reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

wiesz co sama nas oceniasz wchodzisz i krytykujesz....kto ja wyzywał od pier......... i poj.......daruj se....temat jest zamnkniety juz....pokazałaś sama kulture i piękne słownictwo....jakoś nie pamiętam,zeby ktos wyklinał procz ciebie

masz racje masiek biedny a my złe bo nie pozwoliłysmy jej dalej pisac i wykorzytywać czyjes zdjecia....czyjes dziecko czy dociera to do ciebie bo widze ze nie.....ciekawe co bys zrobiła gdybyś weszła na jakies forum i zobaczyła swoje dziecko którym sie posługuje inna dziewczyna no pewnie bys jej pomogła.....daruj se komentarze temat zamkniety....


 
reklama
przepraszam ale my sie nie znamy jestem Renata z Kwietniowek a TY??

I po pierwsze nie przypominam sobie zeby ktos tu uzywal wulgaryzmow tak jak Ty to zrobilas przed chwila!!!

Po drugie miala mozliwosc sie wytlumaczenia i ma nadal, a nie skorzystala i nie korzysta!!! jak by tylko chciala.....

Po trzecie nie mam zamiaru stawiac jej pomnika tylko dlatego ze jest chora, jest chora, rozumiem jej zal....ALE NIE MAM ZAMIARU KLEPAC JA PO RAMIENIU ZA TO CO ZROBILA I MOWIC "TY MOJA BIDULO"


LUDZIE CZY WY CHOCIAZ PRZEZ CHWILE MOZECIE POMYLEC O TYM DZIECKU!!!! BO MAM WRAZENIE ZE O NIM ZAPOMINAJA WSZYSTKIE TE KTORE TAK STRASZNIE ZA NIA OBSTAJA!!!! A TU O NIEGO CHODZILO PRZEDE WSZYSTKIM!!!

MY WAM WIADOMOSC PRZEKAZALYSMY, WY ZROBCIE SE Z TA INFORMACJA CO CHCECIE, A NIE MOWCIE NAM CO MAMY ROBIC, CZUC I MYSLEC

DZIEKUJE I PROSZE O ZAKONCZENIE TEGO TEMATU!!!
 
Ostatnia edycja:
Ruda witaj na kwietniowkach
Jak widzisz weszlas w bardzo goracym momenie:tak:, trudnym dla nas bo swiezym, ale mam nadzieje ze rozdomowisz , i juz niedlugo poznamy Cie blizej i bedzie Ci sie z nami fajnie klikac:-)
Powiedz jak najmniejszy? cycasz? czy butelkujesz? cos innego je? jakies deserki?;-)
 
NIe było mnie, wracam i co tu widzę.....:szok::szok::szok:
czytam Waszą polemikę już od wczoraj... i brak mi słów.. nie chodzi tylko co piszą styczniówki ale też kwietnowe mamy :baffled:
w 100% podpisuję się pod albiniec...

Nie chcę nikogo tu wymieniać ale nie rozumiem jak możecie wyzywać masiek od pierdolniętych, pojebanych itp.. Jesus, świat zwariował...
Nie popieram jej - to fakt... Zrobiła źle.. Ale przecież wiemy wszystkie że masiek jest chora !!!!!!!!!!!
Czy Wy zdajecie sobie sprawę z tego co ona musiała przeżyć żeby zrobić coś takiego?
Dlaczego wszyscy (prawie) ją poniżają, wyzywają.. a nikt nie pomyśli o tym co dzieje się z nią teraz.... Straciła jakby wszystko co miała.. Leosia, którego tak naprawdę nie było... straciła W, dom, rodzinę... Wiemy że fikcję ale jakże dla niej to było realne...

Wszyscy głupio pytają: masiek, powiedz nam DLACZEGO?... ale jak masiek może odpowiedzieć skoro wypieprzono ją z BB. Choćby nawet przemyślała i chciała wytłumaczyć to nie daliśmy jej do tego prawa, więc nie mamy też prawa na pewno jej w ten sposób oczerniać.
Myślę że ona potrzebuje lekarza, wsparcia, pomocy.. nie raz jednej z nas pomagała choćby dobrym słowem... a wyzwiska, obelgi itp na pewno jej nie pomogą... jeśli czyta to a sądzę że pod innym nickiem na pewno...
Jeśli chodzi o mnie to nie popieram ale też nie potępiam bo wiem że zrobiła to nie dla żartów a w desperacji...

