reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

IWONKA ale właśnie on w dzień mało co spał a potem tragedia nie mógł usnąć bidulek....:-( mój malutki niemowlaczek....:happy: a zazwyczaj śpi w dzień a po kąpieli pokręci się z godzinke i walnie se kimke i śpi a wczoraj na odwrót nie spał cały dzień potem wieczorem nie mógł usnąć a jak usnął to spał do 3.00....wiesz co mi powiedzieli,że okres mam dostać do 8 tygodni....ale ja nie karmie piersią a nie wiem czy na to ma wpływ fakt,że karmisz:sorry2:
 
reklama
IZA no mój małż wczoraj się spisał na medal....pomógł we wszytstkim ale nic się nie odezwałam ani słowem sam się wział...może nie lubi jak gadam żeby mi pomógł....powiem ci że mój wczoraj też niby nie płakał w dzień ale nie spał a wieczorem dał czadu zobaczymy dziś właśnie się budzi na papu....:-)


MAŁA MI WSZYSTSKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!
 
Mała MI duże buziolki ode mnie i Natalki :-):-):-)

Ada - no właśnie szperam w internecie i okazuje sie że zazwyczaj jak sie skonczy karmienie piersia to sie dostaje ale są wyjątki :tak: mam nadzieje ze u mnei nic złego sie nie dzieje i ze jestem właśnie tym wyjątkiem :sorry2:
 
HEj,

Iwonka ty mozesz mic jeszcze te upławy poporodowe, chyba że taka świerza krew to lepiej sie do gin wybrać na badanko, ja po pierwszym dzicku tez szybko dostałam @ ale nie az tak szybko

Buziaki dla małej Mi

ja jestem załąmana długocią mojej małej - zakładam jej śpiochy na 3 m-ce i rozmiar 68 jest zbyt mały wchodziny w śpiochy 74 :( wczoraj na procesje założyłam jej komplet na od 3-6 m-cy maz sie spiał zę bedzie za duze a on dobry (no rekawki trocsze podwinęłam a spodnie ok - moze oststnio dobrze rosnie to ciągle śpi

An fajnie ze jestes już w domku z małym
 
Aga - a te 100 km to jedziecie autkiem? Bo ja tyle samo mam do moich rodziców, tyle że z DD jeździłam autobusem. Teraz 28 maja mąż ma egzamin na prawko, mam nadzieję, że zda i kupi autko i jak będę jechała do rodziców latem to nas zawiezie :)


Iza o tej podrozy lepiej nie wspominaj mi....
Trzeba byc bardzo zdesperowanym zeby wyjezdzac z Warszawy przed dlugim weekendem. 100 km jechalismy 4 godziny. musialam karmic w samochodzie. dobrze ze akurat w korku stalismy ;-)
 
Aga - a te 100 km to jedziecie autkiem? Bo ja tyle samo mam do moich rodziców, tyle że z DD jeździłam autobusem. Teraz 28 maja mąż ma egzamin na prawko, mam nadzieję, że zda i kupi autko i jak będę jechała do rodziców latem to nas zawiezie :)


Iza o tej podrozy lepiej nie wspominaj mi....
Trzeba byc bardzo zdesperowanym zeby wyjezdzac z Warszawy przed dlugim weekendem. 100 km jechalismy 4 godziny. musialam karmic w samochodzie. dobrze ze akurat w korku stalismy ;-)
 
Słuchajcie .... nie wiem co jest grane zauwazylam ze maly na spiaco mi wiecej wyjada niz jak jest na czuwaniu denerwuje sie kreci na boki...a jak spi to je wiecej i spokojnie sama nie wiem od czego to zalezy.... i martwi mnie to ze je tak malo czasami bo 40 i 50 ml... a Ada ty pisalas ze kolo 110 Twoj juz wicna a oni wiekowo tacy niemal ze sami noooo.....no niby wage ma niezla bo jak pisalam wczesniej jak sie urodzil to mial 3420 a teraz ma juz 5 tygodni i waga 4820.... wiec waga ok ale teraz tak je w kratke... kurde jutro wizyte mam podpytam te lekarke....

jeju mowie Wam jak sie spalilam ciagle mi ropa sie saczy po buzi...to na podbrudku pelno pecherzykow takich wodnistych bylo i one pekly i sie ropa z nich saczy ....jeszcze lekko na policzkach i pod nosem jeju jak wszystko mnie piecze.... i taka skora napieta nie wiem co robic wiem ze samo przejdzie ale jak se ulzyc.....

