzyla przy nim okno to juz chory by byl...a ze choruje ciagle to jeszcze bardziej by byl chory... poki co ma tylko katar i kaszelek...i niech tak zostanie niech wychodzi z tego niech sie nic juz nie poglebnia nie chce juz kolejnych antybiotykow....

a co u reszty Lasek???

Pogoda masakra no nie? u nas pada mrzawka i jest silny wiatr takze z dziemcmi dzis se odpuszczam spacsrowanie..........

Monia jak cora sie czuje nie goraczkuje juz????

Iwonka jak malka????


Lene ja tez laduje w malego wode morksa tylko i sciagam ....tylko on ma tyle tego ze nie nadanzam!

Asia ja teraz mama takie pobodki jak ty z ranca a bylo super 8 a nawet 9...a ten kaszel nas dobija i nie ma spania normalnego w dzien ani w nocy zupelnie nie jest normalnie!
 
Lene ale masz juz duza coreczke nie no jak roczny bbael szok nie no przeciez ona ma prawie juz rok hihihi ale duza jeju jak nam dzieci porosly ja piersziele ....
 
Hej kobietki!

Pati dołączyła od wczoraj do chorowitków. Miała wodnisty katarek, ale że musiałam wczoraj sporo spraw pozałatwiać i popracować, ciągałam ją ze sobą w tą zimnicę i niestety jest gorzej. Nos zapchany na max i pokasłuje. Oczka też zaczynają ropieć bo wciera sobie te gluty.

Lene u nas niestety ani rumianek ani sól fizjologiczna nie pomagały na te oczka i skończyło się na kroplach na receptę. Pytałaś o wózeczek - też strasznie mi się podobają trójkołowce ale mam jedno zastrzeżenie - gdy dziecko już będzie większe to brakować będzie regulacji podnóżka i nogi mogą być nienaturalnie zgięte albo wisieć koło kółek jak zaśnie. Jak bedziesz miała go w domku to napisz jak ta sprawa na żywo wygląda w tym modelu ok?

Aga - dobrze że już za Wami ten rotawirus, paskudna sprawa...

Iwonka - mam nadzieję, że i Ty z Natalką już w domku? Ma ktoś do Iwony telefon żeby spytać czy wszystko w porządku?

Ala - a Sebuś coś tam odksztusza jak kaszle czy mu nadal zalega? Dziwne że lekarz przepisuje leki, które zamiast pomóc pogarszają sprawę...

U Was też tak mglisto i brzydko za oknem? Mimo wszystko miłego weekendu.
 
Dzień dobry mamuśki!

U nas nocka spokojna.Na dworze deszcz.Zaraz się wybieramy na jakieś zakupki.Przerąbane z tymi choróbskami.My na szczęście jak na razie zdrowi.
Zdrówka dla waszych dzieciaczków.

Mam pytanko:była może któraś z was już z maluszkiem na basenie?.Mój mąż chce małego wziąśc,ale ja się trochę obawiam,żeby coś się potem nie przyplątało.Wogóle to myślał,żeby go zapisac na naukę pływania dla niemowląt.Co wy o tym sądzicie?

Macie jakieś plany na 8 marca?Moje ciotki chciały zrobic spotkanie dla kobitek z rodziny ale coś tam też ze zdrowiem nie bardzo i chyba nici z tego.

Pozdrawiam;-)
 
Asiu - Pati chodziła na basen od 5 miesiąca życia, jakiś miesiąc temu musieliśmy przerwać, kryzys finansowy nas dopadł i mąż szuka oszczędności gdzie się da.
Nie chorowała prawie wcale podczas tych miesięcy, jakiś tam katarek, czy jednodniowa gorączka, nic poważnego.
Uwielbiała pływać, nurkować, a ja się przy niej relaksowałam w wodzie - tak więc polecam jak najbardziej!!!
 
:-)hej laseczki

u nas nadal katar i kaszel :-(
niby już minęły 3 dni od antybiotyku ale choroba nadal męczy
w poniedziałek idę na kontrole ciekawe co powie
i teraz zaczęło łapać starszego
ni i ja też cały czas zasmarkana muszę też coś sobie wziąć od lekarza

Aga
tak myślałam że u was coś poważnego jak tyle cie nie było
ja pitole jak tragedia
kiteczka odwodniona - rotowirus
ja pamiętam jak Kapi był odwodniony to tez od razu do szpitala
na 2 tyg - masakra
DUŻO ZDRÓWKA DLA WAS

Ala

no ładnie poszłaś z tą dietą
tak jak piszesz najważniejsze to samozaparcie
nie żadne tabletki
ja jak jadłam tabletki to sobie wiele rzeczy odpuszczałam bo sobie tłumaczyłam że jak je jem to one mi pomogą i nie zaszkodzi troszkę więcej zjeść
a jak się odchudzałam bez wspomagaczy to się bardziej pilnowałam i to przyniosło spore efekty - no i nie było efektu jojo

Izabelinda
basen to jest świetna sprawa dla takich szkrabów
mówisz że nurkuje - super
moja siora ze swoim małym też regularnie chodzi na basen ale jaj mały nie nurkuje

o lece bo mam sporo do roboty

buziaki dla wszystkich papa:-)
 
reklama
Hej.
U nas nocka superowo. Wczoraj caly dzien nie spaly bo bylysmy u chrzestnej od Ani. Moze nie uwierzycie, ale dziewczyny wczoraj zasnely o 16 i spaly do 6 rano (jedynie Paulinka miala przerwe na mleczko o 2 i spala dalej).
Jak tak czytam o tych chorobach Waszysz dzieci to jestem przerazona, jak te malenstwa musza sie meczyc:-( Ja z moimi dziewczynami nie wiem co to choroba, jeszcze ani razu mi nie chorowaly,
Moje dziewczyny maja +/- 8,5 kg.
Jaka macie w domu temperature?? U mnie jest max 20 stopni a w nocy nawet 18.
 
Do góry