reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hejka Adula

Wczoraj jednak nie było tak źle, wykąpałam ją bo się jednak obudziła, potem o 20 kolejne tankowanie do pełna na noc i ok 21 już spała jak aniołek. Chyba taki śpiący dzień miała.

W nocy to dopiero o 5 się obudziła na karmienie a potem wstała razem z nami o 7. Teraz znowu słodko lula, więc na razie ok. Humorek też lepszy, bawi się swoją matą, gaworzy, walnęła z rana dwie kupy więc chyba jest ok :)))
Może sama zacznie przesypiać całe noce? Bo kiedyś budziła się o 1, potem o 2, potem o 3, potem była 4 i teraz już drugi raz 5 rano. Optymistyczna tendencja :))

Renia - ależ z Ciebie czarująca kobitka :))

NiaNia - Ty nasza skarbnico mądrości :) Jak dobrze że jesteś z nami...

Lene - ja jem jakbym karmiła trojaczki hihihi, i ciągle ma słodkie mnie korci, niedobra jestem i daję się skusić :) zwłaszcza jak mąż na lody "malinowa pokusa" mnie zaprosił. Dobrze że waga ciągle spada, co tydzień kilo mniej :) Córcia dobrze się sprawuje i ładnie tłuszczyk z mamusi wysysa i sama rośnie w oczach hehe.

Wczoraj mój synek poszedł sam do kościoła na majowe i stracha miałam bo długo nie wracał a Pati spała. W końcu nie wytrzymałam i ją obudziłam, wsadziłam do wózka i poleciałam szukać. Dużo nie uszłam i się spotkaliśmy, a ja już scenariusze sobie pisałam w głowie głupie bo nie tak dawno w Gdańsku w biały dzień ktoś zgwałcił 9-latka jak na spotkanie komunijne szedł. Całe szczęście nic się nie stało a DD wrócił tak późno bo mama zapomniała, ze po nabożeństwie jeszcze procesja miała być. No a w niedzielę na mszy będzie składał ślubowanie aspiranta i dostanie komżę :) Mam stresa a on sie bawi jakby nigdy nic :) A dzisiaj leci z ciotką do Aquaparku - ależ mu zazdroszczę hehe, też bym sobie popływała :) niech no Pati podrośnie troszkę...

A właśnie - dzisiaj mi się śniły jakieś horrory wstrętne ale był też piękny sen z Patrysią: że się obróciła sama z plecków na brzusio a potem wstała z taką chwiejącą się główką i zaczęła się do mnie uśmiechać pełną gębą :)

Dzień dobry kochane ciotki-klotki :)) i miłego weekendu, najlepiej rodzinnego.

PS: Ja cię Aduś podziwiam....
 
reklama
IZA a powiedz mi jaką mate kupiłaś małej jakiej firmy...mój nie robi kupki mimo,że go przepajam i wypija dużo 180ml dziennie wody...mo cóż bywa....mój szkrab zjadł o 8.00 i nigdy jeszcze o tej godzinie nie spał a śpi...hmmm...
 
Niech śpi, we śnie dzieci rosną :) Jak w kołysance: "uśnijże mi uśnij albo mi urośnij, w domu mi się przydasz, a pole gąski wygnasz" :)

A ta mata to tak tylko to nazwaym bo to nie mata tylko taki stojaczek-stoliczek z różnymi zabawkami doczepionymi, składany, i rozkładany dla dzieci w różnym wieku. Jak znajdę w necie to pokażę, firmy Chicco. Dostaliśmy od znajomych Jarka z pracy.

Już mam - to jest to:
CHICCO 3 w 1 - BABY GYM DELUXE --HIT!!! - KRAKÓW (367679870) - Aukcje internetowe Allegro
 
No i me szczęście wstało i to w złym humorku:-) ja też chce kupic więc się pytam....idę do szkraba bo jest w leżaczku ale to u niego maks 10 minut potem słyszę łłłeeeeee


FAJNE to będzie Pati miała na dłużej nawet jak stanie na nogi
 
hejka. melduję się z nowego lokum. mama świruska od8 instalowała laptopka i internet:-)
 
Masia - to już chyba objaw uzależnienia ) Ale wcale Ci się nie dziwię, tak tu u nas milusio, że ja tez z samego rana siadam... ale Pati własnie się obudziła więc lecę na karmionko, przewijanko, odbijanko a potem spacerek i zakupy :)
Fajne masz te nowe suwaczki :)
Opisz coś więcej jak tam Wasz nowy domek?

No, Ada, to prawda, ten kto to wybierał miał głowę na karku, teraz to się tak średnio przydaje, chyba dlatego zamontuję karuzelkę po obniżeniu poziomu łóżeczka na drugi. Ale potem jak zacznie siadać, raczkować i chodzić - jak znalazł .
 
MASIU gadaj jak się mieszka w nowym lokum...fajnie macie swój domek...

IZA no będzie jak znalazł.....:-)

i znowu się wściek ale pospał całe 10 minut:happy:
 
jestem. musiałam użyczyć cycka:-p
a mieszkanko fajne choć już wiem, że będę musiała kupić nianię elektryczną, bo niby tylko 2pozimy ale jak zejdę do kuchni to nie słyszę czy Leoś się obudził w łóżeczku, jak W. złoży łóżeczko normalne to turystyczne wstawię w salonie będzie jako kojec.

Izabel fajny ten pałączek czy coś do zabawy, my mamy matę edukacyjną taką z pałąkami, teraz jest fajna no tak myślę do póki Leo nie usiądzie i nie odkryje jak się przemieszczać. Chociaż i tak polecam, Leo zaczyna wyciągać rączki by trącić zabawki, gap się na nie, często jak leży sobie na niej to psia podchodzi a wtedy hrabia uśmiecha się całą bezzębą gębusią.
 
No właśnie nie wiem sama ale kupię se ta matę ale to co ma Iza tez mi się podoba...:dry: muszę pomyśleć co lepsze....mały zjadł teraz powinien się przespac w praktyce będzie chyba dziś inaczej:dry:
 
reklama
Łeee ale tu dzisiaj puchy, myślałam że wrócę ze spaceru i godzinę będę nadrabiać czytanie ;))
Ada jak coś to jest na allegro o 10 zł tańsze niż to co Ci pokazywałam w linku... ale i tak swoją cenę to ma. Tyle że wystarczy do 3 lat albo dłużej o ile dziecko nie zepsuje. U mnie nawet DD się tym bardzo interesuje, razem z Pati się tym bawią :)) ten sam poziom hihihi.
 
Do góry