Adus ---Sila---- jak bedziecie szly na solarium to nie wiecej niz 5 minut ~~~~!! ja nigdy nie miaalm takich akcji nooo jeju no ja potrafilam nawet na lozku wylezec kiedys 40 minut nooooo i nigdy poparzonej skory nie mialam to po ciazy cos delikatna sie zrobila noo .... dzieki Bogu do komuni mam siory dziecka 3 dni moze jakos mi to zejdzaie bo jak nie to co ja zrobie w masce pojde chyba fuck.....

teraz maly mi spi sluchajcie ja juz go nie kapie 3 dzien...boje sie ze jak go wykapie to bardziej go zaprawie ze sie zaziebi jeju... ale podmywam go woda i sciereczka ale on i tak mi wali tym mlekiem no... i ciuszki zmieniam sama nie wiem co robic czy wykąpac czy sie jeszcze wstrzymac...cholera jasna jaki czlowiek glupi cale zycie sie uczy noooo!!!

Ale sie rozgadalam hahaha nadrabiam zaleglosci hahaah....

A juz mam wode ale dalej nie mama gazu fuck

Lady, no to se narobiłaś z tym solarium :no: Mam nadzieję, że szybko zejdzie i będziesz miała ładną buźkę. Ja nawet na więcej niż 5 minut się nie wybieram ;-)
Co do jedzenia Sebcia, to ja uważam, że jeżeli ładnie przybiera, to znaczy, że je tyle ile Mu potrzeba !! I nic się nie martw !! Mój Mały też różnie jada... W nocy się budzi 2 razy i zawsze ( no prawie zawsze ) zjada 120ml. A już w dzień raz 60ml, raz 90 ml... A wczoraj nawet wypił 30ml i potem za 3 godzinki 90ml... Dzieci edzą tyle ile potrzebują, a na siłę nie ma co karmić, bo przecież zwrócą !! Np. Alan bardzo mało pije. Od 2 dni po ok 40ml dziennie i ja się tym martwię, ale sika dużo, kupki robi miękkie, więc pewnie pije tyle ile Mu po prostu potrzeba.
Alan wczoraj wieczorem jakiś niespokojny, płakał chyba ze 2 godziny bez przerwy, ale nie bolał Go brzuszek, bo dałam Mu przed karmieniem wieczornym Sab Simplex, zresztą, nie zachowywał się jakby bolał Go brzuszek... Pić nie chciał, był najedzony, kupkę zrobił... Nie wiem... Chyba po prostu sobie marudził... Zauważyłam, że coraz częściej tak się zachowuje przed snem... Ale jak Go utulę, pokołyszę troszkę, to się uspokaja i zasypia w końcu...

No dobra, to ja muszę się powoli szykować, pojdziemy sobie na spacerek, a na 16 do mojej ginki idę... Ciekawe co tam u mnie słychać ;-) No i muszę Ją poprosić o receptę na tablety, albo plastry... Zobaczymy...
Aha, Iwonka, ja myślę, że to nie okres, tylko jeszcze odchody połogowe. Moje też nie pachniały brzydko pod koniec i też czasem była świeża, ładna krew, a okres to nie był na pewno. Z resztą Ty karmisz piersią, więc bardzo mało prawdopodobne jest by był to okres, ale warto się przejść do lekarza i sprawdzić :tak:
 
reklama
Lady znowu rozrabia;-):-D ten typ to chyba tak ma:laugh2:. chociaż ja na twoim miejscu poszła bym do lekarza, to wygląda na poparzenie, skoro piszesz o sączących się pęcherzykach. I kobieto uważaj na siebie.

iwonko jeśli coś cię nie pokoi do lekarza! fakt ty możesz mieć jeszcze upławy.

choć to że karmimy piersią nie znaczy że nie dostaniemy okresu i nie musimy uważać.
moja starsza siostra niespełna miesiąc po urodzeniu córeczki zaszła w ciążę. a karmiła tylko piersią. mi ginekolog ostatnio kazał już uważać. łykam carzzete.

zaraz zmykam. bo jedziemy do naszego nowego domku nasze rzeczy pomału są tam zwożone. o 14 przyjedzie ekipa która pomoże nam to tam rozmieścić.
najlepsze bo ci ludzie od których bierzemy domek wytapetowali dla Leonka pokoik żółtą tapetą w jakieś rude misie:baffled::nerd: echem.
no nic i tak na razie Leonek śpi z nami w pokoju tam też urządzamy punkt przewijania i dowodzenia.
 
Do góry