reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

cześć Lady i Asia...reszty mamuś nie widać, także witam się tylko z wami:) amela miała pod wieczór znowu gorączkę 38,9...dostała paracetamol i od razu zasnęła...nie wiem, od czego to, sler słyszałam, że teraz krążą takie wirusy trzydniowe objawiające się jedynie wysoką temp...żadnych innych dolegliwości a możei na zęby?? chociaż do tej pory nigdy nic jej nie dolegało przy ząbkach...sama nie wiem, szkoda mi jej, jak jej temp rośnie, to normalnie mała przelewa mi się przez ręce, jest płaczliwa:-( zobaczymy co będzie jutro, nie wiem, czy wypada iść do lekarza jedynie z gorączką, czy nie będą krzywo patrzeć, ze im ...zawracam?? zobacze jeszcze...DOBRA ZMYKAM, PADAM...DOBREJ NOCY MAMUSIE:):-)
 
reklama
Hje Moncia.... no goraczka wykancza.glowka taka wtedy bezwladna i dzieckiatko takie biedne..... sama zobaczysz jak nie bedzie sz mogla zbic..... ja sie cos pogorszy.... to nie masz sie co wachac idac do specjalisty aj juz tyle razy bylam ze szok nawet z pierdolami ale chodzilam hahahahahahaha <przewrazliwona bylam> caluski dla malej!!!!obserwu.j i zbijajatempke!...
 
Hejka!
Dzisiaj pobudka o 5:45,masakra:eek:Dał mi poleżec do 7,ale za to sobie już poodkurzałam a mały teraz odsypia.

Lady tak to jest z tym odchudzaniem,ciężko trzymac dietę jak w domu smakołyki są :-DJa nie kupuje teraz słodyczy,mojemu też zakazałam.No ale ty masz w domu jeszcze jedno starsze dziecko,to trudniej.
Mnie denerwuje to,że jak juz jem slodycze to nie potrafię zjeśc parę kostek czekolady czy ciastko tylko od razu całą paczkę i tak codziennie.A czytałam w gazecie,że chrom jest dobry przy diecie.On właśnie podobno ogranicza apetyt na słodkie.
Mój mały też bierze żelazo i to juz od 7 miesiąca,bo miał słabą krew.Niby 2 miesiące temu na powtórnym badaniu wyszlo,że już jest dobrze,ale lekarka zalecila jeszcze brac.Teraz w marcu muszę się z nim znowu wybrac,może w przyszłym tygodniu.

Moncia jak tam malutka?Jest taka dolegliwośc,nazywa się gorączka trzydniowa.Trzy dni jest temperatura a potem wysypuje,ale nic się nie podaje,samo przechodzi.Patryś to miał,tylko,że on miał gorączkę tylko przez jeden dzień i w trzecim dniu go wysypało całego.Ja od razu w strachu,że to z alergii,ale na szczęście okazalo się,że nie.Zdrówka życzę.

Ok ide cos porobic bo szkrabik wstanie i nici ze sprzątania.
Miłego dzionka laseczki;-)
 
Hej hej

Wczoraj u dentysty zrobiłam sobie 2 zęby na raz i potem chodziłam jak kopnięta więc wybaczcie że nie zajrzałam. Dziś też wpadam tylko jak po ogień, bo jadę do Gdańska pofocić mebelki, troszkę sobie dorobię :tak:.

Właśnie te gorączki są dziwne, Pati też takie miewa, jednego dnia rozpalona jak piec hutniczy a następnego biega rześka jak skowronek, zero kataru czy kaszlu :confused: dziwne, czy to wirusy czy zęby, nie wiem, ważne że szybko mija.

Lady - ale Sebcio jest chucherko hihi :-D;-) Pati ma ponad 10 kg. Ale Twój synek to pewnie przez te choroby troszkę wyszczuplał bo pamiętam że kiedyś dobrze sobie wyglądał, jak bułeczka i ostro szedł w górę z wagą. Pewnie teraz też już nie będzie tak tył bo biegać zaczął. Ten mój klops też mógłby już ruszyć a nie jak tylko brzdęknę naczyniami w kuchni to leci najszybciej jak może i woła "mniam mniam" głodmor jeden :crazy:.
 
witam
wszystkie i pozdrawaim:-)
ja tak na moment
wczoraj wyszlysmy z małą ze szpitala..w poniedizałek wylądawała z odwodnieniem na kroplówach z rotawirusem..straszna biegunka była...
schudła z 9,560 na 8,740 ale najwazniejsze ze juz jest lepiej..jeszce osłabiona bo najlepiej to jej na ręku albo leżeć..mniej siedzi i stoi..o chodzeniu nei mowie...ale ciesze sie ze juz zdrowieje:tak:

wiecej popisze jak sama odpoczne bo wypompowana jestem ...psychiicznie troche..

milego weekendu wsystkim zycze,zdrowka i w ogóle:happy::happy::happy:3majcie sie kobietki ciepo:-)
 
Witam:) ja przed chwilą wróciłam ze spacerku z małą, trochę zimno dzisiaj:( gorączka znikła ni stąd ni zowąd...wczoraj 39 a dzisiaj wszystko...i bardzo dobrze bo już sie martwiłam, że jakieś choróbsko się przyplącze:szok: teraz amelcia śpi a ja zaraz muszę znikać obiadek przyrządzić...