A skod ty wiesz matko tereso ze nie dalysmy prawa ?????????????????????????????sie wytlumaczyc miala prawo sie wyspowiadac do 20 ......3 sierpnia....( Aletko mialas racje)
ja myslisz ze potrzebuje lakarza to idz i jej za funduj prywatna terapie!!!!!!!!!!!!! masz na gorze jej tel!!!!! zadzwon moze odbierze!!!! i ci powie ze Leonek placze i nie moze rozmawiac!!!
chryste co za kretynizm!!!
JAKIM PRAWEM ZASMIECASZ NAM WATEK .....ZAPRASZAL CIE KTOS???..........WYSTARCZY ZE maria nowakowska vel MASIEK ... PISALA PRZEZ ROK SWE BZDURY ZAPRZATALA NAM GLOWE ..TERAZ JESZCZE TY!!!

CZY NIE BYLO WYRAZNIE NAPISANE ZE TEMAT ZAMKNIETY!!!!!


ps
pojawila sie nowa osoba na naszym Watku RUDA.... i co teraz myslisz ze co .. co mamy zrobic lustracje ... zastanowilas sie nad nami?? przyjmij Ruda do siebie na Watek BO MY MAMY AWERSJE I SIE BOIMY

DO TEGO WLASNIE DOPROWADZIL MASIEK!!!!!!

Ruda sorry!!!!
 
Ruda WITAJ duzo nasz kosztuje przyjecie Cie do naszego grona... no pech trafilas w naj mniej odp. momencie

pisz co u Ciebie , jak dzieciaki....

i nie czytaj steku bzdur wypisywanych przez przypadkowe osoby zagladajace na nasz watek

witam jeszce raz,,, Kasia jestem najwieksza zadymiara hahahaahhhahahahahahahahahahah:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Reszcie nie kwietniowych mowie wypad z tego watku....bo zaraz oosobiscie skrobne do Admina !!!
panny wtracalskie!!!!:wściekła/y:
 
[/quote] pojawila sie nowa osoba na naszym Watku RUDA.... i co teraz myslisz ze co .. co mamy zrobic lustracje ... zastanowilas sie nad nami?? przyjmij Ruda do siebie na Watek BO MY MAMY AWERSJE I SIE BOIMY

DO TEGO WLASNIE DOPROWADZIL MASIEK!!!!!!

Ruda sorry!!!![/quote]

Nie ma sprawy kobitki zdarza się i tak jeśli musicie coś załatwić do końca to piszcie żeby raz na zawsze zamknąć temat
Szkoda że tylko na takim forum o dzieciach gdzie powinnyśmy pisać głównie o miłych sprawach zdarzył się taki wątek

PS coś mi się źle zacytowało - sorki
 
Zamykam dyskusję z Wami, co by nie zniżać się do Waszego poziomu..
widzę że nie warto..nie ma z kim gadać.
Żegnam.
Oczerniajcie nadal, może i Was to kiedyś w życiu spotka.
Kropka.
 
Czesc laski wrocilam z upalnej Grecji,steskinilam sie za wami,ale cos sie tu dzieje nie ciekawego:-(nie zdazylam przeczytac dajcie znac o co chodzi.Pozdrawiam
 
Zamykam dyskusję z Wami, co by nie zniżać się do Waszego poziomu..
widzę że nie warto..nie ma z kim gadać.
Żegnam.
Oczerniajcie nadal, może i Was to kiedyś w życiu spotka.
Kropka.


ochhh a moze na watek zamkniesz ..... przeciez cie nikt tu nie zarpraszal idz zbawiac swiat gdzie indziej!!!!!!!
ps. nikt nikogo nie oczernia .. coz kolejna co ma problem z interpretacja.... nie napisalysmy nie prawdy ...TYLKO PRAWDE!wiec uzywaj adekwatynych slow do calej sytuacji...



ALOCHA!!!
 
reklama
:-)WITAM :-)
Tutaj kłania sie Women siostra Rudej

Wpadłam poczytać jak sobie siora u Was radzi i zaskoczenie ku moim oczom że nie chcecie jej przyjąć do swojego grona,czytałam również o historii masiek, i powiem że nie można wszystkich teraz jedną miarą mierzyć,nie chcę sie tutaj wtrącać i dawać dobrych rad,ale sama byłam dotknięta w podobny sposób na innym wątku na tym forum wiec wiem co czujecie.
Jeśli mogę to dam taką rade,jak my żeśmy zrobiły na innym wątku.
Tak jak piszecie lustrowałyśmy nowe osoby,nie miały dostępy do galerii i innych ważnych zamkniętych wątków typu jakieś zwierzenia itd.
Po upływie jakiegoś czasu i pisania na ogólnym dochodziłyśmy do wniosku że osoba jest realna a nie żadna oszustka i dostawała dostęp.

Moja sister nie jest jakimś anonimem który będzie Wam tu problemy robił.
Fajna babka z niej ;-)

No to tyle tutaj po mnie..


Śle ucałowania dla wszystkich rozkoszynych bobasków
Pozdrowienia dla MAMUSIEK...
women

:rofl2:
 
Do góry