reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
zazwyczaj usypiał sam w łóżeczku czasami w naszym łóżku....pokręcił się pokręcił i usnął....a dziś nie chce w ogóle....wczoraj bez problemu spał...a dziś nie....to jak mam go uspać w końcu:baffled: czasami usypia na mych kolankach ale rzadkomkiedy zazwyczaj sam
 
czesc :-)

ja tak na szybko. Jest coś takiego ze zarówno dziecko jak i dorosły spi w cyklu 45 minut. Wybudza się i jesli tego nikt nie zaklóci idzie spac dalej. Człowiek dorosły nawet tego nei rejestruje tylko np przekreca się na drugi bok.
Jesli dziekcko po 45 minutach się wybudzi dajmy mu chwilę , nawet kilka minut i nie wchodźmy do pokoju:tak: własnie sobie to uzmysłowiłam ze mój ksiąze czestp wybudza się własnie po 45 minuatch a ja lece za szybko. I chyba mu to rozregulowałam:nerd::blink:

Kurde u nas dziś znowu przesiąknięta pielucha:baffled:
 
A teraz do Maji:-)
Marcek zjada raz 90 raz 120. Staram się, zeby jadł po 120 (czasem na dwie raty, druga po odbiciu) bo jak bedzie jadł w dzien wiecej, bede miała lepsze pole manewru zeby sobie nocke ustawić tak jak ja chce:tak: a to podstawa jak sama wiesz:-p

Twój synio za to pieknie spi skoro sniadanko dopiero ok 8:rofl2:

Wydaje mi sie, ze warto się trzymać zasady zeby dziecko kłasc spac najdalej półtorej godziny po obudzeniu. Czyli pobudka np 8, tu jedzenie i ok 9 do łozeczka i sen od 9.30. Ja się staram tego trzymać i raczej młody nie jest przemeczony wiec nie ma problemu z zasypianiem. Zasypia sam i w dzień i w nocy:tak:
Taki system powinen działac do 3 miesiaca.

A od czwartego...nie pamietam:-p:rofl2:
 
Ja dzis testuje rumianek na kupy:tak: Mam wrazenie ze Marcel jest uczylony na koperek:baffled: nie wiem czy to wogole jest mozliwe, ale jak dostaje Plantex to go wysypuje:blink: porwadze jezscze obserwacje ale wydaje mi sie, ze tak..

Jeju tyle chciałam napisac ale juz nie pamietam:sorry2:
 
Masiu miałam Ci napisac o Marcelku ( a ciagle zapominam).

Urodzony 5.04 o godz 15.35:tak: waga 3640:tak: nie wiem co tam jezscze powinno być:happy:
 
Renia - ależ z Ciebie czarująca kobitka :))

:-D:-D:-Draczej czrownica;-):-D:-D

Ja mam a domu żywca i mu gotuje na jedzenie i na picie może też spróbuję mu dać nie porzegotowana nie wiem ale on dużo pije wody nawet 200ml potrafi wypić a od 4 dni coś mu nie chce isć kupa zawsze była raz dziennie a wczoraj mu pomogłam termometrem:-( wiem,że nie wolno ale.....dziś jak nie zrobi to mu nie pomogę nie wiem czemu tak ma zaszwe robił dwie jedną a teraz nie może to normalne...nie wiem sama... zobaczymy do wieczora....mój dziś beknął po papu 2 razy ładnie a i tak mu się ulało nie dużo ale ulał....i nie mogę go dotykac wystarczy nim poruszę deliktanie troszeczkę zaraz uleje więcej

Adus jak gdzies tu na bb czytalam, ale zabij nie pamietam gdzie, ze wlasnie po tej wodzie Zywiec sa problemy z kupkami:baffled:, moze poszukaj poczytaj, moze cos zmienisz;-), ja bym poszukala ale Cieciunio zniewolil mame:rofl2:;-) i pisze juz z nimna reku:laugh2:
ide kapac go
 
reklama
:-D:-D:-Draczej czrownica;-):-D:-D



Adus jak gdzies tu na bb czytalam, ale zabij nie pamietam gdzie, ze wlasnie po tej wodzie Zywiec sa problemy z kupkami:baffled:, moze poszukaj poczytaj, moze cos zmienisz;-), ja bym poszukala ale Cieciunio zniewolil mame:rofl2:;-) i pisze juz z nimna reku:laugh2:
ide kapac go

o kurcze u nas tez zywiec:baffled: a wczesniej miałam nałęczowiankę, ale nie potrafie powiedzieć jak było z kupkami wtedy, nie zarejstrowałam tego:blink:

aaaa wiem co chciałam jezscze napisać, sprawdzone na moich dwóch chłopakach- działa:tak: wkazdym razie

niektóre dzieci kiedy usypiają wydają sie nadmiernie pobudzone i trzeba im ograniczyć bodźce wzrokowe, ja w tym celu uzywam pieluszki tetrowej:tak: rozkładam ją na pojedynczo, wtulam ją jakby w buźkę Marcelka i delikatnie zakładam jedną warstwe na oczka:tak: zeby nie wkurzała go karuzela albo cokolwiek innego co jest w zasiegu wzroku:tak: polecam bo działa:happy:
 
Do góry