ANEKHA współczuję choroby małej, biedactewo, to sie nacierpiało, ale ostatnio dużo dzieci laduje w szpitalu właśnie przez biegunkę, jakieś wirusy atakują:((( zdrówka życzę i wypoczynku:)

ASIA troche mnie zmartwiłaś tą wysypką, teraz zaczynam się obawiać, że Amelkę też może obsypać po tej goraczce...oby nie...dzisiaj już nic jej nie dolega, ale nie wiadomo czy coś się nie wykluje:((

LADY ach te słodkości, mnie też prześladują non stop...rodzinka obdarowuje małą, a ja zjadam:( i skutki są...:crazy: czytam, ze piszecie o wadze, ale Wasze dzieci ładnie waża, moja córcia jest raczej drobniutka, jak dwa miesiace temu byłam z nią na ważeniu to było 7400..także niewiele..moze teraz odżyła jak przeszła na mleczko sztuczne...
 
Hejuś dziewczynki!!!!!

Mnie troszkę nie było ale niestety najpierw zmagałam się z trzydniówką u małego a potem nie miłe sprawy rodzinne :-:)-(.

Dziewczynki jak coś chcecie wiedziec o trzydniówce to ja jestem teraz szpec :):) od tego świństwa, myslałam że to ząbki idą a tu d... mały mi sie namęczył a ja razem z nim, a na koniec wysypało go koszmarnie, najpierw na główce, buziulce a potem na całym ciele.

Wybaczcie, że nie przeczytałam wszystkich postów, ale nie dałabym rady z taką ilością :):)
Ale co ja tu widzę ***temacik odchudzania*** normalnie rewelka:):) bo ja w tych sprawach to cieniutka jestem BRAK SILNEJ WOLI mi zostało 10kg, nie mieszczę sie w żadne ciuszki z przed ciąży, a ze słodyczami mam też tak że nie potrafie sie oprzeć i mi jedna czy dwie kosteczki nie wystarczą poprostu musze wrąbać całą tabliczkę :-D więc LADY ja kofana cię rozumię :-D:-D

Moncia to fajniutko że u małej już oki :-).

A co tam Aneczku u ciebie widzę że twoja bidulka się namęczyła życzę zdrówka :).

Uciekam bo mały mi wstał i juz mnie tu atakuje a wczoraj mi wyrwał klawisza z klawiatury - piernik jeden.

Resztę dziewczynek buziammmmmmmmmmmmmm
 
Czesc ja tylko na chwile



Njgoretszepozdorwienia dla Agnieszki i Anitki biedna nacierpiala sie.... boze uca45uj ja ode mnie...co sie dzieje .,..... biedne te dzieci...... powortu szybkiego do siebie....agus wlasnie myslalam ze cos sie wam stalo bo nie bylo az tyle co niepodobne do ciebie a ze nie dalas telefonu nie bylo jak sie zapytac.....
 
siemka laseczki,
Iwonka, jak tam Natalka, czytałam o Was i serce się kraja, szok, bidulka malutka. Mam nadzieję, że już lepiej!
Lady- śliczny avatarek:tak:
Iza- siemka:-)

U nas ok, Dalej cyckamy, choć zaczyna mnie męczyć codzienne odciąganie mleka, bo zostawiam na czas mojej nieobecności ok 150 ml. Poza tym Hania nie je za dużo, przeważnie kaszki. Czasem danonka lub jakiś obiadek. Waży 11 kilo z haczykiem, fałdeczki ma wszędzie/Pupę wyleczyłyśmy tormentiolem - dzięki dzoeczyny za radę:-)
Wczoraj miałam bardzo gorąco w domu, więc uchyliłam lekko okno, i chyba załatwiłam tym małą, bo mimo, że my nie poczulismy żadnego chłodu od tego otwartgo okna, topp Hania madziś całe zaropiałe oczka, i katarek. Może macie jaką radę, poza ptreywaniem rumiankeim, na te oczka?:-(
mam wyrzuty, ze sama chyba do tego doprowadziłam. Mam tylko nadzieję,że nie będzie gorączkować mi na noc, bo się w ogóle zdołuję.
Poza tym Hania jeszcze nie chodzi, puszcza sięi stoi, ale tylko na łóżku- asekkuracyjnie- bo wie, że jak spadnie to na miekkie:happy:
spadam kochane,
buziaczki dla naszych brzuchatków!:-)
 
reklama
Anekha współczuję.Biedna się musiała namęczyc,a ty razem z nia.Paskudne te wirusy.Dużo,dużo zdrówka dla niej i tobie chwili wytchnienia.

Lene na oczka jest dobra zwykła esencja herbaciana.Przynajmniej mojemu pomogło jak był mlodszy i mu ropiały.Zdrówka życzę.

A tak do tej wagi to Patryś w lutym ważył 10560. Zauważyłam,że oprócz górnego ząbka idzie mu jeszcze dolna dwójka,więc dwa naraz.
Dobrej nocki wszystkim;-)
 
Do góry